Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żanetka

Jak farbujecie siwe wlosy?

Polecane posty

Gość Żanetka

Mam pytanie do siwiejących już kobietek. Ja mam 30 lat i sporo pojedynczych siwych włosów na glowie. Naturalnie mam bardzo ciemny braz i farbuje farba Loreal 8.1 wtedy wychodzi taki naturalny średni braz, sporo jaśniejszy od moich naturalnych. Niestety tych siwych nie pokrywa. I mimo ze jestem pofarbowana i włosy trochę jaśniejsze to te siwe nadal się odznaczają na głowie bo to widać takie pojedyncze białe włosy. Napiszcie proszę jak farbujecie ze wam chwyta ładnie kolor na całych włosach i siwaki się nie przebijają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież tu same milionerki są, żadna nie farbuje sama w domu włosów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja farbuję biokap 5.0. Pokrywa siwe 100%. A mam ich już chyba 90% na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O jakich siwych włosach może mówić 30 latka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

O jakich siwych włosach może mówić 30 latka???

Może, może. Ja miałam 22 lata, gdy pojawiły się u mnie pierwsze siwki. Najpierw wyrywałam, bo były to pojedyncze włosy, ale szybko zaprzestałam. Tak to jest, jeden siwieje, mając lat 50, a drugi mając nawet 20. Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetka
45 minut temu, Gość gość napisał:

Ja farbuję biokap 5.0. Pokrywa siwe 100%. A mam ich już chyba 90% na głowie

To jakaś naturalna farba? I tak ładnie pokrywa? Moje siwki stoją jak druty i są takie wysuszone, strasznie wyglądają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość Gość napisał:

O jakich siwych włosach może mówić 30 latka???

Zejdź na ziemię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam 39 lat i już od kilku lat farbuje wlosy. Ostatnio wciąż ciemnym brązem z loreala bo inne farby nie pokrywaly siwych włosów. Farbowanie odrostu co trzy tygodnie stalo sie uciazliwe i trzy dni temu poszłam do fryzjera na dekoloryzacje.  Po ściągnięciu koloru wyszły mi kasztanowe, do tego zrobiła jasniejsze refleksy i wyszło całkiem fajnie. Nie wiem jeszcze jak mocno będzie rzucał się w oczy siwy odrost ale na pewno przy jasniejszych włosach mniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chodzę do fryzjera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też tylko fryzjer, mam pewność, że zostanie to dobrze zrobione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Przecież tu same milionerki są, żadna nie farbuje sama w domu włosów. 

Ja akurat nie farbuję włosów wcale od ok 6 lat, bo mam naturalny brąz, i mimo że mam 40 lat (tzn 40 skończę w marcu), ani jednego siwego włosa.  Ale moje dwie koleżanki farbują w domu. a wcale nie są biedne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo jak ktoś chce pofarbować na czarno albo ciemny brąz to po kiego grzyba iść do fryzjera , chyba zeby zaplacic 200 zlotych za to coś by ktoś sobie mógł zrobić nawet za 5 nawet joanna ale jak ktoś lubi przeplacac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozumiem dekoloryzacja czy przejście z brązu na blond , ale farbowanie na ciemno albo rudo u fryzjera jeszcze za duża kasę to idio//tyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL

Ja farbuje samodzielnie hennami 🙂

Mieszam lawsomnie z jatropa,alma i ciutkiem indygo.

Mialam naturalnie bardzo ciemny braz, teraz mam bardzo ciemny braz z rudo-kasztanowymi refleksami,gdzie byly siwe 😉

Dodatkowo henny to super odzywki,wlosy, grube, zdrowe, niskoporowate itp. Nie uzywam zadnych odzywek , a wlosy rozczesuje palcami.. nic sie nie placza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×