Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 31 lat a moja mama traktuje mnie jak dziecko

Polecane posty

Gość gość

Straszni to frustrujące... Pracuję i radzę sobie całkiem nieźle, ale tak się niestety złożyło, że chwilowo mieszkamy razem- choć pół roku temu jeszcze mieszkałam w innym mieście.

I wtrąca się do wszystkiego dosłownie! Teraz wyjeżdzam za granicę na pewien daleki wyjazd i mówi mi co mam spakować z leków itd, sama chce się angażować w moje pakowanie, nie wyrabiam już przez to nerwowo...W końcu jej wykrzyczałam, że sama się spakuje i nie potrzebuję jej pomocy, to skończyło się na kłótni. 
Mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Aha i mam niby faceta, ale w innym mieście i nie mieszkamy razem... Problem w tym, ze choc układa się nam dobrze, on nie wykazuje chęci zamieszkania ze mną i w ogóle jakos ostrożnie się w to wszystko angazuje, więc ja na niego nie naciskam. Planuję niedługo się wynieść od mamy bo to był błąd, że znowu z nią zamieszkałam, ale do tego czasu muszę jakoś wytrzymać.
Szczególnie jest to frustrujące, ze od małego zawsze była nadopiekuńcza i niestety zrobiła mi tym krzywdę w życiu, wielu rzeczy jak gotowanie musiałam uczyć się sama bo ona mnie we wszystkim wyręczała, do tego dochodzi brak wiary w siebie...Pracuję nad sobą żeby być coraz lepsza, ale czuję, ze mnie skrzywdziła w życiu i co gorsza chce robic to dalej. Strach pomyśleć co będzie jak urodzę własne dziecko, pewnie wtedy będzie si e wtrącała w jego wychowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........

Mamy tak mają niestety, niektórych w 45 lat traktują jak 4 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niejeden oddałby życie za taką matkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Niejeden oddałby życie za taką matkę...

No nie ja akurat bo cenię sobie samodzielność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×