Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna67

Obserwować go na insta? Help me

Polecane posty

Gość Anna67

Hej 🙂 ogólnie to rzadko wierzę w znajomości w klubach,no ale poszłam na imprezę i spotkałam go, tanczylismy/trochę pogadaliśmy i wziął ode mnie fb. Zrobił nam zdjęcie  i wysłał sobie w wiadomości tylko,że mija teraz 4 dzień i zero odzewu. Znalazłam go na instagramie i zastanawiam się,czy zaobserwować go czy wyjdę na jakaś desperatke? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama podejmij decyzję, biorąc pod uwagę  za i przeciw, co potencjalnie zyskasz, co możesz stracić.. 

Moim skromnym zdaniem, skoro zadałas sobie tyle trudu i go znalazłaś, zrobiłaś to w jakimś celu, jakim? odpowiedź sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna67
8 minut temu, Kobieta z klasą napisał:

Sama podejmij decyzję, biorąc pod uwagę  za i przeciw, co potencjalnie zyskasz, co możesz stracić.. 

Moim skromnym zdaniem, skoro zadałas sobie tyle trudu i go znalazłaś, zrobiłaś to w jakimś celu, jakim? odpowiedź sobie

Teoretycznie nie było to trudne,bo jak mamy siebie w znajomych na fb to miałam sprawę ułatwiona 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On34

Impreza to impreza, pozbawił się, i tyle. Mam kolegów, którzy co tydzień biorą numer od jakieś dziewczyny, ale to nie oznacza , że są po 800 rozwodach w życiu 🙂 tak to nie działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia

Wyjdziesz na desperatkę, wiem co mówię. Widocznie nie jest zainteresowany, generalnie zachował się niestety typowo 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×