Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Zachowanie mojego faceta

Polecane posty

Gość Gość

Mam problem ze swoim facetem. Jestem z nim od kilku lat i właściwie wszystko układa się dobrze, ale niepokoi mnie to, że on w mojej obecności podrywa inne kobiety. Zdarza się że klepie je po tyłku, ściska niby to tylko przytulenie, ale ja odczytuje to inaczej. On zresztą też o łaszą się do niego. Nie wiem jak się mam zachować, bo przecież nie wypada abym mu zwracała uwagę w ich obecności. Natomiast w domu robi sobie z tego żarty.

Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Mam problem ze swoim facetem. Jestem z nim od kilku lat i właściwie wszystko układa się dobrze, ale niepokoi mnie to, że on w mojej obecności podrywa inne kobiety. Zdarza się że klepie je po tyłku, ściska niby to tylko przytulenie, ale ja odczytuje to inaczej. On zresztą też o łaszą się do niego. Nie wiem jak się mam zachować, bo przecież nie wypada abym mu zwracała uwagę w ich obecności. Natomiast w domu robi sobie z tego żarty.

Co o tym myślicie?

A co tu myśleć ? Facet ewidentnie cię nie szanuje i ma gdzieś. Jasna odpowiedź? Czy potrzebujesz dosadniejszej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

prowo , nikt nie łapie za tyłek   przy swojej kobiecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Iza napisał:

A co tu myśleć ? Facet ewidentnie cię nie szanuje i ma gdzieś. Jasna odpowiedź? Czy potrzebujesz dosadniejszej ?

dokładnie, też tak uważam, a ty udajesz, że ciebie to nie obchodzi, bo on się w domu z tego śmieje. 😞 skąd wiesz, że on się z ciebie tez śmieje poza twoimi plecami ?! radzę porozmawiaj z nim i powiedz wprost, że nie tolerujesz takiego chamskiego zachowania, a najlepiej powiedz mu to przy dziewczynie, ktora klepie po pupie,  że poza jej plecami się z niej śmieje ! warto żeby dostal nauczke i pamiętal to przez lata 😉😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×