Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy wszyscy studenci prawa to tacy analfabeci ?

Polecane posty

Gość Gość

Znam laske która studiuje niby prawo dostała posadke w gminie po znajomości bo ciotka tam pracuje a laska pisze " Nie można pozwolić firmĄ" (miała na myśli firmom liczba mnoga ) albo " naszym prawoniką" zamiast naszym pracownikom, serio te urzędy wiedzą kogo zatrudniają??? Kiedyś nie wierzyłam że urzędnicy się zatrudniani po rodzinkach ale się mylilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I jeszcze to zdanie po jej madrowaniu " jestem studentką prawa wiem co studiuje chyba " serio jak takie polmozgi kończą wyższe uczelnie to jestem za tym żeby studia sprywatyzowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

I jeszcze to zdanie po jej madrowaniu " jestem studentką prawa wiem co studiuje chyba " serio jak takie polmozgi kończą wyższe uczelnie to jestem za tym żeby studia sprywatyzowac

Żeby sami sobie za nie płacili bo to normalnie śmiech żeby taki głupek studiował za czyjeś podatki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No bo w USA tak jest chcesz studiować zaciagasz kredyt studencki i splacasz , w większości krajów tak jest , polska ma tylko nadprodukcje marnych studencin, w Niemczech jest studentów 5 razy mniej niż w pl mało kto ma maturę a kraj się trzyma bardzo dobrze , bo oni rozumieją że na wielka halę produkcyjną potrzeba jednego inżyniera a nie jak w Polsce 5 kierowników 2 pracowników 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ojojojoj, a co to za frustracja, kompleksy itp bóle odbytu. No cóż posadka w gminie to raczej nie jest kariera, więc nie ma znowu czego zazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

ojojojoj, a co to za frustracja, kompleksy itp bóle odbytu. No cóż posadka w gminie to raczej nie jest kariera, więc nie ma znowu czego zazdrościć

Pewnie kolejna studentka prawa albo taka co każdy wyraz kończy "ą" , mnie nie boli poskadka w gminie tylko jak można zatrudniać za biurko takie ameby umysłowe, przecież taka ortografia to się pod niedorozwój umysłowy kwalifikuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak w tym kraju ma być dobrze jak mamy analfabetów po studiach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już był i sprawy że na pismach urzędowych były byki , aż tak trudno znaleźć w tym kraju za biurko kogoś kto językiem ojczystym chociaż włada, nie mówiąc o obcych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wątpię by skończyła prawo. Pewnie jakąś podróbkę typu "prawo i administracja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Znam laske która studiuje niby prawo dostała posadke w gminie po znajomości bo ciotka tam pracuje a laska pisze " Nie można pozwolić firmĄ" (miała na myśli firmom liczba mnoga ) albo " naszym prawoniką" zamiast naszym pracownikom, serio te urzędy wiedzą kogo zatrudniają??? Kiedyś nie wierzyłam że urzędnicy się zatrudniani po rodzinkach ale się mylilam

To 'prawonika' brzmi jak dysleksja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pewnie kolejna studentka prawa albo taka co każdy wyraz kończy "ą" , mnie nie boli poskadka w gminie tylko jak można zatrudniać za biurko takie ameby umysłowe, przecież taka ortografia to się pod niedorozwój umysłowy kwalifikuje 

nie, nie studentka prawa, nawet nie absolwentka. Też zauważam, że poziom intelektualny społeczeństwa się obniżył, jednak takie  prostackie  uogólnienia i takie żałosne  żale swiadczą też o tobie autorze (autorko). I to źle. Nie podoba sie to odwagi  i napisać skargę do wójta, czy co tam w tej wsi macie. A nie  tak żenujaco  marudzić na forum. nie masz odwagi- czyli tylko zazdrościsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lekarze i nauczyciele równie tępi a żądają podwyżek. Ale czego się po ludziach spodziewać skoro nawet profesor w tv mówi włanczac. Prace naukowe tych ludzi bez autokorekty musiały wyglądać tragicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Pewnie kolejna studentka prawa albo taka co każdy wyraz kończy "ą" , mnie nie boli poskadka w gminie tylko jak można zatrudniać za biurko takie ameby umysłowe, przecież taka ortografia to się pod niedorozwój umysłowy kwalifikuje 

a może to zwykła literówka, która każdrmu się może przytrafić.  Sama napisałaś/napisałeś  "poskadka w gminie", czy to oznacza z...enie? Czy niedorozwój?Czy analfabetyzm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

nie, nie studentka prawa, nawet nie absolwentka. Też zauważam, że poziom intelektualny społeczeństwa się obniżył, jednak takie  prostackie  uogólnienia i takie żałosne  żale swiadczą też o tobie autorze (autorko). I to źle. Nie podoba sie to odwagi  i napisać skargę do wójta, czy co tam w tej wsi macie. A nie  tak żenujaco  marudzić na forum. nie masz odwagi- czyli tylko zazdrościsz.

Wielu ludzi nie ma odwagi żeby napisać skargę na glabow wokół. To nie znaczy że zazdrości. Ludzie którzy zawsze podają argument że krytyka równa się zazdrość mają coś  głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Już był i sprawy że na pismach urzędowych były byki , aż tak trudno znaleźć w tym kraju za biurko kogoś kto językiem ojczystym chociaż włada, nie mówiąc o obcych ?

Już był i sprawy że na pismach urzędowych były byki

 

A to jest polska składnia, taki bełkot trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Wielu ludzi nie ma odwagi żeby napisać skargę na glabow wokół. To nie znaczy że zazdrości. Ludzie którzy zawsze podają argument że krytyka równa się zazdrość mają coś  głową.

a gdzie przecinek przed że. I co to jest glab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Lekarze i nauczyciele równie tępi a żądają podwyżek. Ale czego się po ludziach spodziewać skoro nawet profesor w tv mówi włanczac. Prace naukowe tych ludzi bez autokorekty musiały wyglądać tragicznie...

to zgłoś sie na mądrego lekarza lub nauczyciela. Czemu nie leczysz w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Lekarze i nauczyciele równie tępi a żądają podwyżek. Ale czego się po ludziach spodziewać skoro nawet profesor w tv mówi włanczac. Prace naukowe tych ludzi bez autokorekty musiały wyglądać tragicznie...

to zgłoś sie na mądrego lekarza lub nauczyciela. Czemu nie leczysz w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Argen napisał:

Ja chętnie wróciłbym za biurko 🙂 No ale znajomości brak…

nie trzeba znajomośći, chyba ze w jakiejś wsi, czy gminie. w duzym mieście niekt sie nie zgłasza do pracy w urzędzie, są wakaty, ale pensja sie nie podoba.  Trzeba tylko rusyć d.. i poszukać ogłoszenia na stronach urzędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

To 'prawonika' brzmi jak dysleksja

Dysleksja to problem z pisaniem , doucz się choć wątpię żeby Ci to coś pomogło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

to zgłoś sie na mądrego lekarza lub nauczyciela. Czemu nie leczysz w szpitalu?

A czy on powiedział że każdy? Znam super lekarzy ale znam też totalnych tlukow jeden to ciągle u nas w przychodni się zachowuje jakby nieprzytomny był, przydało by się zwiększyć poziom matur 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

a gdzie przecinek przed że. I co to jest glab?

To tak na serio czy ktoś tylko udaje głupka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

to zgłoś sie na mądrego lekarza lub nauczyciela. Czemu nie leczysz w szpitalu?

Bo nie czuje powołania a bez tego w takim zawodzie jest się jedynie gryzipiorkiem i konowalem który męczy i siebie i przede wszystkim ludzi którzy z nim przebywają. Zluzuj gumę i nie czepiaj się braku polskich znaków oraz znakow interpunkcyjnych których nie używam bo nie muszę i mi się nie chce. Jeśli nie widzisz różnicy między tym co pisze ją a błędem typu wlanczac przyslowiowe to tylko swojemu intelektowi wystawiasz opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To tak na serio czy ktoś tylko udaje głupka?

no jak się czepiamy, ze pisanie z błedami i niestarannie to oznaka  bycia d.e.b.i.lem, to bawmy się na całego. Co tam nie tak z autorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Wielu ludzi nie ma odwagi żeby napisać skargę na glabow wokół. To nie znaczy że zazdrości. Ludzie którzy zawsze podają argument że krytyka równa się zazdrość mają coś  głową.

Właśnie, pewnie już się madruja te tłuki po najgorszych uczelniach co się chwalą że studiowali prawo ale na jakiejś " wyższej szkole prawa w Radomiu " xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

no jak się czepiamy, ze pisanie z błedami i niestarannie to oznaka  bycia d.e.b.i.lem, to bawmy się na całego. Co tam nie tak z autorem?

Tylko że to Internet nie urząd " de//bi//lu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo nie czuje powołania a bez tego w takim zawodzie jest się jedynie gryzipiorkiem i konowalem który męczy i siebie i przede wszystkim ludzi którzy z nim przebywają. Zluzuj gumę i nie czepiaj się braku polskich znaków oraz znakow interpunkcyjnych których nie używam bo nie muszę i mi się nie chce. Jeśli nie widzisz różnicy między tym co pisze ją a błędem typu wlanczac przyslowiowe to tylko swojemu intelektowi wystawiasz opinie...

a czemu nie, jak sie czepiamy wszystkiego to sie czepiamy. A gumą możesz sobie strzelić w czoło, to akurat pewnie twój poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tylko że to Internet nie urząd " de//bi//lu

no ale jak chesz oceniać, to się sam odpadzie przyłóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W Internecie to sobie nawet możecie pisać ból przez u otwarte , ale jak widzę że ktoś kto pracuje na stanowisku publicznym nie umie pisać to polsku to mnie zastanawia jak ten kraj ciągle jeszcze funkcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×