Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KmailC

Uważam ze samotna kobieta zasługuje na kogoś lepszego niż ja czyli 34 latek bez doświadczenia

Polecane posty

Gość KmailC

Czytając wpisy samotnych kobiet na forum, niektóre nie były w związku, uważam ze najlepszą dla nich partią byłby przystojny, doświadczony mężczyzna. Ja mam 34 lata i nigdy nie byłem w związku, ponadto zarabiam mniej niż 3000 zł na rękę, miałbym wyrzuty sumienia będąc z taka kobieta, odnosiłbym cały czas wrażenie ze stać ja na coś lepszego. Mi się serce kraja gdy czytam niektóre posty tutaj, mam nadzieje ze kiedyś się uśmiechnie do was słonce i poznacie kogoś, mówię całkiem szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no i dobrze myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska

Ale zdajesz sobie sprawę, że kobieta to też człowiek i może być sama, bo ma problemy z bliskości i tak samo zanizona samoocenę jak Ty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regver
20 minut temu, Gość Aska napisał:

Ale zdajesz sobie sprawę, że kobieta to też człowiek i może być sama, bo ma problemy z bliskości i tak samo zanizona samoocenę jak Ty? 

kobiet samotnych dzisiaj nie ma, a nawet jak jest to z wlasnego wyboru, umowmy sie- dzisiaj jest taka podaż samotnych gosci, ze panienki aby kogos znaleźc czy to na seks czy związek to praktczynie nic nie muszą robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
16 minut temu, Gość regver napisał:

kobiet samotnych dzisiaj nie ma, a nawet jak jest to z wlasnego wyboru, umowmy sie- dzisiaj jest taka podaż samotnych gosci, ze panienki aby kogos znaleźc czy to na seks czy związek to praktczynie nic nie muszą robić

Aha, bo kobiety się przecież nie boją. Tylko ty się chowasz że strachu przed zranieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KmailC
1 godzinę temu, Gość Aska napisał:

Ale zdajesz sobie sprawę, że kobieta to też człowiek i może być sama, bo ma problemy z bliskości i tak samo zanizona samoocenę jak Ty? 

Dlatego uważam ze należy im się jak najlepszy facet, przystojny, zaradny i doświadczony. Miałbym wyrzuty sumienia gdybym z taka kobietą był, czułbym się jak wampir który wysysa z kogoś energie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość May
8 minut temu, Gość KmailC napisał:

Dlatego uważam ze należy im się jak najlepszy facet, przystojny, zaradny i doświadczony. Miałbym wyrzuty sumienia gdybym z taka kobietą był, czułbym się jak wampir który wysysa z kogoś energie.

Z takim podejściem będziesz zawsze sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KmailC
39 minut temu, Gość May napisał:

Z takim podejściem będziesz zawsze sam. 

Być może. Ale mężczyzna lepiej znosi samotność niż kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
Przed chwilą, Gość KmailC napisał:

Być może. Ale mężczyzna lepiej znosi samotność niż kobieta.

Jasne, datego szybciej umiera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_85

Twój pierwszy post Autorze jest przesiąknięty chronicznym białorycerstwem. Ja też mam 34 lata (w maju 35, jak dożyję) i też zrezygnowałem z szukania kogokolwiek, bo uznałem, że mi się to najzwyczajniej nie kalkuluję. Gdybym szukał, prawdopodobnie byłbym zrobiony w uja nie raz, a tak planuję wybrać się niebawem, w celach seksualnych do Pani z roksy. Jestem wrażliwym człowiekiem, ceniącym spokój i komfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_85
12 minut temu, Gość Aska napisał:

Jasne, datego szybciej umiera. 

Ale to żonkosie zaniżają średnią;) Np Tesla, wieczny kawaler żył koło 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KmailC
14 minut temu, Gość Aska napisał:

Jasne, datego szybciej umiera. 

Znam takich którzy powiedzą coś odwrotnego 🙂

4 minuty temu, Gość Prawitscheck_85 napisał:

Twój pierwszy post Autorze jest przesiąknięty chronicznym białorycerstwem. Ja też mam 34 lata (w maju 35, jak dożyję) i też zrezygnowałem z szukania kogokolwiek, bo uznałem, że mi się to najzwyczajniej nie kalkuluję. Gdybym szukał, prawdopodobnie byłbym zrobiony w uja nie raz, a tak planuję wybrać się niebawem, w celach seksualnych do Pani z roksy. Jestem wrażliwym człowiekiem, ceniącym spokój i komfort

Ależ proszę mi tutaj nie serwować tej Incelskiej terminologii ! To ze jesteśmy sami jest tylko i wyłącznie naszą winą, kobiety w relacjach damsko-męskich są naprawdę od nas lepsze (oczywiście statystycznie bo wyjątki się zdarzają).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piernik pravik

Ja mam 88.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
9 minut temu, Gość Prawitscheck_85 napisał:

Ale to żonkosie zaniżają średnią;) Np Tesla, wieczny kawaler żył koło 100

Yhy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glut
1 minutę temu, Gość Piernik pravik napisał:

Ja mam 88.

spadaj nazisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KmailC
4 minuty temu, Argen napisał:

Jeżeli Prawitscheck_85 ma wystarczającą ilośc Władysławów/Zygmuntów to nie jest żaden incel.

Nie zrozumiałem ! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_85
33 minuty temu, Gość KmailC napisał:

Znam takich którzy powiedzą coś odwrotnego 🙂

Ależ proszę mi tutaj nie serwować tej Incelskiej terminologii ! To ze jesteśmy sami jest tylko i wyłącznie naszą winą, kobiety w relacjach damsko-męskich są naprawdę od nas lepsze (oczywiście statystycznie bo wyjątki się zdarzają).

 

Czemu od razu winą? Jedna będzie kochającą partnerką, druga nowotworem. Bycie samemu mavwiele plusów. Np brak obiadków zapoznawczych z potencjalnymi teściami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_85
16 minut temu, Argen napisał:

Chyba za ciężkim kalibrem przywaliłem. Chodziło mi o 100 zł i 200 zł banknoty 😛

No i definicja incela się rozmyła. Pierwotnie to był ktoś, kto nie może porychać. Teraz to podobno ktoś, kto nienawidzi kobiet. A, że autor raczej nie należy do zbyt lotnych... Albo robi sobie jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_85
27 minut temu, Argen napisał:

Jeżeli Prawitscheck_85 ma wystarczającą ilośc Władysławów/Zygmuntów to nie jest żaden incel.

Trzeba mieć też odwagę, żeby tych zygmuntów i władków posłać w świat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawitscheck_85
27 minut temu, Argen napisał:

Jeżeli Prawitscheck_85 ma wystarczającą ilośc Władysławów/Zygmuntów to nie jest żaden incel.

Trzeba mieć też odwagę, żeby tych zygmuntów i władków posłać w świat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Prawitscheck_85 napisał:

Trzeba mieć też odwagę, żeby tych zygmuntów i władków posłać w świat:D

przejdź na islam, po problemie. Sąsiad CI córkę sprzeda, nieruszaną nastke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska
6 minut temu, 5% o urodzie modela napisał:

przejdź na islam, po problemie. Sąsiad CI córkę sprzeda, nieruszaną nastke.

Dokładnie. A niech się młoda zbuntuje, to kwasem ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KmailC
28 minut temu, Gość Prawitscheck_85 napisał:

No i definicja incela się rozmyła. Pierwotnie to był ktoś, kto nie może porychać. Teraz to podobno ktoś, kto nienawidzi kobiet. A, że autor raczej nie należy do zbyt lotnych... Albo robi sobie jaja

Masz racje moja wiedza na temat inceli nie jest jakaś szczególnie powalająca, lecz użyłeś terminu "białorycerz" który kojarzę z Incelami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
7 godzin temu, Gość KmailC napisał:

Czytając wpisy samotnych kobiet na forum, niektóre nie były w związku, uważam ze najlepszą dla nich partią byłby przystojny, doświadczony mężczyzna. Ja mam 34 lata i nigdy nie byłem w związku, ponadto zarabiam mniej niż 3000 zł na rękę, miałbym wyrzuty sumienia będąc z taka kobieta, odnosiłbym cały czas wrażenie ze stać ja na coś lepszego. Mi się serce kraja gdy czytam niektóre posty tutaj, mam nadzieje ze kiedyś się uśmiechnie do was słonce i poznacie kogoś, mówię całkiem szczerze. 

Polub siebie! Nie jesteś do niczego! Pomyśl nad tym, zamiast od razu blokować się! W życiu nie ma ideałów... 

Życzę powodzenia!

P. S. Też już prawie 34l. też nie mam nikogo, ale nie twierdzę, że jestem trefna, nie dość dobra, czy inne bzdury, które Ty o sobie piszesz. 

Życie trzeba brać jakim jest - nic na siłę, ale spokojnie i z ufnością do Boga

 

Nie gardź samym sobą, to musi potwornie boleć 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
6 godzin temu, Gość KmailC napisał:

Dlatego uważam ze należy im się jak najlepszy facet, przystojny, zaradny i doświadczony. Miałbym wyrzuty sumienia gdybym z taka kobietą był, czułbym się jak wampir który wysysa z kogoś energie.

Może masz inne zalety? Jesteś odpowiedzialny, troskliwy i wierny? Pieniądze nie sa w życiu najważniejsze... Zawsze można wspólnie pokombinować jak zarobić. Liczą sie chęci i otwartość na zmiany. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×