Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawdwupaku

KATOWICE-poród w uniwersyteckie centrum kliniczne ligota

Polecane posty

Gość Mamawdwupaku

Witam czy któraś z Was rodziła tam w tym roku tzn.2019 ? Mam planowane CC ale kompletnie nie znam tego szpitala 😉 co warto wziąść że sobą,  czy jedzenie jest tam dobre? Jak opieka po porodzie i warunki na salach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarna

Cześć, też będę rodzic w tym szpitalu w marcu i chętnie się dowiem od kogoś kto tam rodził co i jak 🙂 czy trzeba mieć ubranka dla dzidziusia? Czy do cc jest się ubranym w swoją pizame? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawdwupaku123
27 minut temu, Gość Ciężarna napisał:

Cześć, też będę rodzic w tym szpitalu w marcu i chętnie się dowiem od kogoś kto tam rodził co i jak 🙂 czy trzeba mieć ubranka dla dzidziusia? Czy do cc jest się ubranym w swoją pizame? 

Ja będę rodzic tam styczen/ luty 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarna
2 minuty temu, Gość Mamawdwupaku123 napisał:

Ja będę rodzic tam styczen/ luty 😉

O to już niedługo 🙂 w przypadku planowanej cc przyjeżdża się dzień wcześniej? Ciekawe ile standardowo zostaje się w szpitalu po cc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawdwupaku

Ja pi pierwszym porodzie cc ( raciborska Katowice) leżałam 3 dni ale jako jedyna wyszłam z tych kobiet co mialy cc wtedy co ja. One się źle czuły i miały problem z dojście do siebie ja czułam.sie super i chodziłam bez problemów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarna

Ciekawe od czego to zależy że jedne kobietki dochodzą szybciej a inne dłużej. Na ile od nastawienia psychicznego, wieku. Zaczynam po mału się stresować 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Timi

Ja rodziłam we wrześniu 2018  jedzenie było ok jak na szpital opieka ja nie narzekałam wiadomo że nie możesz być pępkiem świata bo oprócz ciebie jest cały oddział. Obsługa w miarę miła. Ubranek nie trzeba mieć swoich nawet nie wolno tylko szpitalne. Do cesarki jesteś w swojej koszuli. Niezbyt sympatyczny jest ordynator na odziele po porodowym. Fajne jest to że przy całej cesarce może być ktoś z tobą zaraz dają ci dzidzię do karmienia ja cesarkę miałam we wtorek a wypisali nas w piątek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężarna
40 minut temu, Gość Timi napisał:

Ja rodziłam we wrześniu 2018  jedzenie było ok jak na szpital opieka ja nie narzekałam wiadomo że nie możesz być pępkiem świata bo oprócz ciebie jest cały oddział. Obsługa w miarę miła. Ubranek nie trzeba mieć swoich nawet nie wolno tylko szpitalne. Do cesarki jesteś w swojej koszuli. Niezbyt sympatyczny jest ordynator na odziele po porodowym. Fajne jest to że przy całej cesarce może być ktoś z tobą zaraz dają ci dzidzię do karmienia ja cesarkę miałam we wtorek a wypisali nas w piątek 

A co masz na myśli że przy całej cc może ktoś być? W sensie podczas zabiegu można być na sali z mężem? Ile osobowe są pokoje i czy pierwszej nocy zabierają dziecko jak nie można wstawać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też jestem ciekawa bo się zastanawiam nad tym szpitalem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hop hop 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilo

Rodziłam w styczniu 2019. Ogólnie naciskają na poród sn. Pierwszej nocy oddałam dziecko położnym i opiekowały się nim do rana. Jedzenie takie sobie. Teraz oddział jest po remoncie. Ja byłam na sali trzy osobowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×