Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KArolka

Aplikacje randkowe - co Was wkurza?

Polecane posty

Gość KArolka

Próbowałam znaleźć kogoś fajnego na Tinderze, Badoo a nawet Fotce... ale głównie dostawałam wiadomości od zboków albo takie z propozycją seksu 😕

Co Waszym zdaniem powinno się zmienić w tych aplikacjach, żeby były bardziej przyjazne kobietom?

Co Was tam najbardziej wkurza? Mnie chyba właśnie te wiadomości, oraz to, że ktoś napisze samo 'hej' i nic więcej - zero chęci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie wkurza że wiele kobiet i mężczyzn nie daje swoich zdjęć. Bez zdjęcia nie powinno być możliwości założenia profilu. Do tego jakieś polubienia czy oczka - niepotrzebne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki rynek
46 minut temu, Gość KArolka napisał:

Próbowałam znaleźć kogoś fajnego na Tinderze, Badoo a nawet Fotce... ale głównie dostawałam wiadomości od zboków albo takie z propozycją seksu 😕

Co Waszym zdaniem powinno się zmienić w tych aplikacjach, żeby były bardziej przyjazne kobietom?

Co Was tam najbardziej wkurza? Mnie chyba właśnie te wiadomości, oraz to, że ktoś napisze samo 'hej' i nic więcej - zero chęci...

Pomyś jaki typ ludzi idzie na łatwizne, bo te apki to łatwizna, lenistwo. Normalni się poznają w realu, pomijam nieliczne wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gelato

portale są dla próżnych ludzi i durnych bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KArolka
42 minuty temu, Gość gelato napisał:

portale są dla próżnych ludzi i durnych bab

Co durnego robiły owe baby? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gelato
4 godziny temu, Gość KArolka napisał:

Co durnego robiły owe baby? 😄

Robiły profil na durnym portalu, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
5 godzin temu, Gość KArolka napisał:

Co Was tam najbardziej wkurza? Mnie chyba właśnie te wiadomości, oraz to, że ktoś napisze samo 'hej' i nic więcej - zero chęci...

To może napisz jakiś opis, żeby normalny facet miał do czego się odnieść? Jak mamy pisać coś więcej niż "hej", skoro nie wiemy nic o tym, czym dana kobieta się interesuje, jaka jest itd.

5 godzin temu, Gość KArolka napisał:

Co Waszym zdaniem powinno się zmienić w tych aplikacjach, żeby były bardziej przyjazne kobietom?

Nic. Już są megaprzyjazne kobietom.

5 godzin temu, Gość KArolka napisał:

Próbowałam znaleźć kogoś fajnego na Tinderze, Badoo a nawet Fotce... ale głównie dostawałam wiadomości od zboków albo takie z propozycją seksu 😕

Desperatów w takich miejscach jest pełno, nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartoooo6

Problem jest z ludźmi, czasami w jakich żyjemy. Ja takie portale widzę tak, że człowiek to towar. Im lepsze zdjęcia, wycackany opis tym reklama jest skuteczniejsza. Dlatego odpuściłem sobie to badziewie. Moje rówieśniczki nie patrzą na to co człowiek ma w głowie tylko na to jak wygląda, ile zarabia, jakie teksty to on zna, czy ciągnie się za nim jakiś tam prestiż i inne chvje muje dzikie węże. Dziś się nie patrzy na to, że facet stara się być kulturalny wobec kobiety, że nie chce jej narażać na niebezpieczeństwa jadąc autem- tak usłyszałem to, że jestem nudny, bo nie zapierdalam po mieście jak ...a po 80km/h+....

Ogółem nieco mnie boli to, że coś co powinno być normalne staje się dziś rarytasem czy nawet gatunkiem wymarłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Takie apki nie są dla ludzi którzy szukają poważnych związków. Weź się za jakiś konkretny portal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KArolka
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Takie apki nie są dla ludzi którzy szukają poważnych związków. Weź się za jakiś konkretny portal. 

Czyli jaki na przykład? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Konkretne to np Mydwoje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Paniusia zła, że ktoś do niej napisał "hej", co wymaga od niej jakiejś inicjatywy. A paniusia by chciała, żeby pisali od razu list miłosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Najbardziej mnie wkurza zbywanie ze spotkaniem. Wiele kobiet zamiast po prostu podziekowac na propozycje spotkania pisze - „wiesz co nie dam rady w piatek czy sobote, ale moge sie spotkac w niedziele”. Pozniej pisza juz w dniu spotkania, ze sorry ale jednak nie dadza rady. Dlatego najlepiej od razu umawiac konkretnie miejsce i godzine. Wtedy po reakcji od razu widac czy dana osoba faktycznie jest zainteresowana spotkaniem. 
 
Inna sprawa to zdawkowe odpowiadanie.  Taka osoba czeka, ze wzniesiesz się na wyzyny swojej kreatywnosci i będziesz ją zabawiał super dowcipami i pytaniami. Jak po dwóch zdaniach taka laska odpowiada tak, nie, mhmm albo coś w tym stylu to od razu usuwam parę. 
 

Atencjuszki - najgorszy sort. W zasadzie psuja zabawe innym uwazajac sie za lepsze osoby. Sa tutaj tylko dla zabawy i pompowania swojego ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×