Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Barteek

Jestem samotnym 39 latkiem i w nowym roku będę szukał bogatej żony

Polecane posty

Gość Barteek

Mam 39 lat i mieszkam samotnie w Warszawie. Pracuje jako nauczyciel Fizyki w Liceum. Postanowiłem w nowym roku znaleźć bogatą inteligentna kobietę z którą mógłbym wziąć ślub

Nie chodzi mi o pieniądze, chciałbym by taka kobieta była uczciwa,troskliwa i kochająca. Ponadto pomimo inteligencji i ambicji miała dobre serce dla ludzi, pomagała im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
5 minut temu, Gość Barteek napisał:

Mam 39 lat i mieszkam samotnie w Warszawie. Pracuje jako nauczyciel Fizyki w Liceum. Postanowiłem w nowym roku znaleźć bogatą inteligentna kobietę z którą mógłbym wziąć ślub

Nie chodzi mi o pieniądze, chciałbym by taka kobieta była uczciwa,troskliwa i kochająca. Ponadto pomimo inteligencji i ambicji miała dobre serce dla ludzi, pomagała im.

,,nie chodzi mi o pieniądze"

temat: szukam bogatej żony xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barteek
2 minuty temu, Gość gość gość napisał:

,,nie chodzi mi o pieniądze"

temat: szukam bogatej żony xd

Owszem bogactwo traktuje jako rezultat pewnych cech charakteru które mnie pociągają u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gozc

Nauczyciel nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
1 minutę temu, Gość gozc napisał:

Nauczyciel nie ma szans

Wiadomo, ze facet nauczyciel to jakiś nieudacznik. Nie znam żadnego normalnego. Nie potrafił sie odnaleźć na rynku pracy to poszedł uczyć do szkoły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barteek
22 minuty temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Wiadomo, ze facet nauczyciel to jakiś nieudacznik. Nie znam żadnego normalnego. Nie potrafił sie odnaleźć na rynku pracy to poszedł uczyć do szkoły. 

No cóż, nikt nie jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Barteek napisał:

Mam 39 lat i mieszkam samotnie w Warszawie. Pracuje jako nauczyciel Fizyki w Liceum. Postanowiłem w nowym roku znaleźć bogatą inteligentna kobietę z którą mógłbym wziąć ślub

Nie chodzi mi o pieniądze, chciałbym by taka kobieta była uczciwa,troskliwa i kochająca. Ponadto pomimo inteligencji i ambicji miała dobre serce dla ludzi, pomagała im.

hahaha Nauczyciel fizyki a nie Fizyki hahaha .  Nauczyciel z bożej łaski hahaha przy tym nieuk i smarkaty chlopiec, pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×