Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Śmiejecie się z tej co zarzuca szwagierce "zgapianie zajścia w ciążę zaraz po niej", to tu się nie będziecie śmiały. Przeczytajcie i same oceńcie czy coś w tym jest. To chore!

Polecane posty

Gość Gość

Sprawa jest taka: w rodzinie męża są dwie ciężarne. Obydwie po studiach, zabezpieczone finansowo. Trzecia dziewczyna ma jedynaczkę, na wieść o ich ciążach choć niby wczesniej mówiła że ona sobie nie wyobraża mieć dwójkę dzieci, posmutniała i mówi że też by chciała ale musi zrobić magisterkę więc trzeba poczekać. Mija miesiąc i ma.objawy ciążowe, nudności, wymioty. I co, nadal jesteście zdania, że nie ma takiego czegoś, jak żałosne kopiowanie rozpłodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem, wiem za to niestety, że jest coś takiego jak twoje irytujące, żałosne i nudne wpisy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mógł to być przypadek, mogło być zmałpowanie. Nie siedzisz w jej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość milion xD

Moim zdaniem wpadła, miesiąc to bardzo wcześnie jak na nudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też myślę, że zwyczajnie wpadła. Ty lepiej autorko uważaj, żeby tobie się to nie przytrafiło. Kiedyś w pracy śmiałyśmy się, że ciąże są zaraźliwe, bo zawsze jak któraś zaszła w ciążę, to nigdy sama, bo za chwilę inna też była w ciąży i szły na L4 parami. Pracuję w miejscu, gdzie pracuje dużo ludzi, tak dla jasności. I nie, nie było to kopiowanie rozrodu, bo ta druga już była w ciąży, jak pierwsza to ogłaszała. Od czasu do czasu mamy takie coś jak wyż demograficzny,  to tym bardziej się śmiałyśmy, że to zaraźliwe, bo jest wysyp ciężarnych. W rodzinie też mam taki przypadek, że siostry niemal jednocześnie zaszły w ciążę. Jedna była po ślubie i planowała, druga wpadła. Nigdy w to nie uwierzę, że ta druga sobie ciąże też zaplanowała, żeby rodzić z siostrą. Nie w tym momencie i nie ta osoba. Ja myślę, że czasem takie zmałpowanie chęci posiadania dziecka istnieje, ale nie zawsze jest to podyktowane potrzebą rywalizacji. A tamte wątki, to czysta prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania bania

Tak, wszystko na kafe to prowokacja. Ogarnijcie się dziewczyny. Już nawet nie chodzi o małpowanie, wpadanie itd. Chodzi o fakty. Nie możecie zaprzeczyć, że istnieje zjawisko zazdrości wśród ludzi. Jedni zazdroszczą pracy, pieniędzy, znajomości, ktoś inny może zazdrościć komuś pełnej rodziny, czy macierzyństwa. Większość z Was pluje tu jadem wyzywając się od "korposuk", "MADEK", "krów rozpłodowych". Czasami nie mogę w to uwierzyć i  mam wrażenie, że tu siedzi jedna nieszczęśliwa osoba 24 h - na wszystkich ujada, wszystko hejtuje. Kimkolwiek jesteś lecz się kobieto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest, i niektorzy sie z tym nie kryja.Kuzynka chciala poprzestac na jednym dziecku mimo marzen 5-letniej wowczas corki o rodzenstwie, ale jak jej bratu urodzilo sie drugie to niecaly rok pozniej zafundowala swojej 11-latce brata, wcale dziewczynka nie byla juz zachwycona, w tym wieku to lekki obciach.To bylo ewidentne kopiowanie brata i bratowej, ze "nie moze byc gorsza" i ze babcia bedzie bawic wnukow po rowno, a nie ze tylko tych od syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może zwyczajnie zapragnęły drugiego dziecka i ciąże kobiet w rodzinie tylko im to uświadomiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakby to powiedzieć

Według kafeterianek w rodzinie należy zrobić harmonogram zajść w ciążę, najlepiej w odstępach co 1-1,5 roku, tak żeby cała uwaga rodziny była skupiona na jednej ciężarnej i jej bąbelku.

Powiem tak, zacznijcie żyć własnym życiem i nie doszukujcie się we wszystkim podstępu. Będzie Wam lżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gloria

Jak zaszłam w ciążę, to zaraz po mnie koleżanka z pracy też była i dwie dziewczyny z działu, wątpię, żebyśmy to planowały... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×