Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Też tak macie czasami że czyjeś towarzystwo was bardzo męczy?

Polecane posty

Gość Gosc

Mam taką koleżankę jak z nią pogadam to potem się źle czuje, ona na mnie źle wpływa. Nie jest niemiła ale ciągle narzeka itp, nie odpowiada mi jęk towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady A

Mam tak ze swoją teściową. 

Koleżankę można olać, z teściową sprawa wygląda bardziej skomplikowanie... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Lady A napisał:

Mam tak ze swoją teściową. 

Koleżankę można olać, z teściową sprawa wygląda bardziej skomplikowanie... 🙂

Ja ze swoja rozmawialem chyba ze 2-3 razy, ogolnie utrzymuje dystans i stawiam granice, kazde swieta co roku daleko za granica, a te mniejsze tez na wyjezdzie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady A
23 minuty temu, 84Michal84 napisał:

Ja ze swoja rozmawialem chyba ze 2-3 razy, ogolnie utrzymuje dystans i stawiam granice, kazde swieta co roku daleko za granica, a te mniejsze tez na wyjezdzie.;)

Taki mam plan na Święta 2020 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna zołza

Moja znajoma narzeka jakie to ma kiepskie życie, nic jej nie wychodzi a wszystko zgania na fakt, że ok 15 lat temu się rozwiodła. Przez tą 1 sytuację zgania , że ma kiepskie relacje z faceta, że nie ma pieniędzy, że nie dogaduje się z matką... I znam dość dobrze jej całą sytuację i sprawa wygląda tak, że owszem rozwiodła się bo ponoć się mężowi znudziła. Ale wiem też że ma świetną matkę która w wielu kwestiach jej pomaga , ale np nie pozwala sobie aby dorosła córka siedziała wraz ze swoją nastoletnią córką jej na garnuszku, tylko dlatego że jej się nie chce pracować. I dziwi się, że np facet jej nie szanuje skoro ona sama siebie nie szanuje i zamiast np spędzić wakacje z córką to szuka faceta i tylko z nim wyjeżdża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozytywna zołza

Zapraszam na grupę FB : ZOŁZY 30+ Grupa dla kobiet, tutaj można dyskutowac na różne tematy. Jest to nowo utworzona grupa. Jestem na forum Kafeterii od jakiegoś czasu i bardzo chętnie dyskutowałabym z wieloma osobami  z tego forum :)Co myślicie o takiej grupie w której będzie możliwość dyskutowania w swoim gronie oraz mająć pewność że dany temat nie zniknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×