Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kobiecie po 30-tce wypada nosic jeansową kurtkę

Polecane posty

Gość gość

Czy to tylko dla młodych? co myslicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość iza

Przecież 30-sto letnia kobieta to młoda kobieta ... Oczywiście że "wypada"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pringells

Nie wypada, po 30 to juz tylko garsonka i buty na koturnie 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość pringells napisał:

Nie wypada, po 30 to juz tylko garsonka i buty na koturnie 😜 

Ortopedyczne byłyby bardziej na miejscu 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
30 minut temu, Gość Gość napisał:

Ortopedyczne byłyby bardziej na miejscu 😝

Tam zaraz ortopedyczne. Tylko i wyłącznie trumniaki, garsonki w stylu Hiacynty Bukiet i fryzura na królową Elżbietę. Tak poważnie, autorko - moja mama ma 66 lat. Nosi dżinsy, tenisówki, dzinsowe lub lniane koszule, kolorowe bluzki (ale nie jakieś koronki czy falbanki). Gdybyś zaproponowała jej założenie garsonki, uciekłaby z wrzaskiem. Zakładaj kurtkę dżinsową j ciesz się życiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY78

Jak szczupła to wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzdzdzd

Ja mam 36 lat i noszę...
🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość dzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzdzdzd napisał:

Ja mam 36 lat i noszę...
🙂

Ja też 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja też 👍

 

25 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja też 👍

Ja po 40stce też. Hmm, ale na mojej nie widziałam metki, że tam jest jakiś przedział wiekowy 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

NIE! Jak zegar wybije północ i zaczniesz 31 rok życia, to pozostaje ci jedynie założyć całun i zacząć się powoli czołgać w stronę cmentarza 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Że co?? Ja mam 43 lata ,jestem szczupła i noszę króciutkie kurteczki jeansowe ala ramoneski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość gość

Nie można!!! Prawo tego surowo zabrania! Za noszenie kurtek jeansowych przez kobiety, które ukończyły 30 rok życia grozi kara od 8 do 12 lat więzienia! Przestrzegam was!Ja miesiąc temu założyłam taką kurtkę i zostałam zatrzymana przez policję, a że miałam 30 lat i jeden dzień to trafiłam do aresztu. Na szczęście mąż wpłacił kaucję i wyszłam po kilku dniach. Gdy po mnie przyjechał, to bardzo się wstydził i miał ogromne pretensje o tę kurtkę, krzyczał i wypominał mi to, że mam dużo kurtek, a założyłam zakazany jeans. Powiedziałam mu, że to jego wina, bo zapomniał o moich urodzinach i teraz on ma wyrzuty sumienia. Na szczęście adwokat powiedział, że możemy to wykorzystać jako linię obrony i może dostanę najwyżej zawiasy. Sprawa za 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość gość napisał:

NIE! Jak zegar wybije północ i zaczniesz 31 rok życia, to pozostaje ci jedynie założyć całun i zacząć się powoli czołgać w stronę cmentarza 😄

🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość gość gość napisał:

Nie można!!! Prawo tego surowo zabrania! Za noszenie kurtek jeansowych przez kobiety, które ukończyły 30 rok życia grozi kara od 8 do 12 lat więzienia! Przestrzegam was!Ja miesiąc temu założyłam taką kurtkę i zostałam zatrzymana przez policję, a że miałam 30 lat i jeden dzień to trafiłam do aresztu. Na szczęście mąż wpłacił kaucję i wyszłam po kilku dniach. Gdy po mnie przyjechał, to bardzo się wstydził i miał ogromne pretensje o tę kurtkę, krzyczał i wypominał mi to, że mam dużo kurtek, a założyłam zakazany jeans. Powiedziałam mu, że to jego wina, bo zapomniał o moich urodzinach i teraz on ma wyrzuty sumienia. Na szczęście adwokat powiedział, że możemy to wykorzystać jako linię obrony i może dostanę najwyżej zawiasy. Sprawa za 2 miesiące.

Dziękuję Ci za to  ostrzeżenie!!! Miałam ogromnego farta że w ciągu ostatnich kilku lat mnie nie zamknęli. Jutro komisyjnie spale wszystkie dżinsowe kurtki z szafy żeby mnie nie kusiły. Apeluje do wszystkich 30tek+ chrońmy nasze rodziny i wolność, niszczmy dżinsowe kurtki, albo wyjdźmy na ulice i zmieńmy wreszcie to uwłaczające nam prawo zakazu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierzę

Nie wypada 😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ok dziekuję kobietki , własnie sobie zamówiłam:) Po prostu bałam się że to raczej dla młodzieży i będę głupio wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakos by mi nawet nie przyszlo do glowy o takie rzeczy pytac.Dzinsowe kurtki nosza i 50-latki,nigdy sie bym nie zastanawiala.Z tym ze teraz niespecjalnie lubie, kojarza mi sie z latami 90 i babciowymi dzinsami mom-fit do tego, wtedy to owszem lubilam

Wogole to dowiedzialam sie od innych, ze po 30 (a ja mam prawie 40) nie wypada nosic bojowek, topow, koszulek z zespolem, kurtek parka khaki, sznurowanych kozakow/oficerek/martensow, tenisowek, natomiast mozna dekolty po pepek, legginsy obciskajace posladki, bikini na plazy, szpilki na 20 cm.Kto to ustala?Jakby sie tym przejmowac to zdrowie siada ze stresu.Jakos widze ze starsze babki sie nie przejmuja, widze natomiast mlode dziewczyny w kokach, garsonkach, berecikach, dlugich plaszczykach, fuj ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po 30stce wypada jedynie zarezerwować miejsce w domu starców i czekać na śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W tej kwestii nie ma wieku, w którym nie wypada nosić takiej kurtki. Wiek to tylko cyfra i nijak nie decyduje o ubiorze, bo to też niczyj interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga
19 godzin temu, Gość gość napisał:

 

Ja po 40stce też. Hmm, ale na mojej nie widziałam metki, że tam jest jakiś przedział wiekowy 😞

haha, dokładnie, ja w kwietniu kończę 39 i noszę mini, kurtkę dzińsową, kurtkę skórzaną , trampki,   nadal mam w szafie glany z czasów studenckich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Ok dziekuję kobietki , własnie sobie zamówiłam:) Po prostu bałam się że to raczej dla młodzieży i będę głupio wyglądać.

Serio przejmujesz się takimi rzeczami? Czyli w dowodzie niby 30 a mentalnie 14...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×