Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Noniewiem

Ksiądz przyjdzie więc nie wychodz.

Polecane posty

Gość Noniewiem

Ksiądz podejmuje temat kiedy tylko może bo jak pisałam wyżej - wie że jesteśmy małżeństwem, przecież w październiku (prawie listopad) już miałam brzuszek i to spory więc ciążę też widział. Moim rodzicom jest smutno, ale w życiu się nas nie wyparli dlatego że nie wierzymy.. 

Szkoda że teściowa tak izoluje na siłę nas od księdza, a przecież ja mogę mu powiedzieć żeby temat zakończył bo krępuje teściowa a życia nam układać nie będzie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Noniewiem napisał:

Ksiądz podejmuje temat kiedy tylko może bo jak pisałam wyżej - wie że jesteśmy małżeństwem, przecież w październiku (prawie listopad) już miałam brzuszek i to spory więc ciążę też widział. Moim rodzicom jest smutno, ale w życiu się nas nie wyparli dlatego że nie wierzymy.. 

Szkoda że teściowa tak izoluje na siłę nas od księdza, a przecież ja mogę mu powiedzieć żeby temat zakończył bo krępuje teściowa a życia nam układać nie będzie.. 

No straszna szkoda. Minęła Ci okazja na spotkanie z księdzem, którego tak bardzo pragnęłaś. Weź się ogarnij. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Oczywiście oczywiście. Przestań pisać te prowokacje. CHCIAŁBYŚ żeby ludzie wierzący się tak zachowywali, prawda? Ale tak nie jest i to Cię boli...Ty chyba w ogóle jesteś chory psychicznie, bo non stop wymyślasz prowokacje właśnie tego typu. 

Przysięgam, że napisałam prawdę.Mam obecnie prawie 43 lata i nie w głowie mi zgrywanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Twoja tesciowa to dobra cwaniara.Stwarza pozory na zewnątrz jaka to z nich dobra rodzina .A faktycznie to wielki gnoj. Stara sie zeby broń boze na zewnatrz bylo dobrze.Jak można byc tak zaklamanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mieszkasz kątem u teściowej i to nie kilka tygodni tylko co najmniej pół roku jej na głowie siedzisz, w ciąży, nie pracujesz, siedzisz w chałupie cały dzień (skoro jesteś w domu o 10 rano) i jeszcze narzekasz i obrabiasz jej tyłek w internecie. Typowy antykler, udaje lepszego od pseudo-katolików a sama byś w łyżce wody drugiego utopiła i pretensje dookoła, najgorszy typ człowieka.

Wyobraź sobie, że może nie chciała dyskusji albo i kłótni synowej z księdzem w swoim domu i ma do tego prawo. Bo ty widać taka wyrywna i chciała księdzu uświadomić swoją sytuację. Po co? zajmij się swoim życiem i swoimi sprawami albo się wyprowadź, a ty mówisz że jeszcze tam 5 miesięcy zamierzasz mieszkać... to jak ty tam wytrzymasz. Wyprowadź się, bedziesz miała spokój. A nie, czekaj... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×