Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Swietnie, tydzien nowego roku a ja juz awanturowałam sie z matka faceta

Polecane posty

Gość gość

Mieszkam u chłopaka i jego matki. Niestety to mieszkanie jest bardzo małe, 2 pokoje, mieszka w nim mój chłopak, jego siostra z mężem i ja się wprowadziłam. Wtedy siostra z mężem wprowadzili sie do pokoju matki bo on jest większy a ja jestem w ciaży. Wiem za to że rodzina meża siostry mojego chłopaka ma duze mieszkanie więc zaproponowałm aby się tam wyprowadzili bo tu się gnieździmy jak szczury. Do tego ja jestem w ciazy wiec nie wyobrazam sobie kolejnej osoby. No i jak to zaproponowalam to najpierw jego sisotra mnie zaatakowala ze jestem pasozytem i wyprasza sobie nazywanie sie szczurem a potem jak wyszla to podeszla do mnie tesciowa i powiedziala ze dopoki ona oddycha to nie pozwoli abym rzadzila sie jej mieszkaniem. Wiec ja jej odpowiedzialam ze nie rzadze sie bo to nie mieszkanie a klatka i klitka najgorszego sortu i nazwalam ja nieudacznica od ktorej odszedl maz, ona nazwala mnie smierdzacym leniem, powiedziala ze zaluje ze jestem w ciazy i wtedy nie wytrzymalam i nazwalam ja na k. Moj facet jest teraz w pracy, ja zamknelam sie w pokoju, ona pukala ale ja nie otworze, postawilam miedzy nami mur milczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojoj

hahahahaha się uśmiałam z tego streszczenia trudnych spraw 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×