Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co to za chory pomysl ze 500 plus ma byc w bonach to jakis zart jak nie na konto to bedzie awantura pierwsza pujde pod sejm i sad skandal

Polecane posty

Gość gość
15 godzin temu, Gość Zenka napisał:

Przecież jedzenie i tak trzeba kupować i to za więcej niż 500zł miesięcznie. Ja bym po prostu zaczęła kredyt hipoteczny płacić z wypłaty i tyle. Problem z tym mogą mieć jedynie ludzie którzy nie mają innych pieniędzy, a 500 plus przepieprzają na swoje niekoniecznie dobre używki i rozrywki. 

Zawsze są inne pieniądze, zawsze. Patola dostaje rodzinne, dodatki do mieszkania, obiady w szkole i kupę innej pomocy. Ja już pisałam wcześniej, wystarczy te bony po prostu sprzedać. Nawet jakby pracownik socjalny chodził po sklepach odzieżowych z dziećmi patoli, żeby mieć kontrolę, że dziecko kurtkę dostało, to ta kurtka zaraz będzie przez mamunię i tatunia sprzedana. Plują się tu ludzie o coś, co i tak się nie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A takie ładne kratki na żywność autorka pamięta? To morda w kubeł z tą roszczeniową prowokacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

*Kartki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia6

Myśmy już dostali bony i nie jest źle można realizować w wielu sklepach dostaliśmy listę w których. Jest tam nawet pepco. Nismozna kupować alkoholu, papierosów czy fajerwerków. Ja dałam sosiadce bon Na 300 zł a ona dała mi 280 zł na fajki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej
Dnia 7.01.2020 o 10:09, Gość paris napisał:

Ale dlaczego to tylko sklepy mają być? Znów konsumpcjonizm :classic_unsure: Nie mogą iść na naukę języków obcych, albo inne zaj. pozalekcyjne?

Przecież dzięki bonom oszczędzasz na jedzeniu\zakupach 500zl, więc te 500 z wypłaty możesz przeznaczyć na co tylko chcesz, nawet na kurs gry na waltorni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guest
Dnia 8.01.2020 o 10:59, Gość Andrzej napisał:

Przecież dzięki bonom oszczędzasz na jedzeniu\zakupach 500zl, więc te 500 z wypłaty możesz przeznaczyć na co tylko chcesz, nawet na kurs gry na waltorni.

Tylko takie patole żywią dzieci najtańszym gównem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guest
Dnia 8.01.2020 o 10:22, Gość Sonia6 napisał:

Myśmy już dostali bony i nie jest źle można realizować w wielu sklepach dostaliśmy listę w których. Jest tam nawet pepco. Nismozna kupować alkoholu, papierosów czy fajerwerków. Ja dałam sosiadce bon Na 300 zł a ona dała mi 280 zł na fajki itp

Fajki dla dziecka ? przecież to ma iść wyłącznie na dzieci xD jaka patola.... masakra, tacy ludzie zawsze będą żyć w biedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guest
Dnia 8.01.2020 o 10:00, Gość gość napisał:

Zawsze są inne pieniądze, zawsze. Patola dostaje rodzinne, dodatki do mieszkania, obiady w szkole i kupę innej pomocy. Ja już pisałam wcześniej, wystarczy te bony po prostu sprzedać. Nawet jakby pracownik socjalny chodził po sklepach odzieżowych z dziećmi patoli, żeby mieć kontrolę, że dziecko kurtkę dostało, to ta kurtka zaraz będzie przez mamunię i tatunia sprzedana. Plują się tu ludzie o coś, co i tak się nie sprawdzi.

Dokładnie, w USA przeznaczają co raz więcej pieniędzy na ludzi żyjących w ubóstwie i co roku sytuacja jest co raz gorsza.

Rozdawanie pieniędzy za nieróbstwo tak się kończy - ludzie nie chcą pracować i będą żerować na socjalach aż w końcu wylądują na ulicy gdzie ich nawet bezpański pies nie obszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guest
Dnia 7.01.2020 o 10:39, DANIEL napisał:

Bony dotyczą tylko rodzin w których stwierdzono problem z odpowiedzialnym wydawaniem pieniędzy. Za bony rodzina będzie mogła kupić żywność, pieluchy, artykuły szkolne itp. Ale taki bon nie będzie mógł być przeznaczony ani na papierosy, ani na alkohol lub inne używki. Nawet gdyby państwo wprowadziło takie bony dla wszystkich uczestników programy 500+ to nie widzę tu nic złego. Jak zwykle najgłośniej będą się darły patole którym dofinansowanie na alko się skończy. 

nie tylko alkoholicy, jakiś rok temu w magazynie "Motocykl" był artykuł na dwie strony o gościu który w końcu spełnił swoje marzenie i kupił upragnionego harleya davidsona za ponad 100 tyś zł. Sam przyznał że bez programu 500+ nie byłoby go stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Najlepsza ustawa 4 dzieci i.emerytura nie trzeba pracować wystarczy dzieci urodzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Krowy tez maja 500 plus bo nie wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

ja zaszłam w ciąźe i nie wiedziałam o źadnych ustawach dopiero wchodzily w źycie i nawet niie planuje  juź dzieci rodzić choćby dawali 1000 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×