Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

19 latka w związku ze starszym facetem

Polecane posty

Gość Aska
2 minuty temu, Gość Jola napisał:

Uczę się zaocznie pracuje umysłowo fajki wódka i inne alkohole nigdy nie leżały w kręgu moich zainteresowań Mój facet jest niepijący i niepalący czemu szukasz na siłę negatywów kiedy ich nie ma?

A, to spoko. Zaniepokoilam się po poprzednim twoim wpisie, że poszłaś na skróty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
39 minut temu, Gość Jola napisał:

Sama mam 21 lat mój chłopak ma 34 lat a poznaliśmy się jak ja miałam 17 lat nie wyobrażam sobie związku z równolatkiek

Na pewno nie Słuchaj głosu kobiet na tym forum bo od razu widać że im nie podoba się taki wariant sama nie wiem czemu bo znam na przykład 30 latka z 50 latkiem i żyją sobie spokojnie Według mnie nie ma aż takiej rozbieżności między 20 latką a 30 latkiem

Podobnie jak nie ma różnicy między 30 latką a 40 latkiem

Co do oczekiwań odnośnie życia nie widzę jakiś wielkich ponieważ zostałam smaku pracy fizycznej już w wieku 16 lat wiele kobiet ma na przykład te 25 lat i nadal nigdy nie pracowały ciężko i myślą że są jakieś wielce dorosłe

Ale 30 latka ma wiecej wspolnego z 50latkiem niz 17latka z ponad dekade starszym facetem

Tez pamietam jak myslalam, ze jest super ponadprzecietnie dojrzala bo dogaduje sie ze starszymi ludzmi. Teraz jak widze tych ludzi to rozumiem, ze to oni byli niedojrzali.

Bycie zmuszanym do ciezkiej fizycznie pracy w mlodym wieku nie sprawi, ze ktos stanie sie dojrzalszy. Wrecz moze zatrzymac rozwoj emocjonalny i intelektualny. Za to sprawi, ze ciezej bedzie dogadac sie z rowiesnikami ktorych zycie nie pokaralo patologiczna sytuacja. To nie przypadek, ze duzo takich dzieczyn konczy z duzo starszymi facetami (ktotych z kolei obiektywnie nie chcialaby zadna dojrzala emocjonalnie kobieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Informacje

Informacje

Lambo które za wszelką cenę musza komuś dojechać nie ma nic nadzwyczajnego w związku z 20 latką i 30 parę latkiem Apoloniusz Tajner poznał swoją żonę jak ona miała 20 lat a on chyba 60 kilka poza tym lepiej być prawiczkiem do 30 niż uprawiać seks z takimi Wywlokami co tutaj piszą 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
3 godziny temu, Gość Informacje napisał:

Informacje

Lambo które za wszelką cenę musza komuś dojechać nie ma nic nadzwyczajnego w związku z 20 latką i 30 parę latkiem Apoloniusz Tajner poznał swoją żonę jak ona miała 20 lat a on chyba 60 kilka poza tym lepiej być prawiczkiem do 30 niż uprawiać seks z takimi Wywlokami co tutaj piszą 

 

I dalej to samo nawija, zero przemyśleń, żadnego rozwoju. I do tego cham, pierwszy do obrażania każdego, kto ma inną opinię. 

Twoje szambo, baw się sam i nie dziw się, że nikt normalny nie chce ci towarzyszyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.01.2020 o 13:01, Gość Gość napisał:

Majac 19 lat znalam 29 latka ktoremu sie strasznie podobalam. Facet nie byl zly z wygladu, calkiem mily i nawet mielismy troche wspolnych zainteresowan. Mimo to juz wtedy wiedzialam, ze fmz facetem jest cos nie tak skoro szuka towarzystwa nastolatkow. I wiesz co? Mialam racje. Jakies emocjonalne opoznienie/zatrzymanie, na tyle ogarniety zeby z glodu nie umrzec, alr nie mial nawet znajomych na stale bo kazdy mial szybko dosc jego infantylnosci 

Bez przesady z ta różnicą mentalną. Przynajmniej na poziomie towarzyskim. Wiele wspólnych tematów można znaleźć i wcale nie górować inteligencją nad swym młodszym znajomym czy rozmówcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, marcin_wawa napisał:

Bez przesady z ta różnicą mentalną. Przynajmniej na poziomie towarzyskim. Wiele wspólnych tematów można znaleźć i wcale nie górować inteligencją nad swym młodszym znajomym czy rozmówcą.

To chyba porażka mentalna 30latka, gdy nie góruje nad 20latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, marcin_wawa napisał:

Bez przesady z ta różnicą mentalną. Przynajmniej na poziomie towarzyskim. Wiele wspólnych tematów można znaleźć i wcale nie górować inteligencją nad swym młodszym znajomym czy rozmówcą.

30latek może być mentalnym nastolatkiem, który prawdopodobnie nie dorośnie nigdy, dlatego dobrze czuje się z nastolatkami, bo z jednej strony jest jak oni a z drugiej czuje przewagę wiekowa i ich podziw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Gość napisał:

30latek może być mentalnym nastolatkiem, który prawdopodobnie nie dorośnie nigdy, dlatego dobrze czuje się z nastolatkami, bo z jednej strony jest jak oni a z drugiej czuje przewagę wiekowa i ich podziw.  

Niezłe. Czyli może powinienem celować w młodsze towarzystwo? O czym ja mam gadać z 30-letnimi mamuskami?

 

18 minut temu, Gość Gość napisał:

To chyba porażka mentalna 30latka, gdy nie góruje nad 20latka?

Płeć pomińmy, ale dlaczego inteligentny nastolatek nie ma mieć więcej w głowie niż 30-letni Janusz, który po pracy tylko włącza meczyk i pasie brzuch piwskiem?

Dzisiaj ludzie szybciej dojrzewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

celebryci jak aktorzy z Hollywood, gwiazdy rocka czy rapu zyja majac lat 45, tak samo jak wieksozsc 25 latkow, a w sumie nawet duzo lepiej

 

nikt nie mowi, ze bedac "starym" trzeba byc nudnym

a luzny styl zycia nie musi oznaczac niedojrzalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobrze wiesz, że chodzi o inne relacje: niedojrzały 30latek  i tumanowate nastolatki, które nie słyszały o Koperniku i nie wiedzą ile to jest 5x7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty BMX

Rybnicka jesień kabaretowa noc listopadowa Tarnów małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×