Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

Ale dziś wlalam swojemu dziecku

Polecane posty

Gość Ola

Wiecie co. Mam dość. To że jest rozwydrzony jeszcze rozumiem...alw dziś przeszedł samego siebie i zesral sie kolejny raz na podłogę. Wpieprzylam mu. Chyba 3latek powinien umieć skorzystać z ubikacji jeśli milion razy mu się to tłumaczy? Siku robi normalnie. Sam wola żeby zapalić mu światło w łazience...

Telefon obsłużyć umie, jest bystrym dzieckiem ale sra w gacie. Wiem że nie piwnnam ale mu porządnie wlalam i nie żałuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

To moze zamiast uczyć obsługi telefonu trzeba było nauczyć obsługi toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teraz ze strachu przed tobą będzie srał w gacie cały czas psycholko. Nie wyżyżywaj się na dziecku za to że jesteś nieudolna w wychowaniu, telefon dziecku do ręki potrafisz wcisnąć ale już nauczyć srac gdzie trzeba nie. To Tobie powinni dać taki łomot że własne dziecko by Cię nie poznało. Jakbym wiedziała kim jesteś do bym do Mopsu dała znać że bijesz dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Teraz ze strachu przed tobą będzie srał w gacie cały czas psycholko. Nie wyżyżywaj się na dziecku za to że jesteś nieudolna w wychowaniu, telefon dziecku do ręki potrafisz wcisnąć ale już nauczyć srac gdzie trzeba nie. To Tobie powinni dać taki łomot że własne dziecko by Cię nie poznało. Jakbym wiedziała kim jesteś do bym do Mopsu dała znać że bijesz dziecko. 

Telefon mu daje rzadko. Nie widzę problemu żeby sobie chwilę pogral jak mam coś ważnego do zrobienia. 

A toalety go ucze. Nie nosi już pampersow odkad skończył 2,5roku. Siku ładnie robi. Naprawdę się nim zajmuje. Wymyślam jakieś zabawy plastyczne taneczne często pomaga mi gotować czytam mu książeczki i na kibel też uczę ale chyba jest za tępy żeby zrozumieć że nie sra się w gacie. I dziś mu sprawiłam lanie. Mam to gdzieś czy się boi czy nie. 3latek już dużo powinien rozumieć.. 

Najgorsze jest to ze w pn idzie do przedszkola. Na bank będą z nim problemy bo nikt nie będzie codziennie mojemu dziecku kup zmieniał. A przysięgam że jak go wydala z tego powodu to nie ręcze za siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogośćć

to jakieś prowo. nie ma tak de.bilnych matek😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Ola napisał:

Telefon mu daje rzadko. Nie widzę problemu żeby sobie chwilę pogral jak mam coś ważnego do zrobienia. 

A toalety go ucze. Nie nosi już pampersow odkad skończył 2,5roku. Siku ładnie robi. Naprawdę się nim zajmuje. Wymyślam jakieś zabawy plastyczne taneczne często pomaga mi gotować czytam mu książeczki i na kibel też uczę ale chyba jest za tępy żeby zrozumieć że nie sra się w gacie. I dziś mu sprawiłam lanie. Mam to gdzieś czy się boi czy nie. 3latek już dużo powinien rozumieć.. 

Najgorsze jest to ze w pn idzie do przedszkola. Na bank będą z nim problemy bo nikt nie będzie codziennie mojemu dziecku kup zmieniał. A przysięgam że jak go wydala z tego powodu to nie ręcze za siebie. 

Spoko podam Cię do admina by cie znalazł. Bicie małego dziecka za kupę to dobre dla potwora. Dostaniesz kuratora może się zmienisz a może nie zobaczymy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zgłaszam.  Bicie dzieci w Polsce jest karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Spoko podam Cię do admina by cie znalazł. Bicie małego dziecka za kupę to dobre dla potwora. Dostaniesz kuratora może się zmienisz a może nie zobaczymy 

Spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 minut temu, Gość Ola napisał:

Wiecie co. Mam dość. To że jest rozwydrzony jeszcze rozumiem...alw dziś przeszedł samego siebie i zesral sie kolejny raz na podłogę. Wpieprzylam mu. Chyba 3latek powinien umieć skorzystać z ubikacji jeśli milion razy mu się to tłumaczy? Siku robi normalnie. Sam wola żeby zapalić mu światło w łazience...

Telefon obsłużyć umie, jest bystrym dzieckiem ale sra w gacie. Wiem że nie piwnnam ale mu porządnie wlalam i nie żałuję. 

Srasz te prova codziennie 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Ola napisał:

Spoko

A ru .cha cię chociaż ktoś czy tylko prova na Kafe dają Ci zadowolenie?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 minut temu, Gość Ola napisał:

Wiecie co. Mam dość. To że jest rozwydrzony jeszcze rozumiem...alw dziś przeszedł samego siebie i zesral sie kolejny raz na podłogę. Wpieprzylam mu. Chyba 3latek powinien umieć skorzystać z ubikacji jeśli milion razy mu się to tłumaczy? Siku robi normalnie. Sam wola żeby zapalić mu światło w łazience...

Telefon obsłużyć umie, jest bystrym dzieckiem ale sra w gacie. Wiem że nie piwnnam ale mu porządnie wlalam i nie żałuję. 

moja córka ma pół roku. nie popieram bicia dzieci 'dla zasady', wychowania 'twardą ręką' ale jako matka rozumiem, że nawet wielka matczyna miłośc i cierpliwość ma swoje granice. łatwo oceniać jak się nie ma dzieci, ale ja autroce posta zycze żeby ten jeden raz poskutkował i zebyś go więcej bic nie musiała. moja koleżanka kiedys mówiła że uderzyła syna gdy ten właził na wysoki stół i skakał z niego a wokół pełno mebli, sprzętu, ostrych przedmiotów. sorry, ale jak dziecko stwarza samo dla sibie zagrozenie i milion razy tłumaczenie ie pomaga to też bym wlała. rozgrzeszam was obie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jesteś chora ;/ W życiu nie uderzyłabym swojego dziecka, to ma się zakodowane w genach miłość do swojego potomstwa.

Co innego np. brata gdy były niegrzeczne pod opieką mojej mamy regularnie dostawały lanie za przewinienia. Ale swojego nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Jesteś chora ;/ W życiu nie uderzyłabym swojego dziecka, to ma się zakodowane w genach miłość do swojego potomstwa.

Co innego np. brata gdy były niegrzeczne pod opieką mojej mamy regularnie dostawały lanie za przewinienia. Ale swojego nigdy!

a masz dzieci, że taka z ciebie specjalistka? nie masz, bo piszesz nie uderzyłabym a nie nigdy nie "uderzyłam". wiec zamilcz. jak urodzisz to zobaczysz. kazdy jest idealnym rodzicem do momentu jak mu sie rodzi dziecko. ci ktorzy dzieci nie maja nie powinni sie tu wogloe odzywac, bo nic w tym temcie nie wiedza po prostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

a masz dzieci, że taka z ciebie specjalistka? nie masz, bo piszesz nie uderzyłabym a nie nigdy nie "uderzyłam". wiec zamilcz. jak urodzisz to zobaczysz. kazdy jest idealnym rodzicem do momentu jak mu sie rodzi dziecko. ci ktorzy dzieci nie maja nie powinni sie tu wogloe odzywac, bo nic w tym temcie nie wiedza po prostu. 

Badź już cichutko pieniaczko 🙂

Tak, swojego nigdy nie uderzyłam, gdyż naturalnie mam cierpliwość natomiast dzieci brata dostawały lanie, gdyż były niezdyscyplinowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma

Nie, no bez jaj ,za takie coś nie powinno się bić dziecka 3-letniego, ono może nie kontroluje jeszcze dokładnie że chce mu się kupkę.Ja też z syn miałam taki problem ,odkąd skończył 2 lata pięknie robił siku do toalety .Ale kupę robił w pampersy aż do 3 lat i 3 miesięcy. Po prostu niektóre dzieci nie mają takiej kontroli nad swoim zwieraczem. Ale to nie jest powód do tego żeby zlać dziecko 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tango
1 godzinę temu, Gość Ola napisał:

Wiecie co. Mam dość. To że jest rozwydrzony jeszcze rozumiem...alw dziś przeszedł samego siebie i zesral sie kolejny raz na podłogę. 

Zdjął majtki i zrobił kupę na podłogę ? Jest różnica między niekontrolowaną kupą w majtach, a celowym wypróżnieniem się na podłogę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URL
1 godzinę temu, Gość Tango napisał:

Zdjął majtki i zrobił kupę na podłogę ? Jest różnica między niekontrolowaną kupą w majtach, a celowym wypróżnieniem się na podłogę. 

myślę że ten synek był tak wystraszony, bał się po prostu że nie zdąży do toalety a nie chciał zrobić majtki bo pewnie nieraz dostał w tyłek,więc zdjął majtki i zrobił na podłogę byle tylko nie narobić się w majtki, szkoda mi dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sory, ale też bym nie wytrzymała i mu wlała. Jeszcze zapowiedziałabym bym mu powtórkę jakby mąż wrócił z roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja uważam ze autorka dobrze zrobiła. Widać ze dziecko wie co robi a ze ma jakiś kaprys żeby srac na podłogę.... tez bym wlała. Mam nadzieje autorko ze klaps rozwiąże twój problem z synkiem :) powodzenia! :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Jesteś chora ;/ W życiu nie uderzyłabym swojego dziecka, to ma się zakodowane w genach miłość do swojego potomstwa.

Co innego np. brata gdy były niegrzeczne pod opieką mojej mamy regularnie dostawały lanie za przewinienia. Ale swojego nigdy!

Przepraszam, że co? Ty se jaja chyba robisz. Swojego nie, ale cudze jak najbardziej? Jeśli ktoś tu jest chory, to ty, a nie autorka. Powinnaś iść do swojej matki i brata, żeby karcili cieleśnie twoje dziecko, wszak jest ono dla nich czyjeś, nie ich.

2 godziny temu, Gość Zoma napisał:

Nie, no bez jaj ,za takie coś nie powinno się bić dziecka 3-letniego, ono może nie kontroluje jeszcze dokładnie że chce mu się kupkę.Ja też z syn miałam taki problem ,odkąd skończył 2 lata pięknie robił siku do toalety .Ale kupę robił w pampersy aż do 3 lat i 3 miesięcy. Po prostu niektóre dzieci nie mają takiej kontroli nad swoim zwieraczem. Ale to nie jest powód do tego żeby zlać dziecko 😥

Akurat jest na odwrót, to kupę dziecko prędzej skontroluje niż siku. Jeszcze byś się zdziwiła jak roczne dziecko potrafi sygnalizować tą potrzebę.

 

Autorka pisze, że młode jest rozwydrzone, czyli prawdopodobnie robi to na złość matce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Badź już cichutko pieniaczko 🙂

Tak, swojego nigdy nie uderzyłam, gdyż naturalnie mam cierpliwość natomiast dzieci brata dostawały lanie, gdyż były niezdyscyplinowane.

Szkoda, że nie dostałaś wpie/rdol od brata, za to, że biłaś jego dzieci. Powtórzę, on powinien teraz tłuc twoje, ale pewnie zaczniesz ryja drzeć, że ma trzymać łapy przy sobie naturalnie cierpliwa sadystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsbhsjaj
4 godziny temu, Gość Ola napisał:

Telefon mu daje rzadko. Nie widzę problemu żeby sobie chwilę pogral jak mam coś ważnego do zrobienia. 

A toalety go ucze. Nie nosi już pampersow odkad skończył 2,5roku. Siku ładnie robi. Naprawdę się nim zajmuje. Wymyślam jakieś zabawy plastyczne taneczne często pomaga mi gotować czytam mu książeczki i na kibel też uczę ale chyba jest za tępy żeby zrozumieć że nie sra się w gacie. I dziś mu sprawiłam lanie. Mam to gdzieś czy się boi czy nie. 3latek już dużo powinien rozumieć.. 

Najgorsze jest to ze w pn idzie do przedszkola. Na bank będą z nim problemy bo nikt nie będzie codziennie mojemu dziecku kup zmieniał. A przysięgam że jak go wydala z tego powodu to nie ręcze za siebie. 

Deb*ilko 

kup mu stołek pod nogi na kibel pewnie nie umie w takiej pozycji nienaturalnej zeobic i sra na podłodze 

poczytaj o prawidłowej postawie podczas srania i sikania (kobiety) 

Tobie tez tej stołek się przyda żebyś nie miała nietrzymania moczu albo hemoroidów są w smyku, auchanie, pepko 

co za ludzie ja tym świecie są niedouczeni 

Sąsiadki córka wyłaziła srac na dwór w wieku 5 lat, nie wiedzieli co z nią zeobic bo w domu nie chciała a jak ją sadzali to nie mogła zrobić

doradzilam im stołek i dziecko normlanie sra w domu 

ale nie, lepiej być wiesniarą bez wiedzy i tłuc dziecko 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×