Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hej hej hej

lot odwołany co dalej ?

Polecane posty

Gość hej hej hej

hej ! 

miałam leciećz córką  do narzeczonego i pól godz przed odlotem odwołano lot . Pierwszy raz takie oc mi się zdarzyło . Poszłam do punktu inf a oni powiedzilei ze jesli nie skorzytsam dziś z innego lotu to mam opuścic lotnisko . Udalam sie do domu i leciałam nastepnego dnia za dużo wieksza cene . Nie doc ze wydałam na drugi bilet to za poprzedni nie oddali.co robic dalej ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbdb
23 minuty temu, Gość hej hej hej napisał:

hej ! 

miałam leciećz córką  do narzeczonego i pól godz przed odlotem odwołano lot . Pierwszy raz takie oc mi się zdarzyło . Poszłam do punktu inf a oni powiedzilei ze jesli nie skorzytsam dziś z innego lotu to mam opuścic lotnisko . Udalam sie do domu i leciałam nastepnego dnia za dużo wieksza cene . Nie doc ze wydałam na drugi bilet to za poprzedni nie oddali.co robic dalej ? 

Trzeba bylo siedziec na d upie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość hej hej hej napisał:

hej ! 

miałam leciećz córką  do narzeczonego i pól godz przed odlotem odwołano lot . Pierwszy raz takie oc mi się zdarzyło . Poszłam do punktu inf a oni powiedzilei ze jesli nie skorzytsam dziś z innego lotu to mam opuścic lotnisko . Udalam sie do domu i leciałam nastepnego dnia za dużo wieksza cene . Nie doc ze wydałam na drugi bilet to za poprzedni nie oddali.co robic dalej ? 

Ubiegać się o odszkodowanie i zwrot kosztów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutkabudka

Znajomym odwołali lot to dostali bony na jedzenie i hotel, bo następny wylot był o 6 rano.

Ubiegali się o odszkodowanie i każdy z nich dostał po 400 euro.

To był lot krajowy z Gdańsk a do Krakowa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutkabudka

No tak było lecieli LOT'em. I byli w szoku, bo są z Gdańska a im zaproponowali hotel na lotnisku Hilton Garden Inn. To skorzystali. I może do kwoty się pomyliłam i była to kwota 250 euro. Ale i tak byli później w Krakowie, ale całość im się zwróciła i jeszcze kasa została. A autorka z dzieckiem potulnie wyszła z lotniska i jeszcze kolejne bilety kupowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej hej hej

Wizzair Europa 

Napisałam maila ale już dwa tygodnie cisza . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej hej hej

Kupiłam bilety bo tak kazali w informacji . Był to pilny wyjazd więc nie miałam wyboru . Kazali samemu szukać a potem zwrócą kasę . Jak nie wiesz miernoto to się nie madruj . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Hej hej hej napisał:

Wizzair Europa 

Napisałam maila ale już dwa tygodnie cisza . 

Oficjalny wniosek napisz, z potwierdzeniem odbioru a nie maila 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej hej hej

A na maila to już nie oficjalny ?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutkabudka

Sama jesteś miernota, pisz swoje maile to na pewno dostaniesz kasę hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Cos kręcisz. Mi jak odwołali to wsadzili mnie w następny samolot danej lini do miejsca docelowego. Miałam tez do wyboru wrócić do domu na ich koszt (lot był z przesiadką i to ten drugi odwołali więc byłam że tak powiem w połowie drogi) innym razem nie zdążyłam na przesiadkę z powodu opóźnienia 1 lotu. Musiałam czekac do wieczora na pierwsze wolne miejsce w danym kierunku (Okres świąteczny, jakoś dzień przed wigilją czy dwa) ale do celu doleciałam.  Tak jak wyżej ktoś pisał, ja również dostałam bony na jedzenie (na nocleg nie, bo nie musiałam nocować ale za jedzenie i napoje nie płaciłam)  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej hej hej

Tłumacze kolejny raz że nic nie dostałam poza inf na maila i smsa ze lot odwołany . Miałam udać się do punktu informacyjnego . A tam powiedzieli że nie mają żadnej opcji dla mnie . Mam zorganizować sobie transport we własnym zakresie a oni mi zwrócą środki . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej hej hej
1 godzinę temu, Gość Alutkabudka napisał:

Sama jesteś miernota, pisz swoje maile to na pewno dostaniesz kasę hehehe.

Dziecinko dzisiaj mail jest popularniejszy niż poczta polska . No chyba że u ciebie na wsi jeszcze internetu nie ma a mail idzie trzy dni bu ha  ha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×