Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bicek

Nie wierzę że moja Agatka ma 28 lat bo wygląda na max 18 lat xD

Polecane posty

Gość Bicek
39 minut temu, Agatka Czepek napisał:

Bicku mam 27 nie 28 lat

A to sorry lecz i tak ciężko Mi w to uwierzyć,  normalnie jak wiecznie młoda Bogini,  prawdziwy cud jak dla mnie. Wow 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek
36 minut temu, Agatka Czepek napisał:

A skad widzisz moje zdjecia aktualbe ?

A te z awatara nie jest aktualne??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobione w egipcie w egipcie bylam w grudniu czyli aktualne. W egipvie bylo super i cieplo i placze bo chce znowu jechac do cieplych krajow 😞 w tym roku chce znowu na zime 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dzien przed eyjazdem plywalam na jednorozku w basenie i maly chlopczyk nauczyl mnie robic salta do basenu gralismy w rzutki wrzucalismy sie do basenu z jakimis dziecmi gralismy w pilke a wieczorem byla i.preza i kolacja w restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek
Przed chwilą, Agatka Czepek napisał:

Ostatni dzien przed eyjazfem plywalam na kednorozku w basenie i maly chlopczyk nauczyl mnie robic salta do basenu gralismy w rzutki wrzucalismy sie do basenu z jakimis dziecmi gralismy w pilke a wieczorem byla i.preza i kolacja w restauracji

Jezuu jak romantycznie 🦄 a oprócz unicornów jeszcze na czymś lubisz jeździć?  

co do fotek to miałem rację że aktualne 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rowerze lubie na luzwach ale bylam 1 w tym roku na rolkach koedys jezdzilam trochr konno ale byl za duzy wydatek i rodzice mi zabronili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek
Przed chwilą, Agatka Czepek napisał:

Na rowerze lubie na luzwach ale bylam 1 w tym roku na rolkach koedys jezdzilam trochr konno ale byl za duzy wydatek i rodzice mi zabronili.

Ha ha no ja bym Agatce nigdy nie zabronił tylko pojezdzil razem ale cóż.. ...  Pozostaje mi być  internetowym przyjacielem Agatki i zarazem też wzdychającym i piszącym peany na cześć Agatki...różne fraszki i liryczne opowiastki... Jeśli pozwolisz o Pani oczywiście.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek
22 minuty temu, Agatka Czepek napisał:

To napisz cos ja tez kiedys pisalam wiersze i piosenki a mawet opowiadania o agatce 🙂

Przemek pravik stchórzyl bo się boi Kamila lecz ja obiecuje że będę pisał Agatce mile i prawdziwe nawet jeśli metafizyczne rzeczy,  gdyż nie widzę nic złego w przyjaźni,  uczuciu,  miłości... Agatka zasługuje na wszystko co dobre...  Na wieczne adorowanie i atencje. . Gdyż Agatka nie jest pierwszą lepszą osobą...jest wyjątkowa przecież... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Bicek napisał:

Przemek pravik stchórzyl bo się boi Kamila lecz ja obiecuje że będę pisał Agatce mile i prawdziwe nawet jeśli metafizyczne rzeczy,  gdyż nie widzę nic złego w przyjaźni,  uczuciu,  miłości... Agatka zasługuje na wszystko co dobre...  Na wieczne adorowanie i atencje. . Gdyż Agatka nie jest pierwszą lepszą osobą...jest wyjątkowa przecież... 

Wiecznym adorowaniem i agencja obdarz kobietę z realnego życia a nie netowy stwór. Wyjdzie to tobie na zdrowie,  szczególnie psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek
Przed chwilą, fiut 16 cm napisał:

jak Kamil to zobaczy to ci wpierrdoli

Jakoś się go nie boję tak jak ty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
1 minutę temu, fiut 16 cm napisał:

ja też go się nie boje nie wiem dlaczego tak myślisz

Przecież dzieciaki z podstawówki zlały cię przegrywie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek
Przed chwilą, fiut 16 cm napisał:

ja też go się nie boje nie wiem dlaczego tak myślisz

Bo tak pisałeś nieraz ale w sumie nie wiem dlaczego ktoś miałby się bać bo tylko z Agatką piszemy w necie, a to nic złego.  Agatka jest na kafe bezpieczna i na pewno czuje się tu jak u siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, fiut 16 cm napisał:

ja też go się nie boje nie wiem dlaczego tak myślisz

Gorzej jak Radek to zobaczy to znowu ci wpierdzieli tak jak w szkole

//vimeo.com/308975590

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×