Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzieckozolzy

Fajni Faceci i Zolzy czyli jak faceci krzywdza swoje dzieci...

Polecane posty

Gość dzieckozolzy

Mam dość mojej matki. Mam 22 lat i rujnuje mi zycie i całej rodzinie. Zawsze najmadrzejsza a innych oskarza o to samo ironio, zaslugi innych przypisuje sobie, klamie czasami najecie, jest chorobliwie zazdrosna....
Ojca wykancza bo ciagle mowi by tylko pracowal a po pracy ze jest najgorszy na świecie.... ..., ...a itd.

Ja nie jestem podobna ani moja druga siostra do mamy tylko nasza najmłodsza siostra... i ja faworyzowala cale życie a nam mowi ze nas "kocha ale nas nie lubi a najmłodsza lubi".

Cały czas dostaje piany kiedy robimy z siostrą plany na przyszłość i ze chcemy opuścić jej dom ze ona umrze i zajmować się będziemy nia na starosc do konca naszych dni... nikogo nie mizemy ugoscic bo opowiada wtedy rzeczy o nas zle lub wstydliwe..

W najmłodsza rzuca cala kase i nic nikomu nie mowi np. Na prywatne lekcje jezyka itd... a nam mówi że jestesmy ...kami które nie chca uczyć się za darmo z panstwowej choc mamy lepsze wyniki z nauki niz najmłodsza. Tylko ja mam dysleksje. Wiec to moja najstarsza siostra bryluje. Ale i tak niedocenia, najmłodsza lubimy ale zas najmłodsza coraz bardziej nastawia matka przeciw nam ze ja niby nienawidzimy a nam opowiada ze to najmłodsza jest zazdrosna...

 

Prośba do facetów jak przeszkadzaja wam ładne, wesołe, inteligentne i kulturalne , dobre jako osoba, kobiety.... i macie wybrać takie zolzy toksyczne... to nie miejcie dzieci i nie skazujcie nas na strute zycie i ograniczona przyszłość... i nie miejcie dzieci z takimi kobietami okropnymi. Moja matke trudno jest kochać bo oba tego uczucia nigdy mi nie odwzajemnie do końca tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieckozolzy

Bo Ona*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×