Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mazowsze miastem mks

Chyba zakochałem się w prostytutce do której jeżdzę od pół roku, oszalałem i jest mi źle

Polecane posty

Gość mazowsze miastem mks

ogólnie jestem samotny od 2 lat, po rocznym przerwie od seksu w końcu nie wytrzymałem i wynalazłem sobie panienke z pewnego portalu matrymonialnego, spodobała mi się okropnie, fajna fizycznie,ładna buzia i do tego w miare inteligetna, fajnie się z nią rozmawia, bierze 200zł/ 1h..  seks z nią jest przecudowny, skorzystalem, raz drugi trzeci i obecnie to jestem w takim stadium, ze jestem jej etatowym klientem, połowe pensji wydaje na nią..., praktycznie co kilka dni muszę do niej podjechać bo szaleje, ciągle o niej mysle, kocham z nią seks, non stop w domu sobie robie dobrze na jej fotkach (tych z ogłoszenia) + pozwolila mi zrobic pare foto jej stopek, nóg i ci.pki  i też do tego trzepie no i 2x w tygodniu do niej jezdze

mam wrazenie, ze sie wpi.erdolilem w zlo, bo to jest zwykla ku.rwa , ma codziennie okolo 10 klientow bo mi mowila wielokrotnie.. a ja chyba sie w niej zakochalem bo ciagle o niej mysle i ciagle marze o seksie z nią.. jestem stary a glupi,, po prostu stary a glupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

odstaw ją, albo od razu albo stopniowo i sprobuj tindera lub badoo by znalesc sobie kobiete lub kochanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazowsze miastem mks

na tinder dzialam od roku, na bado tez i ani razu nie udalo mi sie z zadna panienka umowic, mam za slabe fotki a lepszych nie mam, zreszta bez sensu udawac na necie kogos kim sie nie jest w realu bo potem tylko rozczarowanie

a co do niej to nie potrafie do niej pojechac przynajmniej raz w tygodniu, pokochalem ją i seks z  nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czy wy ludzie nie poznaje ie że ten sam człowiek od miesiąca pisze tu dziesiątki tematów w ten swój specyficzny prostacki sposób? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×