Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Dziewczyna Leonardo di Caprio o roznicy wieku miedzy nimi “There’s so many relationships in Hollywood⁠—and in the history of the world⁠—where people have large age gaps. I just think anyone should be able to date who they want to date,”

Polecane posty

Gość gosc

dla nieznajacych angielskiego, trzeba bylo sie uczyc 😁

w kazdym razie:

Di Caprio = 45 lat

Camila Morrone = 22 lata

 

a ja na forum kafeteria czytam, ze majac lat 40, jestem za stary na 24 latke :(

mialem juz tu nic nie pisac na tym forum, ale postanowilem raz jeszcze, jedyny raz, zalozyc tu temat, bo ta niesprawiedliwosc w ocenie ludzi mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

aleś ty naiwny, hollywood rządzi się zupełnie odmiennymi regułami w kwestii wieku, męzczyźni sobie dodają a kobiety odejmują średnio 7,5 roku, bo takiej różnicy nie wychwyci nawet poklatkowa kamera dużej rozdzielczości 16:9, taka na potrzeby szerokokątnego ekranu kinowego, wyjątkiem są tylko młodzi aktorzy i aktorki poniżej 18 ze względu na obostrzenia prawne w zakresie uprawiania seksu, tak więc z informacji, które podajesz wynikałaby różnica 8 lat, prawie akceptowalna nawet w Polsce wśród mieszkańców dużych miast jak Warszawa właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie porównuj się z gwiazdą Hollywood, ciebie jak jakaś 35+ będzie chciała to cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

o, następny Di Caprio się znalazł, a sprawdziłeś czy na koncie bankowym masz tyle forsy co on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl

Ja pier... Jaki uposledzony chory typ. Nikt ci nie broni podrywac 24latki. Idz i działaj. Zobaczysz czy z ciebie taki DiCaprio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe

Dla mnie mlodsza o 10 lat ode mnie jest dzieckiem. A wiekszosc przyglupow wiadomo ze chce jak najmlodsze, aktor czy nie aktor. Lepiej sie przeciez ruucha mlode mieso niz pomarszczone i brzydkie. Wiekszosc taka jest wiec co sie dziwic, tym bardziej tym co od kaski we lbach sie lasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Zapomniałem o jednym czynniku- ludzkim... Odwrotna sytuacja: gruba, Łysa, ogólnie nieatrakcyjna, biedna 22latka chce być z DiCaprio i wciąż uciążliwie zakłada tego typu tematy... Ze przecież inna 22latka mogła go podrywac to ona również moze, bo też chce i tez ma 22 lata. Rozmiesz przekaz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się
6 minut temu, Gość Ona napisał:

Zapomniałem o jednym czynniku- ludzkim... Odwrotna sytuacja: gruba, Łysa, ogólnie nieatrakcyjna, biedna 22latka chce być z DiCaprio i wciąż uciążliwie zakłada tego typu tematy... Ze przecież inna 22latka mogła go podrywac to ona również moze, bo też chce i tez ma 22 lata. Rozmiesz przekaz? 

Ale autor tego nie zrozumie. Jak również tego, ze trzeba być choć troszkę atrakcyjnym by poderwac kobiete, nawet 35+. Przecież uśmiechnięta, fajna babka nie poleci na rozwalajaca sie stara stodole z kryzysem wieku średniego, który ani mieszkania nie ma ani niczego sie nie dorobił i zarabia średnia krajowa. Gdyby był przystojny / miał dużego i był świetnym kochankiem - to jest jeszcze ten pierwiastek atrakcyjności. A tak? Może 40letnia zmęczona życiem kasjerka z zabki sie polasi, bo dla niej to i tak więcej niz ona ma. Ale tak właśnie widzą siebie współcześni faceci - ani to rezydencji nie ma jak DiCaprio, ani aparycji, ani milionów dolarów ani slawy - ale porównywać sie z nim będzie 😂😂😂 zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdyby on miał na nazwisko Kowalski to żadna by na niego nie spojrzała chyba że miałby hajs tak ze nie masz się czym podniecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe
59 minut temu, Gość Zgadzam się napisał:

Ale autor tego nie zrozumie. Jak również tego, ze trzeba być choć troszkę atrakcyjnym by poderwac kobiete, nawet 35+. Przecież uśmiechnięta, fajna babka nie poleci na rozwalajaca sie stara stodole z kryzysem wieku średniego, który ani mieszkania nie ma ani niczego sie nie dorobił i zarabia średnia krajowa. Gdyby był przystojny / miał dużego i był świetnym kochankiem - to jest jeszcze ten pierwiastek atrakcyjności. A tak? Może 40letnia zmęczona życiem kasjerka z zabki sie polasi, bo dla niej to i tak więcej niz ona ma. Ale tak właśnie widzą siebie współcześni faceci - ani to rezydencji nie ma jak DiCaprio, ani aparycji, ani milionów dolarów ani slawy - ale porównywać sie z nim będzie 😂😂😂 zal.pl

Aktorzy to straszne ci/py mimo pieniedzy. Przeciez takie chodzace gowno w zyciu nie pracowalo, kondycja pewnie zerowa wiec szybko zdechnie, llus nalogi bo od za duzej kaski sie we lbach przewraca. Na to pewnie liczy to dziecko 20 letnie i ze zgarnie te miliony ktory zarobil za nicnierobienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość gosc napisał:

dla nieznajacych angielskiego, trzeba bylo sie uczyc 😁

w kazdym razie:

Di Caprio = 45 lat

Camila Morrone = 22 lata

 

a ja na forum kafeteria czytam, ze majac lat 40, jestem za stary na 24 latke 😞

mialem juz tu nic nie pisac na tym forum, ale postanowilem raz jeszcze, jedyny raz, zalozyc tu temat, bo ta niesprawiedliwosc w ocenie ludzi mnie boli 😞

Ale ty nie jesteś do caprio tylko zeykly cap. Nie mssz slawnego nazwiska, nie zapisałeś się w historii kina, nie masz sławnych znajomych i milionów. Nie prowadzisz życie milionera, więc z czym do ludzi nieudaczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale ty nie jesteś do caprio tylko zeykly cap. Nie mssz slawnego nazwiska, nie zapisałeś się w historii kina, nie masz sławnych znajomych i milionów. Nie prowadzisz życie milionera, więc z czym do ludzi nieudaczniku

Oj tam, niech próbuje. Jego życie, niech sobie robi z nim co chce. Jego też będzie samotna starośc i nieszczesliwe nieudane życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 godzin temu, Gość gosc napisał:

dla nieznajacych angielskiego, trzeba bylo sie uczyc 😁

w kazdym razie:

Di Caprio = 45 lat

Camila Morrone = 22 lata

 

a ja na forum kafeteria czytam, ze majac lat 40, jestem za stary na 24 latke 😞

mialem juz tu nic nie pisac na tym forum, ale postanowilem raz jeszcze, jedyny raz, zalozyc tu temat, bo ta niesprawiedliwosc w ocenie ludzi mnie boli 

Camila morrone w skali 1/10 wynik 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Naucz sie francuskiego perskiego hiszpanskiego  i cwaniakuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość gość napisał:

aleś ty naiwny, hollywood rządzi się zupełnie odmiennymi regułami w kwestii wieku, męzczyźni sobie dodają a kobiety odejmują średnio 7,5 roku, bo takiej różnicy nie wychwyci nawet poklatkowa kamera dużej rozdzielczości 16:9, taka na potrzeby szerokokątnego ekranu kinowego, wyjątkiem są tylko młodzi aktorzy i aktorki poniżej 18 ze względu na obostrzenia prawne w zakresie uprawiania seksu, tak więc z informacji, które podajesz wynikałaby różnica 8 lat, prawie akceptowalna nawet w Polsce wśród mieszkańców dużych miast jak Warszawa właśnie

nic nie wiesz a szczekasz jak jakiś kundel

jak nie wiesz  to się nie wypowiadaj, bo się tylko ośmieszasz

podejrzewam, że nie pierwszy raz na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No i co z tego, taki DiCaprio regularnie wymienia swoje kobity na coraz młodsze, o żadnej trwałości mowy tam nie ma. Ale on może, bo mając tyle kasy i sławę, zawsze znajdzie chętne, które się z nim pobujają. Nawet jak skończy 70 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość gosc napisał:

dla nieznajacych angielskiego, trzeba bylo sie uczyc 😁

w kazdym razie:

Di Caprio = 45 lat

Camila Morrone = 22 lata

 

a ja na forum kafeteria czytam, ze majac lat 40, jestem za stary na 24 latke 😞

mialem juz tu nic nie pisac na tym forum, ale postanowilem raz jeszcze, jedyny raz, zalozyc tu temat, bo ta niesprawiedliwosc w ocenie ludzi mnie boli 😞

Sam oceniasz, skoro tylko młoda i atrakcyjna cię interesuje.

Dla młodej i atrakcyjnej będziesz za biedny, brzydki i schorowany, do tego introweryczny. Nue jesteś przystojnym, znanym na całym świecie milionerem, nie będzie 24 latki. Koniec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorze, a za ile milionów dolarów masz wille w Los Angeles? Gdzie będziesz fundował wakacje swojej wybrance i czy jesteś sławny? Służbę będzie miała oczywiście, bo wątpię czy dziewczyna Leo cokolwiek musi gotować czy sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24latka

Leo, zatem kiedy lecimy twoim odrzutowcem na Malediwy popływać Twoim jachtem i pokochac w jednej z Twoich 15stu letnich rezydencji?? Nie zapomnij tylko powiedzieć służbie, ze chce aksamitna pościel ecru no i nie zapomnij umówić mi masazystki i wizażystki jak przyjedziemy. Powiedz kucharce,ze na kolacje maja być owoce morza i niech schodzi to 100 letnie wino z twojej piwnicy. Umów równiez nas z Kate Ryan i Zaciem Efronem na grę w golfa. No i niech rozloza lezaki na Twoim odkrytym basenie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość 24latka napisał:

Leo, zatem kiedy lecimy twoim odrzutowcem na Malediwy popływać Twoim jachtem i pokochac w jednej z Twoich 15stu letnich rezydencji?? Nie zapomnij tylko powiedzieć służbie, ze chce aksamitna pościel ecru no i nie zapomnij umówić mi masazystki i wizażystki jak przyjedziemy. Powiedz kucharce,ze na kolacje maja być owoce morza i niech schodzi to 100 letnie wino z twojej piwnicy. Umów równiez nas z Kate Ryan i Zaciem Efronem na grę w golfa. No i niech rozloza lezaki na Twoim odkrytym basenie! 

Każdy facet może być jak leonardo di caprio, ale nie każdy chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Każdy facet może być jak leonardo di caprio, ale nie każdy chce

Każdy facet jest jak Leonardo tyle że biedny i nieslawny wcale. Muszę chyba okulary kupić bo dla mnie on wygląda jak typowy otyly janusz i nawet z milionami bym go nie chciała gdyby nalegal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
7 minut temu, Gość gość napisał:

Każdy facet może być jak leonardo di caprio, ale nie każdy chce

Chyba na odwrot 😂 😂 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 minut temu, Gość Gość napisał:

Każdy facet jest jak Leonardo tyle że biedny i nieslawny wcale. Muszę chyba okulary kupić bo dla mnie on wygląda jak typowy otyly janusz i nawet z milionami bym go nie chciała gdyby nalegal. 

ok, tez nie jest w moim typie, ale z dwojga złego to jak już przyjdzie do dawania komuś d.... to lepiej dać Januszowi z luksusowej willi  na  Bahamach, kiedy masz na sobie bizuterię za miliony, a słuzba ściera ci pył spod stóp, niż januszowi, który obslini ciebie na wiązce zarobaczonej  słomy i  zażąda zeby mu opierdziane gacie wyprać  i jeszcze ci drobne z torebki na wóde ukradnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

ok, tez nie jest w moim typie, ale z dwojga złego to jak już przyjdzie do dawania komuś d.... to lepiej dać Januszowi z luksusowej willi  na  Bahamach, kiedy masz na sobie bizuterię za miliony, a słuzba ściera ci pył spod stóp, niż januszowi, który obslini ciebie na wiązce zarobaczonej  słomy i  zażąda zeby mu opierdziane gacie wyprać  i jeszcze ci drobne z torebki na wóde ukradnie

Nie przyjdzie bo nikt nie musi się bzykać z żadnym januszem. To tak jak z gwałtem. Podobno gdy gwalci przystojny i pachnący mniej boli i trauma mniejsza 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość Gość napisał:

Każdy facet jest jak Leonardo tyle że biedny i nieslawny wcale. Muszę chyba okulary kupić bo dla mnie on wygląda jak typowy otyly janusz i nawet z milionami bym go nie chciała gdyby nalegal. 

 Różne są gusta, ale Leonardo brzydki nigdy nie był, brzydki to jest były Dody ten z wytrzeszczem, też wolę inny typ, ale obiektywnie Leo to żaden brzydal, bo jeśli przy kręceniu Titanica był wg Ciebie  np. 4/10 to pokaż mi takiego 10/10 wg Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie przyjdzie bo nikt nie musi się bzykać z żadnym januszem. To tak jak z gwałtem. Podobno gdy gwalci przystojny i pachnący mniej boli i trauma mniejsza 😏

Ktora zwałcona tak powiedziala? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

 Różne są gusta, ale Leonardo brzydki nigdy nie był, brzydki to jest były Dody ten z wytrzeszczem, też wolę inny typ, ale obiektywnie Leo to żaden brzydal, bo jeśli przy kręceniu Titanica był wg Ciebie  np. 4/10 to pokaż mi takiego 10/10 wg Ciebie. 

Według mnie mógł być i zero. Nie rozumiem szału na niektóre znane osoby. To tylko pokazuje jak niektórzy lykaja wszystko co im inni narzucają. On jest przeciętny i to mocno a nie żaden symbol seksu. Tak jak i średnio utalentowana i nijaka Swift. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie przyjdzie bo nikt nie musi się bzykać z żadnym januszem. To tak jak z gwałtem. Podobno gdy gwalci przystojny i pachnący mniej boli i trauma mniejsza 😏

Może wystaw swoją siostrę/córkę na gwałt pachnącego i przystojnego, z zaufanego źródła będziesz miał pewne informacje o jego efekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Może wystaw swoją siostrę/córkę na gwałt pachnącego i przystojnego, z zaufanego źródła będziesz miał pewne informacje o jego efekcie.

Wystarczą mi źródła z pustego dzbana. Nie mojego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
18 godzin temu, Gość gosc napisał:

dla nieznajacych angielskiego, trzeba bylo sie uczyc 😁

w kazdym razie:

Di Caprio = 45 lat

Camila Morrone = 22 lata

 

a ja na forum kafeteria czytam, ze majac lat 40, jestem za stary na 24 latke :(

mialem juz tu nic nie pisac na tym forum, ale postanowilem raz jeszcze, jedyny raz, zalozyc tu temat, bo ta niesprawiedliwosc w ocenie ludzi mnie boli :(

tylko że każda ze stron cos daje wzajemnie...ona jest młoda więc daje ciało a on jest aktorem i to dość sławnym na całym swiecie więc liznęła troche sławy,a i no pieniędzy. Masz sławę czy pieniądze to masz szansę...no chyba że nie masz to pewnie 24 latkę ale taka ktora i tak chce wykorzystać...Po co Ci taka młoda? A jej? Jak wy sie na życiu nie znacie...Starzy a glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×