Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hope

Po jakim czasie mija namiętność i pożądanie?

Polecane posty

Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

U mnie jest znajomość taka lekka bez deklaracji uczuć spojrzenia itp. Już minęły dwa lata jak się znamy i jest to cały czas silne. To miłość? 

U mnie dopiero będzie 2 lata i widzę cały czas jak ja go przyciągam, hipnotyzuje 😏 Chociaż przez pewien czas izolował się udawał obojętność, nie wiem co on planuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takmyślę
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Przez pierwszych parę miesięcy to nie chce się wyjść z łóżka, jest pożądanie, namiętność i super seks. Ale potem ta druga osoba niestety się "opatrzy", zwłaszcza kobieta dla faceta, który powoli zaczyna mieć ochotę na kogoś innego. Taka naprawdę fajna namiętność wygasa po pół roku, ale w długich związkach od czasu do czasu wraca. Choć już nie w takim fajnym wydaniu jak na początku, to jest niestety niemożliwe, choć niektórzy próbują zaklinać rzeczywistość (zwłaszcza kobiety).

Czyli w Twoim przypadku, dopóki nie pojawi się na horyzoncie ktoś atrakcyjniejszy. Nie wszyscy tak mają. Tak się dzieje gdy pożądaniu nie towarzyszy miłość z jednej lub obydwu  stron😕.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość takmyślę napisał:

Czyli w Twoim przypadku, dopóki nie pojawi się na horyzoncie ktoś atrakcyjniejszy. Nie wszyscy tak mają. Tak się dzieje gdy pożądaniu nie towarzyszy miłość z jednej lub obydwu  stron😕.

Ale pytanie nie było o miłość tylko namiętność, czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

U mnie dopiero będzie 2 lata i widzę cały czas jak ja go przyciągam, hipnotyzuje 😏 Chociaż przez pewien czas izolował się udawał obojętność, nie wiem co on planuje...

skoro nie możecie być razem, to może lepiej zapomnieć? A ty co planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×