Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy wszyscy studenci prawa to tacy analfabeci ?

Polecane posty

Gość gość

jakie prawo tacy studenci i nie ma się co dziwić, przez lata system prawny kształtowali post-komuniści, z definicji służalczy analfabeci Moskwy, dopiero po zmianie władzy w tej kwestii zaczyna się poprawiać, no ale proces przebudowy wymaga czasu, zważywszy jednakowoż na pozostałości tkwiące uczepnie w systemie, których obruszenie odświeża zaszłości historii, najczarniejsze demony szukające ochrony poza własnym krajem 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

jakie prawo tacy studenci i nie ma się co dziwić, przez lata system prawny kształtowali post-komuniści, z definicji służalczy analfabeci Moskwy, dopiero po zmianie władzy w tej kwestii zaczyna się poprawiać, no ale proces przebudowy wymaga czasu, zważywszy jednakowoż na pozostałości tkwiące uczepnie w systemie, których obruszenie odświeża zaszłości historii, najczarniejsze demony szukające ochrony poza własnym krajem 🙂  

hehehe, czyli to taki post polityczny miał byc, czy może ostatnia deska ratunku w dyskusji. EEEE, ze zwykłym trollem to mogę pogadać, ale w te polityczne bzdury nie che mi sie nawet wchodzic, za duzo tego wokoło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

jakie prawo tacy studenci i nie ma się co dziwić, przez lata system prawny kształtowali post-komuniści, z definicji służalczy analfabeci Moskwy, dopiero po zmianie władzy w tej kwestii zaczyna się poprawiać, no ale proces przebudowy wymaga czasu, zważywszy jednakowoż na pozostałości tkwiące uczepnie w systemie, których obruszenie odświeża zaszłości historii, najczarniejsze demony szukające ochrony poza własnym krajem 🙂  

przy okazji to straszny bełkot , stylistycznie do d.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

przy okazji to straszny bełkot , stylistycznie do d.... 

ale bez błędów, przyjrzyj się interpunkcji, ortografii, wszystko się zgadza, co więcej mogę dodać, błędy ortograficzne pojawiają się gdy zaczyna się mylić nasz polski ojczysty język, jaki i system prawny, z rosyjskim tudzież włoskim 🙂 styl to kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ci bez matury, bez ukończenia liceum,  bez zawodowego dyplomu a wiekowo po 20, to dopiero geniusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

ale bez błędów, przyjrzyj się interpunkcji, ortografii, wszystko się zgadza, co więcej mogę dodać, błędy ortograficzne pojawiają się gdy zaczyna się mylić nasz polski ojczysty język, jaki i system prawny, z rosyjskim tudzież włoskim 🙂 styl to kwestia gustu

niestety nie, w szkole średniej to całkiem dokładnie tłumaczą. Poza tym styl to co innego niż błędy stylistyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

ale bez błędów, przyjrzyj się interpunkcji, ortografii, wszystko się zgadza, co więcej mogę dodać, błędy ortograficzne pojawiają się gdy zaczyna się mylić nasz polski ojczysty język, jaki i system prawny, z rosyjskim tudzież włoskim 🙂 styl to kwestia gustu

wunderbar, fantastisch, phanomenmal, znasz jezyki, jesteś piśmienny , znasz liczne systemy prawne- i swobodnie sie mniedzy nimi przerzucasz. Masz rację , to tobie nalezała sie ta posada biurwy w gminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

wunderbar, fantastisch, phanomenmal, znasz jezyki, jesteś piśmienny , znasz liczne systemy prawne- i swobodnie sie mniedzy nimi przerzucasz. Masz rację , to tobie nalezała sie ta posada biurwy w gminie.

zwłaszcza wiejskiej gminie, bo przecież tam powinni pracować najlepsi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

problem analfabetyzmu sięga daleko głębiej niźli tylko u adeptów prawa i dotyka absolwentów a nawet aplikantów i samych mecenasów, czego dobrym przykładem jest oficjalna wersja regulaminu kafeteria.pl:

§ 1 Postanowienia ogólne 
1. Niniejszy Regulamin określa warunki świadczenia Usługi drogą elektroniczną przez Wirtualna Polska Media S.A. [...] o kapitale zakładowym wynoszącym 317.957.800,00 (trzysta jedenaście milionów pięć tysięcy) złotych [...]. 

można by owszem dyskutować o celowości takiego zabiegu :classic_dry: jednak najpewniej jest tak jak w temacie, przykre to😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenny
Dnia 10.01.2020 o 06:56, Gość Gość napisał:

I jeszcze to zdanie po jej madrowaniu " jestem studentką prawa wiem co studiuje chyba " serio jak takie polmozgi kończą wyższe uczelnie to jestem za tym żeby studia sprywatyzowac

dała szpary i dostała dyplom, to ty nie wiesz jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Argen napisał:

musi być zapis cyframi oraz słownie bo niektórzy zamiast np. 1000 (tysiąc) napisaliby 1000 tys., a jak wiadomo zapis 1000 tys. to nie tysiąc tylko tysiąc tysięcy czyli milion.

no właśnie, 6 mln w te czy w te.... to nie zera, wielki mecyje, ważny dyplom ukończonych studiów prawniczych, co za różnica czy na nim 3 czy 5, to nie matematyka 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×