Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośc

Dlaczego teściowa uważa że jeżeli mieszkamy u niej to ma prawo mna pomiatac i uważa że ja nie mam PRAWA GŁOSU ŻADNEGO W TYM DOMU

Polecane posty

Gość Gosc

Przygarniał kocioł garnkowi ahahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

*Przyganiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja tesciowa jak mieszkała ze swoimi tesciami to ...alala i zadnej opieki nie dała a caly majatek tesciowow zgarneła i sprzedała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak się "zagarnia" majątek po teściach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A gdzie taki mops jest ze mieszkania daja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Niestety ale często tak bywa. Najpierw gadka zamieszkajcie na pieterku bo przecież to wasze.... Budowalusmy to dla was a później wtrącanie, tego nie róbcie, a to nie tak itp... Pół biedy jak młodzi się za wczasy zorientuja i uciekna gorzej jak wpakuja kasę w remonty wtedy teście już wiedzą że mają frajerów w garści. Wtedy wszystko zależy czy facet ma jaja i czy się postawi czy popierdulka i będzie orzytakiwac mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może i racja
2 godziny temu, Gość ,,.......... napisał:

Imponuje mi w facecie przedsiębiorczość, ambicja i zaradność życiowa, a nikt kto posiada takie cechy nie pracuje za średnią krajową. Na jakąś nieogarnięta p.i.z.d.e która mieszka u mamusi bym nie spojrzała, bo taki facet poprostu dla mnie jest obdarty z męskości. Cipeusze nie są w moim typie.

Może i racja każdy powinien dążyć do lepszego, ale niektórym tak wygodniej skoro mają gdzie mieszkać, to kwestia wychowania myślę i tego gdy ktoś chce zostać w domu, niektórzy zwyczajnie nie wyobrażają sobie opuścić domowego gniazdka, bo tak byli wychowywania a nie inaczej. Nieraz cipeusze mieszkają też sami i nieźle zarabiają, ale mają w mieszkaniu syf i nie są dojrzali do stworzenia związku, jest im wygodnie w pojedynkę.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to dobreeeeeee
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Adresy IP nie kłamią, nie spinaj się tak, bo pierdniesz 😄

He he, że co? Chyba jednak pasożyt, albo gorzej.. guz! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOKŁADNIE
7 minut temu, Gość Gabi napisał:

Niestety ale często tak bywa. Najpierw gadka zamieszkajcie na pieterku bo przecież to wasze.... Budowalusmy to dla was a później wtrącanie, tego nie róbcie, a to nie tak itp... Pół biedy jak młodzi się za wczasy zorientuja i uciekna gorzej jak wpakuja kasę w remonty wtedy teście już wiedzą że mają frajerów w garści. Wtedy wszystko zależy czy facet ma jaja i czy się postawi czy popierdulka i będzie orzytakiwac mamusi

Tak właśnie jest, dlatego na te czasy mieszkanie na swoim i bez dodatkowych problemów, a dokładać i tak się trzeba u mamusi i taty a spokoju nigdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzę Ci słownika
3 godziny temu, Gość Eloo napisał:

Ale po co te nerwy😁 spokojnie, bo ci jeszcze żyłka pęknie😂🤣

Prędzej ty dostaniesz słownik pod choinkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo jesteś u niej a nie u siebie? Wyprowadź się to problem zniknie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Bo jesteś u niej a nie u siebie? Wyprowadź się to problem zniknie 

Autorka wolałaby aby teściowa się wyprowadziła :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W końcu to teraz synowa jest panią domu!

Nie ważne że nie jest właścicielką, że nie płaci rachunków - teściowej syn ja wybrał i to wystarczy!

Ha ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolza

Autorko a jak to się stało że mieszkacie z tesciowa? Bo jeśli nie mieliście gdzie pójść i was wzięli pod swój dach no to niestety trzeba być wdzięcznym za dach nad głową i kombinować jak najwcześniej pójść na swoje. Sprawa wygląda inaczej jeśli to oni nalegli, zapisali dom. Wtedy jak najbardziej macie prawo rzadac uszanowania waszej prywatności itp..  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhhh
58 minut temu, Gość Zolza napisał:

Autorko a jak to się stało że mieszkacie z tesciowa? Bo jeśli nie mieliście gdzie pójść i was wzięli pod swój dach no to niestety trzeba być wdzięcznym za dach nad głową i kombinować jak najwcześniej pójść na swoje. Sprawa wygląda inaczej jeśli to oni nalegli, zapisali dom. Wtedy jak najbardziej macie prawo rzadac uszanowania waszej prywatności itp..  

Skoro teściowa nią pomiata to dlatego, że wie co to za głąb. Komuś takiemu raczej nic nie zapisała, zwłaszcza domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Hhhhhh napisał:

Skoro teściowa nią pomiata to dlatego, że wie co to za głąb. Komuś takiemu raczej nic nie zapisała, zwłaszcza domu

Wystarczy że zapisała dom synowi.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooo

wszystkie powyzej to przyszle wredne tesciowe, ktore beda gnoic synowa, kokosze zakompleksione, nie potrafiace zyc w zgodzie, mlodym ciezko to jeszcze im doloza, a jak synus maly to ojejciu siodmy cud swiata, baby to sa nawiedzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia

Pewnie nie macie kasy na wlasne. My sie budujemy i nam brakuje. Gneiciemy sie u moich rodzicow. Ciagle awantury! Matka mnie obraza.

ja rozumiem jeszcze wtracanie choc tego tez mam dosc. Ale to obrazanie darcie ryja i obrazanie wyzwiska mam tego dosc.

jeszcze niesprawiedliwie podzielila nas z bratem on dostal jej mieszkanie i jest ustwaiony.

oczywiscie nowobogaccy z mieszkankami od rodzicow czy po dziadkach zmieszaja Cie z blotem. Nie daj sie. Porozmawiaj z mezem o wynajmie badz kredycie bo wam sie malzenstwo przez to w koncu rozpadnie nerwicy sie dorobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
4 godziny temu, Gość Zofia napisał:

Pewnie nie macie kasy na wlasne. My sie budujemy i nam brakuje. Gneiciemy sie u moich rodzicow. Ciagle awantury! Matka mnie obraza.

ja rozumiem jeszcze wtracanie choc tego tez mam dosc. Ale to obrazanie darcie ryja i obrazanie wyzwiska mam tego dosc.

jeszcze niesprawiedliwie podzielila nas z bratem on dostal jej mieszkanie i jest ustwaiony.

oczywiscie nowobogaccy z mieszkankami od rodzicow czy po dziadkach zmieszaja Cie z blotem. Nie daj sie. Porozmawiaj z mezem o wynajmie badz kredycie bo wam sie malzenstwo przez to w koncu rozpadnie nerwicy sie dorobicie.

Widocznie syn sobie bardziej zasłużył że dostał mieszkanie. Może matka też bardziej go kocha. Co niesprawiedliwie? Nigdzie nie jest powiedziane że dzieci mają po równo dostać, swoim majątkiem twoja matka może rozporządzać jak chce i kij ci do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W końcu ktoś myślący
6 godzin temu, Gość sooo napisał:

wszystkie powyzej to przyszle wredne tesciowe, ktore beda gnoic synowa, kokosze zakompleksione, nie potrafiace zyc w zgodzie, mlodym ciezko to jeszcze im doloza, a jak synus maly to ojejciu siodmy cud swiata, baby to sa nawiedzone:)

Dokładnie, poziom inteligencji poniżej przeciętnej, a że teraz na każdym kroku począwszy od telewizji kończąc na Internecie promuje się głupotę, to się jedna z drugą prześcigają w robieniu z siebie błazna. Aż razi w oczy, no ale cóż chyba trzeba podziękować rodzicom za to, że gonili do nauki, bo mogło się wyrosnąć na takiego imbecyla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna id(i)otka
2 godziny temu, Gość .... napisał:

Widocznie syn sobie bardziej zasłużył że dostał mieszkanie. Może matka też bardziej go kocha. Co niesprawiedliwie? Nigdzie nie jest powiedziane że dzieci mają po równo dostać, swoim majątkiem twoja matka może rozporządzać jak chce i kij ci do tego

Ciebie na pewno nikt szczerze nie kocha, bo to widać po twoim wywodzie. No i dobrze, tylko na starość pieluszki zmieniać albo dokładać się do marnej emeryturki to niech wiedzą do kogo się zwrócić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmiechu warte
7 godzin temu, Gość Zofia napisał:

Pewnie nie macie kasy na wlasne. My sie budujemy i nam brakuje. Gneiciemy sie u moich rodzicow. Ciagle awantury! Matka mnie obraza.

ja rozumiem jeszcze wtracanie choc tego tez mam dosc. Ale to obrazanie darcie ryja i obrazanie wyzwiska mam tego dosc.

jeszcze niesprawiedliwie podzielila nas z bratem on dostal jej mieszkanie i jest ustwaiony.

Heh ciekawe co nawywijałaś w przeszłości. Matka ci mniej zapisała i skazała na łaske mieszkania u niej przez jakiś czas żeby mieć okazję do ciągłego upokarzania. Musi jej sprawiać przyjemność to ubliżanie Tobie😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh

Mogę cię tylko pocieszyć że nie jesteś jedynym takim roszczeniowym pasożytem na tym forum 😂😂😂

f.kafeteria.pl/temat-6714303-tesciowa-uwaza-ze-jezeli-mieszkamy-u-niej-o-ma-prawo-nas-kontrolowac/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Możecie jechać po autorce bo mieszka u teściowej itp... I powinna jej się kłaniać w pas a tak naprawdę dużo to mówi o tym jakim człowiekiem jest teściowa. U moich sąsiadów młodzi mieszkają z rodzicami,/tesciami. Nikt nikomu nie wypomina, nie wtrąca, szanują Sue i pomagają. Oplaty na pół za robote też Sie kazdy bierze bez patrzenia jeden ba drugiego i to jest rodzina. Co więcej są to prości ludzie. Tam napewno seniorzy nie będą się musieli martwić co będzie z nimi na starosc. A jak teściowa zolza to później jest płacz i żal że synowa ma ich w d... E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

Możecie jechać po autorce bo mieszka u teściowej itp... I powinna jej się kłaniać w pas a tak naprawdę dużo to mówi o tym jakim człowiekiem jest teściowa. U moich sąsiadów młodzi mieszkają z rodzicami,/tesciami. Nikt nikomu nie wypomina, nie wtrąca, szanują Sue i pomagają. Oplaty na pół za robote też Sie kazdy bierze bez patrzenia jeden ba drugiego i to jest rodzina. Co więcej są to prości ludzie. Tam napewno seniorzy nie będą się musieli martwić co będzie z nimi na starosc. A jak teściowa zolza to później jest płacz i żal że synowa ma ich w d... E

Nikt nie twierdzi że teściowa powinna, że ma moralne prawo. Najlepiej byłoby się po prostu dogadywać. Chodzi o to że narzekanie i gadanie co teściowa robi a czego nie, nie zmieni sytuacji jeśli teściowa tego nie zechce. Jeśli jest jaka jest, pozostaje tylko wyprowadzka, narzekanie w Internecie nie sprawi że komentujący zaczną się użalać nad autorką i wieszać psy na teściowej. Jak się nie ma własnego lokum trzeba się liczyć z brakiem decyzyjności i komfortu, a nie oczekiwać że inni dostosują się do nas. Byłoby fajnie, wiadomo, ale to właściciel decyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 9.01.2020 o 09:24, Gość Poiuy napisał:

Coś jest nie tak, bo mieszkam na swoim?😁 Tak właśnie żyją normalni ludzie 😊

Na swoim goownie chyba, bezmózga goowniaro XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość .... napisał:

Widocznie syn sobie bardziej zasłużył że dostał mieszkanie. Może matka też bardziej go kocha. Co niesprawiedliwie? Nigdzie nie jest powiedziane że dzieci mają po równo dostać, swoim majątkiem twoja matka może rozporządzać jak chce i kij ci do tego

Taak? To dlaczego przy wydziedziczaniu trzeba uzasadnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Widzę, ze piszą tu same patusiarskie koorwy, które nie przepuszczą okazji by się powyzywać. Szkoda tylko że te pseudosamodzielne gnidy na swoim tak naprawde mieszkają dalej u mamusii tylko w necie tak kozaczą, niedorobione wiesniary :D Do gość ..... słuchaj polacka d3bilko, żaden zaradny facet nie spojrzy nawet na takie kafeteryjne ścierwo jak ty, ich brzydzi dotykanie pasożytów takich jak ty. zatem radzę ci, byś wzięła sie za siebie, wzięła za naukę i wreszcie dojrzała umysłowo a następnie poszła na swoje jak normalna kobieta...ohh no tak, w polsce a zwłaszcza na kafeterii nie ma kobiet, tylko mitomanki psychiczne pasożyty bez ambicji XD Nie pozdrawiam i życzę agresywnego pijusa do którego i tak pójdziesz. Żałosna polczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wystarczy że zapisała dom synowi.... 

 Nie, nie wystarczy, bo jakbyś nie zauważyła, autorka nie jest żoną. Poza tym to zwykłe prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Widzę, ze piszą tu same patusiarskie koorwy, które nie przepuszczą okazji by się powyzywać. Szkoda tylko że te pseudosamodzielne gnidy na swoim tak naprawde mieszkają dalej u mamusii tylko w necie tak kozaczą, niedorobione wiesniary :D Do gość ..... słuchaj polacka d3bilko, żaden zaradny facet nie spojrzy nawet na takie kafeteryjne ścierwo jak ty, ich brzydzi dotykanie pasożytów takich jak ty. zatem radzę ci, byś wzięła sie za siebie, wzięła za naukę i wreszcie dojrzała umysłowo a następnie poszła na swoje jak normalna kobieta...ohh no tak, w polsce a zwłaszcza na kafeterii nie ma kobiet, tylko mitomanki psychiczne pasożyty bez ambicji XD Nie pozdrawiam i życzę agresywnego pijusa do którego i tak pójdziesz. Żałosna polczyna

A możesz wyzywać bez przywoływania narodowości skoro sama jesteś Polką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×