Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Pytanie do mezczyzn - przez co zdarzylo wam sie odrzucic kobiety

Polecane posty

Gość gosc

zalozmy, ze kobieta nie jest jakims ekstremalnym przypadkiem z charakteru i jest w miare normalna, z wygladu tez nie straszy. Z jakich wzgledow zdarzylo wam sie odrzucic kobiete? Jakie cechy charakteru,. wygladu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho

Palaczkami gardzę, traktuje je jak powietrze, ignoruję zaczepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho

Drugie syfiary, stroją się gdy wychodzą a w domu syf kiła i mogiła, nigdy syfiary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajwajj

kobieta ma być fajną laską, jak nie jest fajną laską niech spie..dala i nie zawraca dupy obleśny gruby kaszalot zboczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho

No i puszczalskie i kłamczuchy dla formalności

Co do wyglądu to grubaski nawet te ładne z buzi, to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuuuut

Zbyt duża różnica wieku +10lat. 

Nie lubię papierochow, bo podczas pocałunku wali jakbym wylizał popielniczkę. O tępych dzidach nie wspominam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Przez: planowanie co będzie "z tego", mówienie mi co ja będę robić jak spotkamy się z jej rodziną, nalegające na przyjazd i planowanie mi tam pracy albo ona tutaj, wygląd puszysty też, wypytywanie mnie o pracę co robi 99% w pierwszych 2 zdaniach, kasowanie mnie bo ja nie jestem taki klubowicz i cwaniak, zbytnie trajkotanie i oczekiwanie tego samego ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

przeklinanie przy mnie na pierwszym spotkaniu się, pytanie ile zarabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chyba dziewczyny sparaliżowało, nie spodziewały się 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typiara
26 minut temu, Gość Onsam napisał:

Przez: planowanie co będzie "z tego", mówienie mi co ja będę robić jak spotkamy się z jej rodziną, nalegające na przyjazd i planowanie mi tam pracy albo ona tutaj, wygląd puszysty też, wypytywanie mnie o pracę co robi 99% w pierwszych 2 zdaniach, kasowanie mnie bo ja nie jestem taki klubowicz i cwaniak, zbytnie trajkotanie i oczekiwanie tego samego ode mnie

Do ussranej śmierci będziesz szukał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nadwaga albo brak biustu skreślają od razu. Do tego głupota, roszczeniowość, księżniczkowatość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Gość typiara napisał:

Do ussranej śmierci będziesz szukał.....

A ty typiaro znalazłaś frajera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Większość przez syf w domu, parę za zły stosunek do pracy ( karierowiczki), kilka za życie" jakby jutra nie bylo".  Najśmieszniejsze że wiele z nich do dzisiaj się zastanawia dlaczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldek
1 godzinę temu, Gość Macho napisał:

Palaczkami gardzę, traktuje je jak powietrze, ignoruję zaczepki

To fakt palaczki są najgorsze.Tutaj nie ma litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldek
46 minut temu, Gość gość napisał:

Nadwaga albo brak biustu skreślają od razu. Do tego głupota, roszczeniowość, księżniczkowatość. 

Dodałbym spaleniznę z solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z powodu braku dziewictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Większość przez syf w domu, parę za zły stosunek do pracy ( karierowiczki), kilka za życie" jakby jutra nie bylo".  Najśmieszniejsze że wiele z nich do dzisiaj się zastanawia dlaczego:)

Dlaczego kobieta robiąca karierę jest be...? :) Chyba, że chodzi o oportunistki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika

Brudaski 🤮 czy nie maja czasu sprzatac??? mam 2 kolezanki bardzo atrakcyjne, zajete tylko swoim wygladem a wdomu w szafach z ubraniami taki syf ze hej, jedna mi powiedziala ze uprane rzeczy wrzuca do szafek i one leza tam pogniecione dopoki nie wyjmie jakiejs i wtedy dopiero prasuje, albo w polkach pozapychane podpaski skrecone bo niechcialo sie pojsc do lazienki, sprzatanie raz na pol roku, dziewczyna atrakcyjna za ktora sie oglada kazdy facet a w domu syf, spychaczem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio

Lubię takie syfiary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weź
2 godziny temu, Gość Misio napisał:

Lubię takie syfiary. 

Brudne majtki porozrzucane w sypialni, używane podpaski w szufladach, zasyfiona kuchnia jakby rzygowinami i sraka plywająca w zasyfionym kiblu cię podniecają? Sam też mieszkasz w takim chlewie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przez lenistwo, wygodnictwo, pazerność. A w wyglądzie przez nadmiar kilogramów albo inną skrajność, czyli przeraźliwą chudość (nóżki jak patyczki). Z tyłu plecy z przodu plecy - to też jest słabe. No i jeszcze jedno - może być fajna dziewczyna, ładna, zgrabna i nie głupia, ale... kłoda w łóżku. Z taką też mordęga na dłuższą metę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×