Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żona&Matka

Oboje zachowują się jak dzieci..

Polecane posty

Gość Żona&Matka

Mąż mąż i siostra. 
Młoda ma 16 lat i mieszka z Nami, wieczne konflikty o nic tak na prawdę. Czasami mam zal do męża, ze jako dorosły człowiek nie umie odpuścić i musi się czepiać o chociażby spóźnienie 5 minut do domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam podobną sytuację, moja siostra ma 17 lat i mieszka z nami. Mąż na początku też stwarzał konflikty o nic, np. jak siostra rozstała sie ze swoim chłopakiem którego on bardzo lubił, to potrafił jej powiedziec ze skoro nie jest z Adamem to i żadnego nowego chłopaka nie ma prawa tu przyprowadzać bo tylko Adam ma tu wstęp. Ale go stopoowałam, przypominałam mu wtedy jak to było nam fajnie kiedyś mieszkac z jego rodzicami, którzy też ciagle czepiali się pierdół i wtrącali się w każdą naszą decyzję.  Raz, drugi trzeci i pomogło, młoda zyje swoim zyciem a my swoim, mąż nawet nie próbuje komentować spraw które go nie dotyczą,  jak trzeba to ona pomoze nam przy dzieciach a jak ona nie ma czasu to ogarnę jej pokoj, tak powinno być, rodzina powinna móc na siebie liczyc. Inna sprawa ze nasze dzieci tez kiedys dorosną i dzięki temu mamy jakies tam doswiadczenie w kontaktach z nastolatkami, byc moze to ze teraz go przystopowałam, sprawi ze unikniemy zgrzytów w przyszłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie

Mlodsza siostra w domu meza to ryzyko level hard. Kto sie czubi, ten sie lubi - tylko czekac nastepstw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem, czy współczuć Ci braku poczucia własnej wartości, czy siostry, skoro bałabyś się wpuścić ją do własnego domu. Ja wychodzę z założenia że jak zechcą coś odwalic to i tak odwalą, nie ważne, czy będą ze sobą na codzień, czy będą sie widywać tylko na rodzinnych obiadkach. Jeśli wpadną sobie w oko to i tak nic na to nie poradzę. Rozumiem, ze mialam pozwolić, żeby siostra została w domu moich rodziców poniżana psychicznie przez nich tylko dlatego, ze boję się, że MISIO nie utrzyma pindola w rozporku? Jak nie utrzyma to droga wolna, znaczy ze nie było nad kim się telepać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Gość o nie napisał:

Mlodsza siostra w domu meza to ryzyko level hard. Kto sie czubi, ten sie lubi - tylko czekac nastepstw...

A i jeszcze jedno- co to znaczy DOMU MĘŻA? Masz dwie lewe ręce żeby nie potrafić dorobić się czegoś swojego albo chociaż WSPÓLNEGO? My się razem dorabialiśmy z mężem więc jakim DOMU MĘŻA? Ech kobietki, kobietki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×