Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

2Julia4

Mam dwa pytania dotyczące ciąży.

Polecane posty

Czy po owulacji w której doszło do zapłodnienia przed terminem kolejnej miesiączki któraś z was czuła objawy zbliżającej się miesiączki (kłócie/bóle) mimo tego że była w ciąży?

I po jakim czasie od zapłodnienia (oprócz braku miesiączki) pojawiły się jakieś objawy i jakie to były objawy? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Przed miesiączką mam zawsze trzy dni objawów (ból piersi, brak humoru, dyskomfort w dole brzucha, opuchlizna na twarzy). Jak zaszłam w ciążę (o czym nie wiedziałam), to dokładnie te same objawy pojawiły się już tydzień przed spodziewanym okresem, więc sądziłam, że jakimś cudem pojawi się wcześniej. Krwawienie nie nadeszło, następnego dnia zrobiłam test ciążowy i był pozytywny. Objawy ciążowe zaczęły się po dwóch tygodniach i były to całodzienne mdłości (w konsekwencji też brak apetytu), poranne wymioty oraz ogromna senność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Clpka mnie bolała kilka dni po owu aż  do Dnia testu. Jak nigdy wcześniej. Pochwa i macica od srodka czułam się jakbym właśnie w ten chwili dostawała okres. Ból był tak nieprzyjemny że Łykałam nospe forte którą normalnie łykam w 1-2 dzień miesiączki. Po teście też jeszcze ten ból się utrzymywał kilka dni ale już znałam powód. Córcia się przyczepiała 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie nic po zapłodnieniu. Dopiero tydzień po spodziewanej miesiączną czy nawet dwa bardzo mi się piersi powiększyły i zaczęły boleć. To wszystko. To był jedyny objaw o zywiscie brak miesiączki i rosnący brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Samopoczucie jak przed zbliżającym się  okresem jest bardzo  czeste we wczesnej ciazy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tez miałam pytac o to samo czuje jakbym miala dostac okres nawet chodze do łazienki sprawdzam ale na szczescie nie pojawia sie jeszcze poczekam do poniedzialku i testuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie, ja także nie wiedziałam, że jestem w ciąży i ciągle czekałam na ten "spóźniający się" okres mając takie same objawy jak zawsze. Dopiero po około chyba 3-4 tygodniach od zapłodnienia czyli z 1,5 miesiąca od ostatniej miesiączki nagle odrzuciło mnie od kawy i dopiero to mnie zastanowiło. Zaraz potem zaczęły się na całe szczęście tylko poranne mdłości, które przechodziły po zjedzeniu śniadania i także ustały książkowo z początkiem 2 trymestr. To, że okres mi się spóźniał nie było dla mnie zdziwieniem bo miałam hormony rozregulowane (ale byłam już w trakcie ich leczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, czułam się normalnie jak zawsze przed okresem, zaczęłam zatrzymywać wodę, pojawiła się bolesność piersi i objawy te nie zniknęły, a okres się nie pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×