Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONA21Stolica

Odejscie od nas faceta, jak jest z oplatami za mieszkanie, ja jest z mieszkaniem ja mam tylko 500+ ale to nie wyustarcyz na nic przeciez POMOCY gdzie mam sie zglosic

Polecane posty

Gość ONA21Stolica

A wiec on odchodzi, mieszkjamy w mieszkaniu, 2 pokoje, nie chce sie zstad wyprowadzic ale je wynajmujemy koszty to prawie 2000 zł z oplatami a ja mam tylko 500+ bo wychowuje sama dziecko i nie pracuje, rodzice moze i pomoga ale mam tez swoje wydatki, stare splacam dlugi za gape, podzyczke za bylego co bizuty kiedys skradl i siedzi i nie ma jak splacac. Czy sad przyzna nam to mieszkanie i ze facet byly ma nam placic tyle ile wydawałysmy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
7 minut temu, Gość ONA21Stolica napisał:

A wiec on odchodzi, mieszkjamy w mieszkaniu, 2 pokoje, nie chce sie zstad wyprowadzic ale je wynajmujemy koszty to prawie 2000 zł z oplatami a ja mam tylko 500+ bo wychowuje sama dziecko i nie pracuje, rodzice moze i pomoga ale mam tez swoje wydatki, stare splacam dlugi za gape, podzyczke za bylego co bizuty kiedys skradl i siedzi i nie ma jak splacac. Czy sad przyzna nam to mieszkanie i ze facet byly ma nam placic tyle ile wydawałysmy???

wtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jasne, sad da wam mieszkanie za nic, a były niech płaci. Do roboty sie wez i poszukaj tańszego mieszkania. A na przyszłosc nie zagadaj sie z typami po których musisz spłacac długi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Taaa.. Przyzna mieszkanie. Zabierze właścicielowi i da tobie, bo masz bombelka. Nienormalna jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty nie masz 500+, twoje dzieci mają. 

Weź się za robotę i skończ jęczeć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×