Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile dla lekarza i połoznej i ile dla salowej, albo co na podziękowanie za dobry połóg, rozmawiam z mamaą i tesciowa i dla lekarza do 2 tys złotych i koniak, połozna 1200 i dobre wino, salowa 500 zł i jakiś kosmetyk jak było u was

Polecane posty

Gość gość

To moje pierwsze dziecko, nie mam doświadczenia. Miasto wojewódzkie. SN nie cesarka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka

To już lepiej rodzic w prywatnej klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O ile to nie prowo to faktycznie za taka kasę lepiej rodzic w prywatnej klinice. W szpitalu państwowym nie płaci się za porod ;) no chyba ze komuś się wydaje ze jak da łapówkę to będzie lepiej traktowany - gowno prawda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

To chyba zart. Po co Ci to? Lepiej dziecku cos kup. Same pacjentki uczą, a potem zdziwienie, że bez łapówki nic sie nie zalatwi 😕 Jak tak bardzo chcesz podziekowac, to max kwiaty i czekoladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Poloznym zanioslam ciasto Po porodziei dobra kawe😊 lekarzowi nic Bo nie byl przy porodzie, przyszedł po popatrzył i poszedl😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja po porodzie położnym i pielęgniarkom na noworodkowym dałam paczkę ze słodyczami. Serdecznie podziękowały, powiedziały, że nie trzeba było, ale że jest im bardzo miło. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elooo

Rodziłam w prywatnej klinice w Warszawie na Wilanowie. Koszt 10tys. Żadnych dodatkowych prezentów nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tym nygusom położnym i pielęgniarkom nic bym nie dawała. Najwyżej kopa w d u p e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Mam nadzieję, że to kolejna głupia prowokacja i nikt tak serio nie robi... albo że nie jest aż tak głupi, by słuchać takich świetnych "doradczyń"

W szpitalu, gdzie rodziłam, było od razu powiedziane, że żadnych "dowodów wdzięczności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loko 123
7 minut temu, Gość Elooo napisał:

Rodziłam w prywatnej klinice w Warszawie na Wilanowie. Koszt 10tys. Żadnych dodatkowych prezentów nie robiłam

Ja to samo, 11.5  tys bo lekarz dedykowany jeszcze.  Jak drugie dziecko to tylko tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic nie dawałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Kasia napisał:

Ja po porodzie położnym i pielęgniarkom na noworodkowym dałam paczkę ze słodyczami. Serdecznie podziękowały, powiedziały, że nie trzeba było, ale że jest im bardzo miło. I tyle. 

Mam w rodzinie lekarza i jemu już generalnie bokiem wychodzą te wszystkie słodycze. Nawet do domu już ich nie zabiera tylko zostawia w szpitalu (a jest dopiero na specjalizacji 😉 ). Ludzie mu wciskają ale nie chce kłócić i robić im przykrości jednak sam mówi, że wystarczy podziękować. 

Także polecam dobre słowo na koniec wizyty. Służbie zdrowia tak się dostaje od obecnej władzy i części społeczeństwa, że miłe słowo bardziej osłodzi im życie niż kolejna bombonierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za dobry połóg? Najpierw się doedukuj a potem bierz za rodzenie dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Za dobry połóg? Najpierw się doedukuj a potem bierz za rodzenie dzieci. 

Chciałaś chyba powiedzieć za pisanie prowokacji a nie za rodzenie dzieci 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83

Rodzilam 3 razy. Szpital to miejsce pracy. Nic nigdy nie kupowalam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×