Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Uroda jest dla mnie wazna,owszem.

Polecane posty

Gość gosc

Nie chce jej stracic,a juz na pewno nie przez ciebie.Czy to az takie zle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolo

I tak ja stracisz kolo 40 kiedy juz nawet umalowanie ryja ci nie pomoze w jakotakim wygladaniu. Ciesz sie tym ze jeszcze przez kilka lat umalowanie ci pomaga i nie straszysz na ulicy lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Lolo napisał:

I tak ja stracisz kolo 40 kiedy juz nawet umalowanie ryja ci nie pomoze w jakotakim wygladaniu. Ciesz sie tym ze jeszcze przez kilka lat umalowanie ci pomaga i nie straszysz na ulicy lol

Skad wiesz,kiedy strace ? Taki ekspert z ciebie ? Niektore kobiety sa piekne jeszcze po 40stce,zalezy jak kto o siebie dba i od genow.Sadzisz wedlug siebie ? Pewnie ty straszysz na ulicy jak sie nie umalujesz,w takim razie szczerze ci wspolczuje.Nie kazda tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolo
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Skad wiesz,kiedy strace ? Taki ekspert z ciebie ? Niektore kobiety sa piekne jeszcze po 40stce,zalezy jak kto o siebie dba i od genow.Sadzisz wedlug siebie ? Pewnie ty straszysz na ulicy jak sie nie umalujesz,w takim razie szczerze ci wspolczuje.Nie kazda tak ma.

Pocieszaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Lolo napisał:

Pocieszaj sie.

Pocieszam ? Pisze,jak jest.To ty sie pocieszasz,ze rzekomo niedlugo strace ta urode,wiec jestes zakompleksiona a kultura osobista tez nie grzeszysz nazywajac twarz innej osoby "ryjem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×