Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy 45lat to za późno na założenie nowej rodziny?

Polecane posty

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jak myślicie? 

Czyli kandydatkę juz masz? 

Teraz co żona na to? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Większość mężczyzna po 45+ to impotenci, więc nie zawsze mogą

Nie dość, że impotenci to często niechluje, grubasy, łysi...

A kobieta dzięki in vitro to i dziecko może mieć w wieku 60, więc już wiadomo że faceci, którzy myślą że zawsze mają czas - mogą się obudzić z ręką w nocniku. Bo po co kobiecie męczyć się ze starym impotentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Czyli kandydatkę juz masz? 

Teraz co żona na to? 

Żona to już dawno od niego odeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna i młoda
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nikt Ci nie każe wiązać się ze starszą, weź sobie młodszą która zrobi cię na szaro.

I najlepiej powiedz swojej matce co sądzisz o kobietach 45+ 

Stara to i ślepa hahahaah xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna i młoda
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie dość, że impotenci to często niechluje, grubasy, łysi...

A kobieta dzięki in vitro to i dziecko może mieć w wieku 60, więc już wiadomo że faceci, którzy myślą że zawsze mają czas - mogą się obudzić z ręką w nocniku. Bo po co kobiecie męczyć się ze starym impotentem

Oszukuj się dalej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

U mnie w rodzinie od strony mamy wszystkie kobiety tak miały. Już w wieku 40 lat brak miesiączki. Wszystkie żyją i mają się dobrze. Kości też zdrowe. Jak ktoś ma bardzo obfite, długie i bolesne krwawienia, to wybawienie. 

Bo to nie przedwczesna menopauza a fizjologia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Piękna i młoda napisał:

Stara to i ślepa hahahaah xd

No tak jak Twoja matka jest stara i ślepa, to nie dziwne, że Ty głupolu podajesz się za kobietę.

Choć widać z postów, że jesteś facecikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

fizjlologia sie zmienia i ludzie zyja innaczej kobiety przechodza menopauze w dzisiejszych czasach po 50 siatce, dzis 40 latka to nie ta sama z przed 30tu lat dzis 40tka to dawna 30tka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldek
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie dość, że impotenci to często niechluje, grubasy, łysi...

A kobieta dzięki in vitro to i dziecko może mieć w wieku 60, więc już wiadomo że faceci, którzy myślą że zawsze mają czas - mogą się obudzić z ręką w nocniku. Bo po co kobiecie męczyć się ze starym impotentem

A co wy gadacie.Zobaczcie Krzyśka Ibisza czy Janka Wieczorkowskiego wyglądają lepiej niż niejeden facet w wieku 30 lat z nadwagą i łysą pałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Waldek napisał:

A co wy gadacie.Zobaczcie Krzyśka Ibisza czy Janka Wieczorkowskiego wyglądają lepiej niż niejeden facet w wieku 30 lat z nadwagą i łysą pałą.

Waldku, nie porównuj się z gwiazdami z telewizji, bo kobiety i po 50 wyglądają pięknie np: aktorki.

My mówimy o zwykłym Kowalskim, który często śmierdzący jedzie autobusem. 

To jest straszne, że nawet niektórym facetom nie chce się umyć, po prostu smród. Zwłaszcza tym starszym, im starszy tym brudniejszy. Oczywiście nie mówię tu o biznesmenach, którzy mają dużo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też nie mogę znieść jak niektórzy faceci śmierdzą, że oni się nie wstydzą tak wyjść z domu.

Straszne, takie brudasy. Mało który jest zadbany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Waldek napisał:

A co wy gadacie.Zobaczcie Krzyśka Ibisza czy Janka Wieczorkowskiego wyglądają lepiej niż niejeden facet w wieku 30 lat z nadwagą i łysą pałą.

Czy Krystian Wieczorek! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja też nie mogę znieść jak niektórzy faceci śmierdzą, że oni się nie wstydzą tak wyjść z domu.

Straszne, takie brudasy. Mało który jest zadbany

Dziewczyny, trzeba założyć temat. Może wreszcie zaczną się faceci myć, bo to już plaga.

Zwłaszcza w autobusach. Wczoraj usiadł obok mnie takim facet 40+ porażka, musiałam wstać i odejść, bo po prostu śmierdział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna i młoda

Że ty masz Janusza śmierdziela to nie znaczy że tylko tacy mężczyźni są stara ruro hahahahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Piękna i młoda napisał:

Że ty masz Janusza śmierdziela to nie znaczy że tylko tacy mężczyźni są stara ruro hahahahaha 

Oj, chyba koleżanka piękna i młoda a gustuje w starych dziadach, bo tak z nimi obstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna i młoda i
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Oj, chyba koleżanka piękna i młoda a gustuje w starych dziadach, bo tak z nimi obstaje

Stara śmierdzielka ze starym śmierdzielem hahha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna i młoda i
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Oj, chyba koleżanka piękna i młoda a gustuje w starych dziadach, bo tak z nimi obstaje

Stara śmierdzielka ze starym śmierdzielem hahha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Oj, chyba koleżanka piękna i młoda a gustuje w starych dziadach, bo tak z nimi obstaje

Bo PIĘKNA I MŁODA jest tak litościwa, że lubi starych dziadów i z tej litości pewnie nie jednego już staruch zaliczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo PIĘKNA I MŁODA jest tak litościwa, że lubi starych dziadów i z tej litości pewnie nie jednego już staruch zaliczyła

oj, jak PIĘKNA I MŁODA będzie się z tymi starymi dziadami zadawała, to szybko jej uroda minie.

Z badań wynik, że czym kobieta ma starszego faceta, to często ze względu na to, że on dziadzieje z wiekiem to i ona też przestaje o siebie dbać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

oj, jak PIĘKNA I MŁODA będzie się z tymi starymi dziadami zadawała, to szybko jej uroda minie.

Z badań wynik, że czym kobieta ma starszego faceta, to często ze względu na to, że on dziadzieje z wiekiem to i ona też przestaje o siebie dbać.

 

u mnie na osiedlu, była taka ładna dziewczyna. Wyszła za 12 lat starszego faceta. Po 3 lata ona jest nie do poznania wygląda strasznie, gruba, zbrzydła, ledwo ją poznałam. Straszne, na pewno to małżeństwo z tym starszym jej nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna i młoda
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo PIĘKNA I MŁODA jest tak litościwa, że lubi starych dziadów i z tej litości pewnie nie jednego już staruch zaliczyła

Fuu jak śmierdzisz! Bleh. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Piękna i młoda napisał:

Fuu jak śmierdzisz! Bleh. 

PIĘKNA I MŁODA lubi staruchów, a wiadomo, że staruch za często się nie myje. Niedługo nie będzie już taka piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna i młoda

O! Przyleciały stare śmierdzące rury! Zaduście się tu w swoim smrodzie! 

Papapa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Piękna i młoda napisał:

O! Przyleciały stare śmierdzące rury! Zaduście się tu w swoim smrodzie! 

Papapa 🙂

Smierdzisz to już raczej Ty, zadając się ze starymi dziadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety

Jak najbardziej możesz. Tylko żony szukaj takiej plus/minus 35 lat. One i tak cały czas trąbią na wszystkich forach że wolą starszych 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość niestety napisał:

Jak najbardziej możesz. Tylko żony szukaj takiej plus/minus 35 lat. One i tak cały czas trąbią na wszystkich forach że wolą starszych 😉

45 latka, to zechce jedynie kobieta 40+. Młodsza nie weźmie starego często już schorowanego dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

45 latka, to zechce jedynie kobieta 40+. Młodsza nie weźmie starego często już schorowanego dziada

Chyba masz jakiś problem "ze starymi dziadami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja z chęcią oddam mojego starego. Ma 44 lata jest po zawale, teraz utył, nic już mu się nie chce, zbrzydł, za dużo nie zarabia. Może jakaś młoda by go chciała, mogę dopłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×