Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak wygląda wasz dzień z dziećmi?

Polecane posty

Gość Gość

Jak wygląda taki dzień? Nie mówię tu o dzieciach w wieku szkolnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wstajemy rano, leżymy w łóżku, pozniej przewijanko, mała bawi się na łóżku, ja w tym czasie jem śniadanie, pije kawkę, pozniej dołączam do niej. Podaję pierś, później drzemka, przeważnie pół godziny. Po drzemce przewijanie, potem przeważnie jabłuszko bo pomaga na kupke. Zabawa, śmiechy, chichy, przewijanie. Koło południa pierś i kolejna drzemka, ostatnio 1,5 godzinna. Po drzemce przewijanie, obiadek, przeważnie jakoś słoiczek, czasem sama coś zrobię, jakoś szpinak z makaronem czy coś. Przewijanie, zabawa, o 14 wraca tata, przejmuje córkę, a ja idę robić obiad. Po obiedzie pierś i wspólny spacer, na którym jest trzecia drzemka i zakupy. Po spacerze godzinka odpoczynku, 18-19 kapanie małej, pierś i do spania. Wspólny wieczór z narzeczonym, jakiś serial, czasem przerywany, czasem nie 😉 to taka tygodniowa rutyna, w weekendy jest ciekawiej, bo zawsze gdzieś pojedziemy. Córka ma 7 miesięcy. W nocy pobudki co 2 godziny bo zabkuje, ale na szczęście niewiele jej potrzeba żeby znowu zasnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Normalnie: wstajemy, jemy, ubieramy się, ja odwożę młodsze do żłobka mąż starszą do przedszkola, idziemy do pracy. Po pracy odbieramy dzieci, robimy podwieczorek, jak trzeba ogarniamy coś w domu, potem czas dla rodziny, kolacja i spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak samo jak bez dziecka, tylko robie wszystko jedna ręka, do sklepu ide 3 razy dłużej z postojem na plac zabaw i szykuje posiłki kilka razy częściej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tak samo jak bez dziecka, tylko robie wszystko jedna ręka, do sklepu ide 3 razy dłużej z postojem na plac zabaw i szykuje posiłki kilka razy częściej 

Tak samo jak bez dziecka tylko zupełnie inaczej 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cfrr

Zapierdalam w robocie caly dzien i nie mam czasu byc z dzieckiem. Takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak samo jak bez dziecka tylko zupełnie inaczej 😂

Dokładnie tak. Robie wszystko to co zwykle, tylko z dzieckiem plus pół etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×