Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośc

Dlaczego teściowa uważa że jeżeli mieszkamy u niej to ma prawo mna pomiatac i uważa że ja nie mam PRAWA GŁOSU ŻADNEGO W TYM DOMU

Polecane posty

Gość gość
11 godzin temu, Gość .... napisał:

Widocznie syn sobie bardziej zasłużył że dostał mieszkanie. Może matka też bardziej go kocha. Co niesprawiedliwie? Nigdzie nie jest powiedziane że dzieci mają po równo dostać, swoim majątkiem twoja matka może rozporządzać jak chce i kij ci do tego

Jestes kompletnym ścierwem i ja się nie dziwię czemu takie koorwy jak ty kończą z psycholami, na normalnych nie zasługujecie. Korwin ma rację że baby są głupsze od mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bachory zwykłych sook
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Widzę, ze piszą tu same patusiarskie koorwy, które nie przepuszczą okazji by się powyzywać. Szkoda tylko że te pseudosamodzielne gnidy na swoim tak naprawde mieszkają dalej u mamusii tylko w necie tak kozaczą, niedorobione wiesniary :D Do gość ..... słuchaj polacka d3bilko, żaden zaradny facet nie spojrzy nawet na takie kafeteryjne ścierwo jak ty, ich brzydzi dotykanie pasożytów takich jak ty. zatem radzę ci, byś wzięła sie za siebie, wzięła za naukę i wreszcie dojrzała umysłowo a następnie poszła na swoje jak normalna kobieta...ohh no tak, w polsce a zwłaszcza na kafeterii nie ma kobiet, tylko mitomanki psychiczne pasożyty bez ambicji XD Nie pozdrawiam i życzę agresywnego pijusa do którego i tak pójdziesz. Żałosna polczyna

Imbecyle, których matki dały byle komu jak sooka psu i oto efekt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daję okejkę
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jestes kompletnym ścierwem i ja się nie dziwię czemu takie koorwy jak ty kończą z psycholami, na normalnych nie zasługujecie. Korwin ma rację że baby są głupsze od mezczyzn.

👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oklmn

Aż takim jesteś popychadłem, że teściowa musi tobą pomiatać? Bo że pasożytem to już wszyscy wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to zjazd id(i)otek?
1 godzinę temu, Gość Oklmn napisał:

Aż takim jesteś popychadłem, że teściowa musi tobą pomiatać? Bo że pasożytem to już wszyscy wiemy

Nie wszyscy, tylko ty i takie id(i)otki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyypiieerdaalaaj pasożycie
1 godzinę temu, Gość Co to zjazd id(i)otek? napisał:

Nie wszyscy, tylko ty i takie id(i)otki. 

Rozumiem że jesteś solidarna z autorką, bo jesteś takim samym pasożytem jak ona, jeśli nie większym idiootkoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do niedo...ej..
6 godzin temu, Gość Wyypiieerdaalaaj pasożycie napisał:

Rozumiem że jesteś solidarna z autorką, bo jesteś takim samym pasożytem jak ona, jeśli nie większym idiootkoo

Słaba psycha i musisz sobie pomóc używając wulgaryzmu? Napiszę po twojemu, tak abyś zrozumiała.. Nie, nie dlatego, że jestem "pasożytem", tylko nie jestem głupią c(i)pą jak ty i tobie podobne. Może jest jeszcze dla Ciebie jakaś nadzieja, tylko a. nie łykaj już tyle spermy, bo szkodzi Ci to na mózg, b. nie żryj tyle g(ó)wna, bo Ci aż z r(y)ja wylatuje. Nie masz za co dziękować, id(i)oto z tycim móżdżkiem, a tymczasem wracaj obciągać pałę budowlańcom. Cześć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przykro mi woreczku
10 godzin temu, Gość Oklmn napisał:

Aż takim jesteś popychadłem, że teściowa musi tobą pomiatać? Bo że pasożytem to już wszyscy wiemy

To chyba ty jesteś worem na spermę, niczym więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybacz woreczku zapomniała
7 godzin temu, Gość Wyypiieerdaalaaj pasożycie napisał:

Rozumiem że jesteś solidarna z autorką, bo jesteś takim samym pasożytem jak ona, jeśli nie większym idiootkoo

Zapomniałam dodać, że tylko do tego się nadajesz pustaku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......
Dnia 11.01.2020 o 05:49, Gość Do niedo...ej.. napisał:

Słaba psycha i musisz sobie pomóc używając wulgaryzmu? Napiszę po twojemu, tak abyś zrozumiała.. Nie, nie dlatego, że jestem "pasożytem", tylko nie jestem głupią c(i)pą jak ty i tobie podobne. Może jest jeszcze dla Ciebie jakaś nadzieja, tylko a. nie łykaj już tyle spermy, bo szkodzi Ci to na mózg, b. nie żryj tyle g(ó)wna, bo Ci aż z r(y)ja wylatuje. Nie masz za co dziękować, id(i)oto z tycim móżdżkiem, a tymczasem wracaj obciągać pałę budowlańcom. Cześć. 

Wulgaryzmu? Gdzie? Wiesz kto jest idiiootaa? Osoba która posiada IQ ponizej 35. Rozumiem, że możesz tego nie wiedzieć- Twój ubogi iloraz inteligencji to tłumaczy.  A co do worków na spermę to wejdź na OLX ze swojego miasta. Twoja stara ogłasza się, że szuka twojego ojca. Podobno przeroochaloo ją stado uchodźców z Afryki i nie może dojść który to. A teraz wyypiieerdaalaaj do zmywania nie twoich naczyń w nieswoim domu, bo inaczej teściowa ci walizki wystawi, pasożycie. I jeszcze wieczorem nie zapomnij dobrze się wypiąć jej synowi żeby nie musiał się poskarżyć mamusi😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś światu potrzebna
7 godzin temu, Gość ...... napisał:

Wulgaryzmu? Gdzie? Wiesz kto jest idiiootaa? Osoba która posiada IQ ponizej 35. Rozumiem, że możesz tego nie wiedzieć- Twój ubogi iloraz inteligencji to tłumaczy.  A co do worków na spermę to wejdź na OLX ze swojego miasta. Twoja stara ogłasza się, że szuka twojego ojca. Podobno przeroochaloo ją stado uchodźców z Afryki i nie może dojść który to. A teraz wyypiieerdaalaaj do zmywania nie twoich naczyń w nieswoim domu, bo inaczej teściowa ci walizki wystawi, pasożycie. I jeszcze wieczorem nie zapomnij dobrze się wypiąć jej synowi żeby nie musiał się poskarżyć mamusi😁

Rozumiem twój gniew nie każda musi op(i)erdalać byle komu, aby mieć co zjeść, ale to nie wina pasożytów, tylko rodziców, którzy nic tobie nie przekazali i do niczego innego się nie nadajesz, więc daj już spokój tylko pogodź się z tym, że jesteś na tym świecie po to, aby proste chłopy i typowo fizyczni pracownicy mogli mieć w końcu puste jaja, i aby słowo "ku,rwa" miało swoje urzeczywistnienie, bo teraz wyobraź sobie, że wszyscy nagle muszą przestać go używać, czy możesz to sobie wyobrazić? Ja też nie. Dlatego koniecznie wydaj na świat przynajmniej jedną córkę, aby przejęła "pałeczkę" (twoich klientów) po tobie, głupia c(i)po i nie niszcz tego co wypracowały do tej pory wszystkie pokolenia. Rób dalej to w czym jesteś najlepsza i pamiętaj, że wisisz światu przysługę. Nie zadław się tylko wcześniej tego ci życzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedny wór na spermę
Dnia 10.01.2020 o 22:50, Gość Wyypiieerdaalaaj pasożycie napisał:

Rozumiem że jesteś solidarna z autorką, bo jesteś takim samym pasożytem jak ona, jeśli nie większym idiootkoo

Autorce wątku mogłabyś tylko buty lizać. To byłby zaszczyt dla takiego wora na spermę jak ty choć językiem dotknąć butów ludzi, którzy są o wiele bardziej posunięci w rozwoju od zwykłego wora na spermę, który jedynie posiada taką samą zdolność komunikowania i to też dość ubogą. Nie można tu niestety mówić już o myśleniu tylko najpierw oczyść ryj z g(ó)wna i spermy, a może będziesz miała się czym chwalić wnukom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×