Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RedPill

Kobiecie sypie się związek z facetem, to wchodzi na Tindera i w 5 minut ma kolejnego

Polecane posty

Gość RedPill

I to jest przyczyna kosmicznych wymagań kobiet i traktowania przez nich facetów jak goovno

Jeżeli bajecznie łatwo może może zmieniać facetów to wiadomo że są oni dla niej bezwartościowi

Jak coś nam łatwo przychodzi to tego nie szanujemy

Analogicznie przystojniak nie będzie szanował kobiet bo łatwo mu przychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pakier

Otóż to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss

Po co jej kolejny facet ? Jeśli nie potrafi być z jednym z żadnym innym nie będzie umiała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

hahahaha. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Jasne,bo wolnych w miarę atrakcyjnych facetów,gotowych na zwiazek jest mnóstwo i  tylko  czekają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss
3 minuty temu, KermitZaba napisał:

Znaleźć chętnego, a znaleźć kogoś z kim by się chciało być, to jest jednak różnica jak między ziemią a niebem.

Ja już  to wiem,zycze i tobie zebys w końcu się przekonał:) i nie szukał chętnych tylko zostsl z tą z którą życie dzielisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g...o prawda

A to ciekawe,bo u mnie mąż tak zrobił.Wy tacy biedni,wykorzystywani,porzucani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Tylko Ci sie wydaje ze to take pride, tzn. moze poznac byle kogo nie jest trudno ale stworzyc udany zwiazek juz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerge

racja w stu %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spadaj koleś do swoich samców i odp... się w końcu od kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiecie sypie się związek z facetem, to wchodzi na Tindera i w 5 minut ma kolejnego......być może jakiejś napompowanej lali bo trzeźwo myśląca kobieta tak nie postępuje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy

Kobiety nie chcą być kochane, chcą mieć z kim spędzać czas w przyjemnych dla nich okolicznościach.

Jeśli muszą zapłacą za to ciałem czy "uczuciem", jeśli nie muszą, wykorzystają z nicią sympati i będą udawać te lepsze od innych.

Każda kobieta zdolna do uprawiania jakiejś formy seksu znajdzie w internecie chętnego i to szybko,

pytanie czy takie "proste" relacje satysfakcjonują inteligentnych facetów ?

Kobietę życia można wyrwać i z piekła ale ONA musi tego naprawdę chcieć i wtedy możecie zbudować nawet RAJ - ale tylko razem.

Niestety większość ludzi ma listę oczekiwań, termin do realizacji i worek pretensji na dzień dobry i to dotyczy obu płci.

Jedno jest pewne, unikajcie kobiet pijących i palących jeśli sami nie palicie, bo to przegrana sprawa na całe życie.

Nie mam pojęcia czy kobiety potrafią być wierne, ja jestem facetem lojalnym w 100% mojej partnerce i to całe dekady ale niestety niczego nie mogę postawić na jej lojalność bo choć nie szukałem to mam niemiłe wrażenia w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×