Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Studentka 6 roku medycyny odpowie na Wasze pytania

Polecane posty

Gość Gość

Chce ktoś o coś zapytać? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jakas specjalizacje wybierasz i gdzie chcesz potem pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jakas specjalizacje wybierasz i gdzie chcesz potem pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Psychiatria. W szpitalu psychiatrycznym będę robić specjalizację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oko
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Psychiatria. W szpitalu psychiatrycznym będę robić specjalizację. 

Twój kochany już tam trafił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nieładnie jest żartować z chorych ludzi. Z chorych na raka też sobie stroisz żarty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrcin

Ja lubie swojego psychiatrę. Skad Pani do nas pisze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma Pani zdanie na temat suplementacji jodu? Mam niedoczynność tarczycy, lekarze od lat nie mogą ustalić właściwej dawki leków. Zaczęłam pić płyn Lugola na własną rękę i widzę pewną poprawę. Co Pani o tym sądzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Marrcin napisał:

Ja lubie swojego psychiatrę. Skad Pani do nas pisze? 

Z lubelskiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Malediwy napisał:

Czy ma Pani zdanie na temat suplementacji jodu? Mam niedoczynność tarczycy, lekarze od lat nie mogą ustalić właściwej dawki leków. Zaczęłam pić płyn Lugola na własną rękę i widzę pewną poprawę. Co Pani o tym sądzi?

Suplementacja tak ale z pożywienia. Płynem Lugola można sobie tylko szkód narobić. Nic bez konsultacji lekarskiej. 

Czy zdiagnozowano Hashimoto? Leki ustalane według TSH tylko? Czy ft3 i 4?

Poziom TSH szybko się zmienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1234

W jakiej pozycji najbardziej lubisz się bzykać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Suplementacja tak ale z pożywienia. Płynem Lugola można sobie tylko szkód narobić. Nic bez konsultacji lekarskiej. 

Czy zdiagnozowano Hashimoto? Leki ustalane według TSH tylko? Czy ft3 i 4?

Poziom TSH szybko się zmienia. 

Ft3 i ft 4 bez zmian od lat natomiast ostatni wynik TSH to 93.000 ( do normy nie zeszłam nigdy - najniższy wynik to 24.000)może sobie Pani wyobrazić z jakimi konsekwencjami to się wiąże. Straciłam kompletnie zaufanie do lekarzy gdyż trwa to leczenie ok 10 lat. Zaczęłam pić ten płyn w akcie desperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę podać

Skład jajka na twardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Malediwy napisał:

Ft3 i ft 4 bez zmian od lat natomiast ostatni wynik TSH to 93.000 ( do normy nie zeszłam nigdy - najniższy wynik to 24.000)może sobie Pani wyobrazić z jakimi konsekwencjami to się wiąże. Straciłam kompletnie zaufanie do lekarzy gdyż trwa to leczenie ok 10 lat. Zaczęłam pić ten płyn w akcie desperacji.

Być może być u Pani jeszcze inny problem niż tarczyca. Bo mając hormony ok to TSH może wskazywać na inny problem. 

Oczywiście że rozumiem. Sama jeszcze przed studiami miałam problem zdrowotny, odesłano mnie od lekarza do lekarza bez pomocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Być może być u Pani jeszcze inny problem niż tarczyca. Bo mając hormony ok to TSH może wskazywać na inny problem. 

Oczywiście że rozumiem. Sama jeszcze przed studiami miałam problem zdrowotny, odesłano mnie od lekarza do lekarza bez pomocy. 

Rozumiem. Choć o tym, że może być to inny problem niż tarczyca pierwsze słyszę. Czy może Pani choć zasugerować jaki inny problem bym wiedziala jaki obrać kierunek poszukiwania pomocy w realu? Będę bardzo wdzięczna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Chce ktoś o coś zapytać? 🙂

Kto ci załatwił studia, kto jest u ciebie lekarzem w rodzinie?, tylko pisz prawdę 🙂 w końcu to polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ile bierzesz w łapę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

Podaj klasyfikację i podstawowe źródła naukowe podstawowych tzw.chorób psychicznych...punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynikka

Mam pytanie - skąd się zbiorą zaburzenia nerwowe typu nerwica, która się objawia np słabnieciem, zwrotami głowy w stresujacych sytuacjach, zaburzeniami zoladkowymi. Czy bierze się to tylko z psychiki, czy może być brakiem witamin np Wit d, czy zła praca jakiegoś narządu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
7 minut temu, Gość Martynikka napisał:

Mam pytanie - skąd się zbiorą zaburzenia nerwowe typu nerwica, która się objawia np słabnieciem, zwrotami głowy w stresujacych sytuacjach, zaburzeniami zoladkowymi. Czy bierze się to tylko z psychiki, czy może być brakiem witamin np Wit d, czy zła praca jakiegoś narządu? 

Psychosomatyka,specjalizacja szarika...

Sik!

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Malediwy napisał:

Rozumiem. Choć o tym, że może być to inny problem niż tarczyca pierwsze słyszę. Czy może Pani choć zasugerować jaki inny problem bym wiedziala jaki obrać kierunek poszukiwania pomocy w realu? Będę bardzo wdzięczna 🙂

Chciałam podesłać fajny fragment książki do przeczytania ale kafe zablokowało. Jak podasz emaila to wyśle 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Kto ci załatwił studia, kto jest u ciebie lekarzem w rodzinie?, tylko pisz prawdę 🙂 w końcu to polska

Matura mi załatwiła 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, marcin_wawa napisał:

Wszyscy łykacie Piracetam?

Pytanie czy ktokolwiek brał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Martynikka napisał:

Mam pytanie - skąd się zbiorą zaburzenia nerwowe typu nerwica, która się objawia np słabnieciem, zwrotami głowy w stresujacych sytuacjach, zaburzeniami zoladkowymi. Czy bierze się to tylko z psychiki, czy może być brakiem witamin np Wit d, czy zła praca jakiegoś narządu? 

Stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Pytanie czy ktokolwiek brał

To jak czytać tomy po 1000 stron w tydzień? (kolejne pytanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chciałam podesłać fajny fragment książki do przeczytania ale kafe zablokowało. Jak podasz emaila to wyśle 🙂

Oj, na forum nie podam z przyczyn, jak sądzę,  zrozumiałych 😉 może tytuł, autor, rozdział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Matura mi załatwiła 🙂

Pisze się matula 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Martynikka napisał:

Mam pytanie - skąd się zbiorą zaburzenia nerwowe typu nerwica, która się objawia np słabnieciem, zwrotami głowy w stresujacych sytuacjach, zaburzeniami zoladkowymi. Czy bierze się to tylko z psychiki, czy może być brakiem witamin np Wit d, czy zła praca jakiegoś narządu? 

To jest bardzo dobre pytanie, nadal nie ma żadnej pewności skąd biorą się zaburzenia i choroby psychiczne, jest wiele teorii. Niektóre np. z zaburzeń gospodarki hormonalnej, niedoboru wit, nieleczonej tarczycy, inne współgrają z chorobami genetycznymi. Jednak to to wszystko są przyczyny organiczne. A odpowiedzi skąd bierze się schizofrenia odpowiedzi jednoznacznej nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×