Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Przegrywy tutaj się pocieszają że kobietom zależy na kasie czy pozycji

Polecane posty

Gość gosc

A wszystko się skupia na atrakcyjności fizycznej i mentalne partnera, czy je podnieca, czy mają motylki. Może zarabiać przeciętnie ale jeśli jest to to baba jego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pierdo... głupolu, bez kasy i pozycji nawet przystojny wygryw staje się przegrywem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedPill

Dla kobiet do 25 roku życia liczy się przede wszystkim wygląd. Kasa i pozycja aż tak je nie interesują.

Dla kobiet od 26 roku życia w górę kasa i pozycja nabierają ogromnego znaczenia i są w stanie przymknąć oko na słabszy wygląd o ile gość posiada te rzeczy. Nie oznacza to jednak wcale że w dalszym ciągu nie polecą na przystojnego gołodvpca. Polecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
37 minut temu, Gość RedPill napisał:

Dla kobiet do 25 roku życia liczy się przede wszystkim wygląd. Kasa i pozycja aż tak je nie interesują.

Dla kobiet od 26 roku życia w górę kasa i pozycja nabierają ogromnego znaczenia i są w stanie przymknąć oko na słabszy wygląd o ile gość posiada te rzeczy. Nie oznacza to jednak wcale że w dalszym ciągu nie polecą na przystojnego gołodvpca. Polecą.

Bzdura zawsze to starsze na mnie lecą, mam 26, a. Fajne 30 stki czy 28 łatki mnie pożądana, jestem przystojny a goły i wesoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×