Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcelina

Zachowanie faceta. Wytłumaczy ktoś?

Polecane posty

Gość Marcelina

Cześć wszystkim, piszę tutaj z nadzieją, że uzyskam jakiejś porady  W szkole poznałam z koleżanką grupkę kolegów, starsi o rok. Dogadujemy się, dosyć często rozmawiamy. Ostatnio podeszli do nas i rozmawialiśmy, jest tam chłopak, który za każdym razem staje bardzo blisko mnie, z naprzeciwka, dzieli nas dosłownie z 30 centymetrów. Raz było mi tak niezręcznie i głupio, że dyskretnie odsunęłam się w bok. Robi to celowo i widać, że jego gesty są przemyślane. No i również jakiś czas temu dowiedziałam się, że chłopak 'leci' na mnie i, że się jemu podobam. Co oznacza takie zachowanie i po co on to robił? przecież niczego to jemu nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

lubi być przy Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmm
2 minuty temu, Gość Marcelina napisał:

Cześć wszystkim, piszę tutaj z nadzieją, że uzyskam jakiejś porady  W szkole poznałam z koleżanką grupkę kolegów, starsi o rok. Dogadujemy się, dosyć często rozmawiamy. Ostatnio podeszli do nas i rozmawialiśmy, jest tam chłopak, który za każdym razem staje bardzo blisko mnie, z naprzeciwka, dzieli nas dosłownie z 30 centymetrów. Raz było mi tak niezręcznie i głupio, że dyskretnie odsunęłam się w bok. Robi to celowo i widać, że jego gesty są przemyślane. No i również jakiś czas temu dowiedziałam się, że chłopak 'leci' na mnie i, że się jemu podobam. Co oznacza takie zachowanie i po co on to robił? przecież niczego to jemu nie daje.

Niektórych jara taka 'dominacja', pokazuje jaki z niego alfa. Jeżeli ci się podoba, nie odsuwaj się, bo koleś zapewne bada grunt i sprawdza czy działa przyciąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
6 minut temu, Gość Marcelina napisał:

Cześć wszystkim, piszę tutaj z nadzieją, że uzyskam jakiejś porady  W szkole poznałam z koleżanką grupkę kolegów, starsi o rok. Dogadujemy się, dosyć często rozmawiamy. Ostatnio podeszli do nas i rozmawialiśmy, jest tam chłopak, który za każdym razem staje bardzo blisko mnie, z naprzeciwka, dzieli nas dosłownie z 30 centymetrów. Raz było mi tak niezręcznie i głupio, że dyskretnie odsunęłam się w bok. Robi to celowo i widać, że jego gesty są przemyślane. No i również jakiś czas temu dowiedziałam się, że chłopak 'leci' na mnie i, że się jemu podobam. Co oznacza takie zachowanie i po co on to robił? przecież niczego to jemu nie daje.

Tylko dzieci szukają oznak zainteresowania w nic nie znaczących gestach. 
 

Jeszcze trochę i będziesz jego sposób chodu analizować pod kątem podwalanie się do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

jak się nie odzywa to nic od Ciebie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina

Gdy ostatnim razem zapytałam jaką lekcję mają teraz on odezwał się jako pierwszy, jakby wyraźnie chciał nawiązać jakikolwiek temat. Nie nakręcam się, ani nic z tych rzeczy, ale taka 'bliskość' z jego strony, pomiędzy tak naprawdę nieznajomymi jest dosyć dziwna i mało komfortowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bliskość, bo odpowiedzial co na pytanie? Haha uważaj, bo chyba chce ci się oświadczyć 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bliskość, bo odpowiedzial co na pytanie? Haha uważaj, bo chyba chce ci się oświadczyć 😂

Czytaj ze zrozumieniem. Nie ma tutaj mowy o zaręczynach... chodziło mi o bliskość fizyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek

Mocno mu się podobasz. Chcę chyba się z Tobą podroczyć i specjalnie wprawiać Cie w zakłopotanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Marcelina napisał:

Czytaj ze zrozumieniem. Nie ma tutaj mowy o zaręczynach... chodziło mi o bliskość fizyczną.

Jezu, dziewczyno idź już spac, bo do szkoły jutro nie wstaniesz. 

Skoro wydaje ci się że na ciebie leci, to ok. Marz sobie o nim, fantazjuj. 

Facet, któremu zależy na kobiecie potrafi zrobić coś więcej niż stanie blisko niej czy odpowiadanie na pytanie, które sama mu zadała... No chyba, że to 16 latek bez jaj, a tak wynika z twojego opisu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek
2 minuty temu, Gość artek napisał:

Mocno mu się podobasz. Chcę chyba się z Tobą podroczyć i specjalnie wprawiać Cie w zakłopotanie.

 

Moja rada : popuść mu szpary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Marcelina napisał:

Gdy ostatnim razem zapytałam jaką lekcję mają teraz on odezwał się jako pierwszy, jakby wyraźnie chciał nawiązać jakikolwiek temat. Nie nakręcam się, ani nic z tych rzeczy, ale taka 'bliskość' z jego strony, pomiędzy tak naprawdę nieznajomymi jest dosyć dziwna i mało komfortowa.

Leci na ciebie! Trzeba było go zaciągnąć do kibla od razu. Widać, że ma chcice. Ty zresztą też 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina

Czytam te odpowiedzi i chyba faktycznie pora już spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Jezu, dziewczyno idź już spac, bo do szkoły jutro nie wstaniesz. 

Skoro wydaje ci się że na ciebie leci, to ok. Marz sobie o nim, fantazjuj. 

Facet, któremu zależy na kobiecie potrafi zrobić coś więcej niż stanie blisko niej czy odpowiadanie na pytanie, które sama mu zadała... No chyba, że to 16 latek bez jaj, a tak wynika z twojego opisu. 

Nie wiem, 30-40 letni facet z pewnością mógłby się wykazać, ale on ma 18 lat i my się praktycznie nie znamy, także jak on ma się wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ma wtedy erekcję? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Marcelina napisał:

jak on ma się wykazać

Może zaproponować wspólne wyjście po szkole np. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina
6 minut temu, Gość Gość napisał:

A ma wtedy erekcję? 

Tak, gdy pojechaliśmy do kina, ale mogło mi się tylko wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×