Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Narzeczony wykrzyczał mi ' nie dość że kiepska w lozku..'

Polecane posty

Gość Kasia

.. to jeszcze szeroka (urodziłam mu dziecko, więc nie jestem już tak ciasna jak przed porodem). Kompletnie się załamałam. Potem przepraszał, itd. ale to był gwóźdź do trumny naszego związku. Nie potrafię po tym co w nerwach wykrzyczał normalnie na niego spojrzeć. Czuję złość, wstręt, żal.. Powiedział to w nocy po tym, jak wrócił późno od kolegi, w dodatku podpity i chciał uprawiać seks. Stanowczo mu odmówiłam i w odwecie powiedział to co powiedział. Nie miałam ochoty na seks bo to nic przyjemnego kiedy śmierdzi alkoholem. Poza tym ostatnio się zaniedbał, bardzo przytył, po domu chodzi śmierdzący, a tylko jak wychodzi gdzieś to się myje i psika najdroższymi perfumami. Od czasu kiedy mi to wykrzyczał, a było to tydzień temu nie spaliśmy że sobą. Dziś wyjechał w delegację, więc tak szybko się nie zobaczymy, a kontaktować się z nim też nie zamierzam. Czuję do niego wstręt. Wątpię żebym po tym wszystkim potrafiła jeszcze z nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Widocznie jesteś. Co chcesz jeszcze usłyszeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

ja pierdziele, przeciez jest odważny i pewny siebie dlatego go chciałaś i komu te żale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moze jestes kiepska w lozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Słyszałam ostatnio coś takiego: jeśli Partner Cię zdradza lub odrzuca nie szukaj winy w nim. Poszukaj w sobie.

Coś w tym jest. Nic nie dzieje się bez przyczyny.A To co powiedział Ci partner...Widocznie tak czuje. W nerwach częściej mówimy to co myślimy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
3 minuty temu, Gość Ola napisał:

Słyszałam ostatnio coś takiego: jeśli Partner Cię zdradza lub odrzuca nie szukaj winy w nim. Poszukaj w sobie.

Coś w tym jest. Nic nie dzieje się bez przyczyny.A To co powiedział Ci partner...Widocznie tak czuje. W nerwach częściej mówimy to co myślimy.

 

Idz sie yebnij w leb ze swoimi chorymi radami. 

Koles to zwykły cham i prostak. Nie mial prawa tak do niej powiedzieć. Skoro jest taka kiepska to po co chciał nia seksu? Niech sobie poszuka bogini, gnoj i cham...juz tam czekają na niego z otwartymi ramionami 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3znaki

Kasia, nie przejmuj się. Widać są podwójne standardy. Ja tam Cię popieram, niech ten Twój mężulek najpierw spojrzy na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
1 minutę temu, Gość Proste napisał:

Idz sie yebnij w leb ze swoimi chorymi radami. 

Koles to zwykły cham i prostak. Nie mial prawa tak do niej powiedzieć. Skoro jest taka kiepska to po co chciał nia seksu? Niech sobie poszuka bogini, gnoj i cham...juz tam czekają na niego z otwartymi ramionami 😂 

Prawda jest taka ,że większość z was pi porodzie wygląda jak wygląda. Nie znacie ania o siebie ani o ciało i myślicie że wszystko wam się należy bo urodzilyscie JEDNO dziecko!

W łóżku lezycie I czekacie na cud!

 

Od kiedy powiedzenie prawdy jest chamstwem lub prostactwem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie przejmuj się fagasem. Jak go rzucisz poznamy go z Olą.  😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gutek napisał:

Nie dość że masz rozciągniętą p.iz.de to jeszcze dobrze dupy dać nie umiesz. Pewnie już zaroochał na boku młodą, ciasną nieródke to ma porównanie

Niektóre nieródki są szersze niż te co rodziły, bo za często dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Ola napisał:

Prawda jest taka ,że większość z was pi porodzie wygląda jak wygląda. Nie znacie ania o siebie ani o ciało i myślicie że wszystko wam się należy bo urodzilyscie JEDNO dziecko!

W łóżku lezycie I czekacie na cud!

 

Od kiedy powiedzenie prawdy jest chamstwem lub prostactwem ??

A jak odniesiesz się do tego fragmentu?

Nie miałam ochoty na seks bo to nic przyjemnego kiedy śmierdzi alkoholem. Poza tym ostatnio się zaniedbał, bardzo przytył, po domu chodzi śmierdzący, a tylko jak wychodzi gdzieś to się myje i psika najdroższymi perfumami.

😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Ola napisał:

Prawda jest taka ,że większość z was pi porodzie wygląda jak wygląda. Nie znacie ania o siebie ani o ciało i myślicie że wszystko wam się należy bo urodzilyscie JEDNO dziecko!

W łóżku lezycie I czekacie na cud!

 

Od kiedy powiedzenie prawdy jest chamstwem lub prostactwem ??

Zależy w jaki sposób powiesz tą prawdę, ten jej narzeczony to prostak i cham.Ty chyba taki sam jesteś, jak nie widzisz w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cimek
20 minut temu, Gość Kasia napisał:

 Poza tym ostatnio się zaniedbał, bardzo przytył, po domu chodzi śmierdzący, a tylko jak wychodzi gdzieś to się myje i psika najdroższymi perfumami.

No bo jak wychodzi do ludzi to się myje i perfumuje. Ty jesteś roz//jeb//aną pi.zd.ą przy kimś takim można śmierdzieć. Widać że gdyby nie dziecko to już dawno by cię pogonił. Dobrze że drugiego nie urodziłaś bo byś miała takie luzy że głowę by można włożyć 😂😅🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cimek
20 minut temu, Gość Kasia napisał:

 Poza tym ostatnio się zaniedbał, bardzo przytył, po domu chodzi śmierdzący, a tylko jak wychodzi gdzieś to się myje i psika najdroższymi perfumami.

No bo jak wychodzi do ludzi to się myje i perfumuje. Ty jesteś roz//jeb//aną pi.zd.ą przy kimś takim można śmierdzieć. Widać że gdyby nie dziecko to już dawno by cię pogonił. Dobrze że drugiego nie urodziłaś bo byś miała takie luzy że głowę by można włożyć 😂😅🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka
8 minut temu, Gość Proste napisał:

Idz sie yebnij w leb ze swoimi chorymi radami. 

Koles to zwykły cham i prostak. Nie mial prawa tak do niej powiedzieć. Skoro jest taka kiepska to po co chciał nia seksu? Niech sobie poszuka bogini, gnoj i cham...juz tam czekają na niego z otwartymi ramionami 😂 

Prostak i tyle. Kompletny brak szacunku i wyczucia.,zeby tak powiedzieć do matki swojego dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Bzdura 😏 Jak koles chce wywinąć numer to rózne rzeczy powie i wymysli, zeby tylko obwinic partnerke. Chce zdradzic to sobie wymysli to lub tamto. Tak jak z  przyslowiowa przesoloną zupą, chce cię uderzyc to zwali na gotowanie. 

Zakompleksiony palant. Tylko zakompleksieniec bedzie próbowal w mówic ci, ze z toba cos nie tak. Zebys miala niskie poczucie wartosci i przypadkiem go nie zdradzila i nie zostawila.

Chyba, ze sama czujesz, ze masz problem.

A tak poza tym 100% fake temat wyssany z palca 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
7 minut temu, Gość gość napisał:

Nie przejmuj się fagasem. Jak go rzucisz poznamy go z Olą.  

Myślę, że Ty lepiej będziesz pasować do tego ukladu;)

W końcu lubisz sie ludzic ,ze jestes lepsza niz jestes 😉

I nawet jak ktoś Ci powie ,że wyglądasz jak pasztet to będziesz wierzyć że tak nie jest 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Gosc
7 minut temu, Gość Ola napisał:

Prawda jest taka ,że większość z was pi porodzie wygląda jak wygląda. Nie znacie ania o siebie ani o ciało i myślicie że wszystko wam się należy bo urodzilyscie JEDNO dziecko!

W łóżku lezycie I czekacie na cud!

 

Od kiedy powiedzenie prawdy jest chamstwem lub prostactwem ??

Olciu idz urodz dziecko,  a potem się wypowiadaj laiku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eloo

To aż taka obluzowania jesteś? Tylko uważaj żeby ci macica przez ten krater nie wypadła😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Kasia napisał:

.. to jeszcze szeroka (urodziłam mu dziecko, więc nie jestem już tak ciasna jak przed porodem). Kompletnie się załamałam. Potem przepraszał, itd. ale to był gwóźdź do trumny naszego związku. Nie potrafię po tym co w nerwach wykrzyczał normalnie na niego spojrzeć. Czuję złość, wstręt, żal.. Powiedział to w nocy po tym, jak wrócił późno od kolegi, w dodatku podpity i chciał uprawiać seks. Stanowczo mu odmówiłam i w odwecie powiedział to co powiedział. Nie miałam ochoty na seks bo to nic przyjemnego kiedy śmierdzi alkoholem. Poza tym ostatnio się zaniedbał, bardzo przytył, po domu chodzi śmierdzący, a tylko jak wychodzi gdzieś to się myje i psika najdroższymi perfumami. Od czasu kiedy mi to wykrzyczał, a było to tydzień temu nie spaliśmy że sobą. Dziś wyjechał w delegację, więc tak szybko się nie zobaczymy, a kontaktować się z nim też nie zamierzam. Czuję do niego wstręt. Wątpię żebym po tym wszystkim potrafiła jeszcze z nim być.

Nie martw się zostaw chama, z czasem twoje narządy znów będą takie jak były, na to potrzeba czasu i spróbuj też je ćwiczyć, na Internecie jest pełno porad.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mógł powiedzieć ale nie w taki sposób 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
7 minut temu, Gość gość napisał:

A jak odniesiesz się do tego fragmentu?

Nie miałam ochoty na seks bo to nic przyjemnego kiedy śmierdzi alkoholem. Poza tym ostatnio się zaniedbał, bardzo przytył, po domu chodzi śmierdzący, a tylko jak wychodzi gdzieś to się myje i psika najdroższymi perfumami.

😆

A zaniedbać się dlaczego?

Pomysł logicznie ! 

W domu dla Ciebie chodzi brudny śmierdzący.

Wychodzi z domu jest zadbany.

Dziwne ?

Nie ! Po prostu nie chce mu się dla Ciebie starać. Widocznie coś robisz źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Ola napisał:

Prawda jest taka ,że większość z was pi porodzie wygląda jak wygląda. Nie znacie ania o siebie ani o ciało i myślicie że wszystko wam się należy bo urodzilyscie JEDNO dziecko!

W łóżku lezycie I czekacie na cud!

 

Od kiedy powiedzenie prawdy jest chamstwem lub prostactwem ??

Laska,jak tak przeżywasz i tak mu wspolczujesz, to weź mu zrób laska kiedy będzie pijany i niedobory, może wyjdzie że jesteś lepsza od autorki i wygrasz,że po pijaku Ciebie będzie roochac. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Ola napisał:

Myślę, że Ty lepiej będziesz pasować do tego ukladu;)

W końcu lubisz sie ludzic ,ze jestes lepsza niz jestes 😉

I nawet jak ktoś Ci powie ,że wyglądasz jak pasztet to będziesz wierzyć że tak nie jest 😉

Po jednym moim zdaniu już masz takie przemyślenia na mój temat? Medium.  Szacun. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Laska,jak tak przeżywasz i tak mu wspolczujesz, to weź mu zrób laska kiedy będzie pijany i niedobory, może wyjdzie że jesteś lepsza od autorki i wygrasz,że po pijaku Ciebie będzie roochac. POWODZENIA

Niedomyty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
6 minut temu, Gość Gosc Gosc napisał:

Olciu idz urodz dziecko,  a potem się wypowiadaj laiku 🙂

Tak się składa, że urodziłam dwoje dzieci jestem 17 lat po ślubie.

Mąż codziennie patrzy na mnie z pożądaniem I świata poza mną nie widzi.

Sex mamy super. Codziennie.

I codziennie id niego słyszę, że mimo ,że jesteśmy tyle lat nigdy mu się to nie nudzi.

Tylko ,że ja się staram ,dbam o siebie zaskakuje go, on mnie także. 

I jest nam cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Cimek napisał:

No bo jak wychodzi do ludzi to się myje i perfumuje. Ty jesteś roz//jeb//aną pi.zd.ą przy kimś takim można śmierdzieć. Widać że gdyby nie dziecko to już dawno by cię pogonił. Dobrze że drugiego nie urodziłaś bo byś miała takie luzy że głowę by można włożyć 😂😅🤣

Takie jakie ma twoja matka po urodzeniu ciebie, glaba z wodoglowiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec

P0chwa mamuśki już zawsze będzie poluzowana i facet nic nie będzie czuł mieszając knagą w takim wiadrze. No chyba że była cesarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Ola napisał:

A zaniedbać się dlaczego?

Pomysł logicznie ! 

W domu dla Ciebie chodzi brudny śmierdzący.

Wychodzi z domu jest zadbany.

Dziwne ?

Nie ! Po prostu nie chce mu się dla Ciebie starać. Widocznie coś robisz źle!

Czyli to jej wina?

Tym bardziej, autorko, zostaw buca. W końcu to ósmy cud świata, nie ograniczaj jego cudowności. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Ola napisał:

Tak się składa, że urodziłam dwoje dzieci jestem 17 lat po ślubie.

Mąż codziennie patrzy na mnie z pożądaniem I świata poza mną nie widzi.

Sex mamy super. Codziennie.

I codziennie id niego słyszę, że mimo ,że jesteśmy tyle lat nigdy mu się to nie nudzi.

Tylko ,że ja się staram ,dbam o siebie zaskakuje go, on mnie także. 

I jest nam cudownie!

I z tego szczescia i milosci jesteś taka złośliwa, wredną i głupia sucza? Spełniona jako prymityw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×