Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Porodówki ŁÓDŹ.

Polecane posty

Gość Gość

Jakieś opinie? 

Wiem że jest strona gdzierodzic, ale chodzi mi raczej o fakty a nie statystyki. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Polecam Medeor. Rodziłam tam 2 razy. Świetne położne, komfortowe warunki, pyszne jedzenie. Bardzo dobra opieka poporodowa. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie ostatnio w Łodzi tylko Matka Polka. Przyszło kilku fantastycznych, młodych, zaangażowanych lekarzy i naprawdę z przyjemnością tam leżałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie ostatnio w Łodzi tylko Matka Polka. Przyszło kilku fantastycznych, młodych, zaangażowanych lekarzy i naprawdę z przyjemnością tam leżałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Też rodziłam w Medeorze. Polecam, opieka przy porodzie super,mowie o naturalnym. Jak z cesarkami to nie wiem. Opieka poporodowa teraz też ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ull

A ja słyszałam że MP to katastrofa. Chyba że faktycznie coś się zmieniło z nowym personelem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecam Medeor - ja rofziłam na NFZ(można też za opłatą i masz w tedy pokój tylko dla siebie, męża i dziecka ). Warunki sanitarne są naprawde dobre zarówno na sali przed porodowej, porodówce jak i po porodzie(czysto, nowocześnie, każda sala ma swoją łazienkę i tv, chociaż raczej nikt nie ogląda bo wiadomo, że ma się czym człowiek zająć ;), jedzenie ok, ale najważniejszy jest personel - bardzo miły pomocny i wyrozumiały, bo wiadomo że każda kobita inaczej znosi czas porodu i po. Wszystkie procedury są wykonywane, pielęgniarki nie poryeają dzieci tylko grzecznie informują i zapraszają na dane bania dzięki czemu rodzic  jest  przy dysku non stop i może też dopytać lekarza o różne rzeczy przy badaniach. Nie trzeba biegać za wpisem, bo pielęgniarka sama przynosi do sali teczkę z dokumentami dla mamy a druga dla dziecka (otrzymuje od razu książeczke zdrowia i kartkę z info jak dbać o bobasa po wyjściu ze szpitala - bardzo ważna rzecz dla rodziców pierwszego dziecka lub już starszych bo wiele rzeczy się zmieniło, jak choćby kąpiele, można kąpać codziennie już od pierwszych dni).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×