Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baby mi się chce

Czy sztuczna pochwa dla wiecznego pravika to dobry pomysł?

Polecane posty

Gość baby mi się chce

Witam. Mam taki oto problem. Jestem podstarzałym pravikiem. Chroniczna samotność wpłynęła na moją psychikę destruktywnie. Nigdy nie miałem dziewczyny i nie będę miał, bo jestem chorobliwie nieśmiały i przy babach zapominam jęzora w gębie i ogólnie zachowuję się jak wypłosz z buszu, trzęsę się, czerwienię itp. Ponadto straszę wyglądem. Odziedziczyłem ciulowe geny przez co wyglądam jak karykatura faceta, poważnie. Nie mam szans na kobietę, nawet na jeden raz z najgorszą lafiryndą. Do divki nie pójdę bo jak wspomniałem boję się bab, a poza tym mam stracha przed różnymi chorobami. Niestety, zanim zdechnę bardzo chciałbym przynajmniej doświadczyć jakiejś namiastki seksu. Łapa mi już czasem odpada bo mam duże potrzeby, muszę kilka razy dziennie. Dlatego zastanawiam się nad kupnem sztucznej c'i.p'ki. Jak myślicie, nada się dla starego beznadziejnego pravika bez szans na prawdziwy seks, czy to raczej zły pomysł? Nie śmiejcie się, naprawdę chciałbym poczuć chociaż trochę jak to jest. Pewnie zaraz i tak mnie zgnoicie, ehhhhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toitaknietosamo

Nie jestem pewny, jak ko jest z substancjami w materiale z czego jest wykonana. Moga byc szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd

Ja wczoraj byłem pierwszy raz na divie w wieku 28 lat i się nie bałem. Uprawiałem z nią trochę seksu oralnego, z fajną czarnulą, ale w nią nie wszedłem, bo mi nie stanął. Za to wycałowałem ją i wylizałem. Nie ma się czego bać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga
Przed chwilą, Gość Toitaknietosamo napisał:

Nie jestem pewny, jak ko jest z substancjami w materiale z czego jest wykonana. Moga byc szkodliwe.

Dokładnie. Zapakuje w chiński badziew i mu dżordż odpadnie😂 Ale najgorsze są sabotażowane tzipki. Ponoć aktywistki antypravvikowe umieszczają w ich środku tłuczone szkło, gwoździki, watę szklaną😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość rrd napisał:

Ja wczoraj byłem pierwszy raz na divie w wieku 28 lat i się nie bałem. Uprawiałem z nią trochę seksu oralnego, z fajną czarnulą, ale w nią nie wszedłem, bo mi nie stanął. Za to wycałowałem ją i wylizałem. Nie ma się czego bać. 

I to jest najlepszy dowód i przykład dla autora żeby najpierw popróbował na gumowej, bo może mu się kiedyś trafić prawdziwa i będzie klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość rrd napisał:

Ja wczoraj byłem pierwszy raz na divie w wieku 28 lat i się nie bałem. Uprawiałem z nią trochę seksu oralnego, z fajną czarnulą, ale w nią nie wszedłem, bo mi nie stanął. Za to wycałowałem ją i wylizałem. Nie ma się czego bać. 

Marcin_wawa, to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd
3 minuty temu, Gość gość napisał:

I to jest najlepszy dowód i przykład dla autora żeby najpierw popróbował na gumowej, bo może mu się kiedyś trafić prawdziwa i będzie klapa.

... prawda.  Jak to się robi pierwszy raz z żywą to może nie stanąć chociażby ze stresu, ze względu na częstą masturbacje,  brak przyzwyczajenia z kontaktu z realną osobą.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Marcin_wawa, to Ty?

Nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana

Jesteś po prostu leniem i męczydupą. Ot co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca bazyli

Kafeterianki choć w większości bazyle, nie mają takich dylematów. Bolcują się wzajemnie gumianymi drągalami😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

dobry pomysł, tylko kup taką szeroką a nie ciasną, o ile chcesz poczuć to co z prawdziwą babą, no bo teraz większość bab ma c.i.pki jak rękaw czarodzieja przez to walenie się na potęgę😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Uwaga napisał:

Dokładnie. Zapakuje w chiński badziew i mu dżordż odpadnie😂 Ale najgorsze są sabotażowane tzipki. Ponoć aktywistki antypravvikowe umieszczają w ich środku tłuczone szkło, gwoździki, watę szklaną😂

😨💀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też pravvik

Ja bym spróbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Marcin_wawa, to Ty?

Nie akurat, odpowiadałem mu zresztą w innym wątku 🙂 Ktoś podobny do mnie. Tyle że ja byłem spotkaniem zachwycony, a on mówi, że seks jest przereklamowany, tudzież ciało kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona

a my z mężem mamy takie nawet 2. i używamy do wspólnych zabaw. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimuszki666
3 minuty temu, marawstala napisał:

Nie wiem, ale lepsze to niż wizyta u prostytutki... : )

Heh czy ja wiem czy lepiej na pewno znacznie taniej 🧜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
2 minuty temu, Gość Akimuszki666 napisał:

Heh czy ja wiem czy lepiej na pewno znacznie taniej 🧜

Wstyd i żenada : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek
1 minutę temu, Gość marawstala napisał:

Wstyd i żenada : )

 Nie ma to jak w żywą 😄  czystą wsadzić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, marawstala napisał:

Nie wiem, ale lepsze to niż wizyta u prostytutki... : )

Mara, ubóstwiam Cię😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mara, ubóstwiam Cię😁

Ona tak pisze, bo sama ma w szufladzie cały zestaw dildosów, wibratorów oraz innych zabawek 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nawet najdroższa wychodzi taniej niż żywa baba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexus

spróbuj w gorącą szarlotke wsadzic, widzialem na amerykanskim filmie. podobno podobne doznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciastkarz
1 godzinę temu, Gość lexus napisał:

spróbuj w gorącą szarlotke wsadzic, widzialem na amerykanskim filmie. podobno podobne doznania

Tylko nie w taką zaraz z piekarnika, bo se pałkę ugotujesz😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregre

przykre jest to, ze facet ma takie dylematy, zastanawia się nad sztucznymi ci.pkami, zyje w celibacie i brakuje mu cale zycie seksu podczas kiedy kobiety moglyby miec codziennie seks po 10x jakby tylko chciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbowałem

Opowiem coś. Miałem podobny problem, chciałem spróbować. Kupiłem. Oryginalną japońską, nie jakiś szajs. I...skończyłem w 5-10 sekund! Myślałem, co się ze mną dzieje, czy coś mi się stało? Nie, tak było dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O curva!
5 godzin temu, Gość gregre napisał:

przykre jest to, ze facet ma takie dylematy, zastanawia się nad sztucznymi ci.pkami, zyje w celibacie i brakuje mu cale zycie seksu podczas kiedy kobiety moglyby miec codziennie seks po 10x jakby tylko chciały

Dokładnie. A temat tylko z pozoru poyebany, bo tak naprawdę faceci mają rzeczywiście przes.rane. Ta desperacja by dy.mać jakieś ersatze ci.pne nie bierze się z nikąd.

5 godzin temu, Gość próbowałem napisał:

Opowiem coś. Miałem podobny problem, chciałem spróbować. Kupiłem. Oryginalną japońską, nie jakiś szajs. I...skończyłem w 5-10 sekund! Myślałem, co się ze mną dzieje, czy coś mi się stało? Nie, tak było dobrze 🙂

I pewnie podarła się od intensywnego użytkowania jeszcze w tym samym tygodniu w którym była kupiona 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

baby mi się chce, dobre 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toitaknietosamo

 Bo wy tu teoretyzujecie tylko. To sa zabawki podobnie jak dla kobiet. One mogą a my co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Toitaknietosamo napisał:

 Bo wy tu teoretyzujecie tylko. To sa zabawki podobnie jak dla kobiet. One mogą a my co.

Gdzieś czytałem, że kobiety używają  zabawek  do masturbacji częściej niż faceci. To daje do myślenia🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×