Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BrusLi

No koniotrzepcy zaraz wam wytłumaczę jak działają boty na sympatii

Polecane posty

Gość BrusLi

Wiec jest tak.

Wchodzi taki napalony podstarzały prawiczek po 30 na sympatie, zakłada konto  ale za usługę premium nie płaci bo zal kasy. Nagle spogląda na zakładkę odwiedziny, ktoś wchodził na jego profil, chce wiedzieć kto ale obrazek zamazany widzi tylko zarys sylwetki młodej laski,  ... staje, serce drży próbuje kliknąć na ikonkę z postacią a tu kucha "usługa dostępna tylko z wykupioną usługą premium". ... nie chce opaść, serce wariuje, wiec idzie do drugiego pokoju i prosi mamę o 50 zł na nowe skarpetki. Wykupuje za 50 zł. od razu cały rok z góry, z myślą ile lasek jeszcze go tak zarwie, obiecując sobie jednocześnie ze będzie zgrywał niedostępnego. Wchodzi na wyżej wspomniany profil  i szaleje bo laska wygląda jak modelka. Wysyła jej ckliwą wiadomości i czeka, a w tym samym czasie dyrektor działu marketingu Sympatii dostaje super bonus na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrusLi

Tam gdzie trzy kropki miał być k.u.t.a.s 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

skarpetki za 50 dych? ... a tak zarabia Gucii 😄  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość gość napisał:

skarpetki za 50 dych? ... a tak zarabia Gucii 😄  

Skarpetki Gucci są droższe, za 5 dych to adidas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale czym sie tutaj jarasz.  Tak jest na prawie wszystkich portalach i prawie wszyscy to wiedzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrusLi
33 minuty temu, Gość gość napisał:

skarpetki za 50 dych? ... a tak zarabia Gucii 😄  

A kto powiedział ze ma to byc tylko jedna para ? 🙂

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale czym sie tutaj jarasz.  Tak jest na prawie wszystkich portalach i prawie wszyscy to wiedzą. 

Niektórzy nie wiedzą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Na wszystkich się zarabia, nawet szukających pracy okradają (głośna sprawa ze składaniem długopisów, za które płaci bezrobotny) to i na szukających romansu/miłości można zarobić. Geniusz zła nie śpi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Skarpetki Gucci są droższe, za 5 dych to adidas. 

faktycznie, od 350 do ~800 pln ! 😄 mama dostałaby zawał 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biu

Niech idzie na msze usiądzie  w ławce kolo kobitki zadbanej,graba z uśmiechem na znak pokoju .przed kościołem ustawka na przypadkowe spotkanie,po dwoch niedzielach ona go zaprosi do domu położy do łózka i bedzie robil jej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Wiadomo, że te super ekstra z wyglądu, będące tam od lat i "nic" to mogą być podróbki, atencjuszki. Ten portal wydaje mi sie najbardziej poniżającym mężczyzn z wszystkich razem z badoo. Nigdy z nikim nie utrzymałem kontaktu nawet pisząc. A wchodząc tam brzydzę się już widokiem tych samych twarzy, bez zmiany zdjęcia bardzo długo lub w ogóle.

W sumie te 5-6 zł miesiecznie to nie jest wielki szał wydatków gdyby była szansa kogos poznać. Tylko, że zbyt dużo "gwiazd" tam i to dlatego. Booty, pewnie i są. Jakoś o Świąt prawie nikt do mnie nie zagląda a bywało lepiej. Znudziłem się chyba 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Onsam napisał:

A wchodząc tam brzydzę się już widokiem tych samych twarzy, bez zmiany zdjęcia bardzo długo lub w ogóle.

migawka najbardziej przychylnego okresu, nie ma się co dziwić, w życiu też tak jest, poznajesz ckliwą białowłosą energetyzującą piękność a po słowie influence przeistacza się drogą metamorfozy i zapada w letarg... na zawsze 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihi

Dzieki autorze ze nam opowiedziales co robiles dxisiaj. A ja nawet nie wiedzialam ze taka stronka istnieje, kiedys tylko jakies reklamy widzialam stronki darling czy cos takiego a tak w zyciu nie korzystalam z jakiegos badziewia randkowego hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×