Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tak narzekają na 500 plus

Polecane posty

Gość gość

Ludzie tak narzekają ale jakby teraz ktoś z  dnia  na dzień zabrał 500 plus to niejedna  rodzina odczułaby to boleśnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hahaha tak! Dokładnie. Albo co co byli przeciwko PIS a tak i tak biorą 500+ hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem jak to jest z 500 plus. Mam dwoje dzieci, ale nic nie dostaję, bo mąż pracuje zagranicą.  Żeby było jaśniej to z kraju, w który pracuje mąż też niczego nie dostaję.  I jakoś żyjemy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdhdjdjd
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie wiem jak to jest z 500 plus. Mam dwoje dzieci, ale nic nie dostaję, bo mąż pracuje zagranicą.  Żeby było jaśniej to z kraju, w który pracuje mąż też niczego nie dostaję.  I jakoś żyjemy.  

To okradasz swoje dzieci bo im się w Polsce należy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie śmieszą te wielkie przeciwniczki 500 plus. Mam jedną koleżankę co jape najgłośniej darla jakie to zło i patologia a jak przyszło 500 na pierwsze dziecko to pierwsza łapki wyciągała... Oczywiście nie pracuje bo nie zostawi dziecka bez niej. Ach te głupie baby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa

O, to ja. Mam 1 dziecko, nienawidzę pisu, 500+ pobieram od pierwszego dnia. Mam wielką nadzieję, że przyczyniam się do upadku tego koszmaru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak ktoś ma 3 dzieci to 1500 zł to sporo kasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Nie wiem jak to jest z 500 plus. Mam dwoje dzieci, ale nic nie dostaję, bo mąż pracuje zagranicą.  Żeby było jaśniej to z kraju, w który pracuje mąż też niczego nie dostaję.  I jakoś żyjemy.  

Ale ty żyjesz w Polsce? I masz małoletnie dzieci? To czemu nie złożyłaś wniosku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Kupa napisał:

O, to ja. Mam 1 dziecko, nienawidzę pisu, 500+ pobieram od pierwszego dnia. Mam wielką nadzieję, że przyczyniam się do upadku tego koszmaru. 

Nie upadnie, nie:) Nienawiść to duży kaliber emocjonalny- czy ktoś z pisu np.wydał wyrok śmierci na twojego bliskiego? Bo ja wiem, dlaczego nie znoszę ubecji i komuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Hahaha tak! Dokładnie. Albo co co byli przeciwko PIS a tak i tak biorą 500+ hahahahaha

Jeden z czołowych durnych argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×