Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eve

Roczne dziecko robi dziwne miny

Polecane posty

Gość Eve

Cześć dziewczyny

Pomóżcie mi. Moja roczna córka robi dziwne miny. Od jakiegoś czasu. Zawsze tą samą. To jest coś takiego jakby ktoś świecił jej w oczy. Nie wiem jak prawidłowo rozwija się dziecko i nie wiem czy to normalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja ma 7 miesięcy i robi głupie miny 😂 co jakiś czas inną, zależy jaka jej się spodoba i jaką sobie wkręci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve

Matko ja sie juz naczytalam o autyzmach, zespolach Tourette' a i normalnie umieram ze strachu. Ona to robi coraz częściej. Dziękuję za odpowiedź 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cgknc

Może oczka ma chore idź do okulisty lub pediatry chociaż. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve

To takie bardziej marszczenie nosa o . Z oczkami raczej ma wszystko okej. Do lekarza się wybiorę na pewno. Panicznie się boję, że może być coś nie tak 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk

Matka ma intuicję dobra. Wierz sobie i się nie bój pytać lekarza. Pisząc tutaj gasisz swój niepokój. Lepiej to skontrolować. Oczy można zbadać.  Na pierwszy rzut oka wady nie widać jak jest nieduża. Kobieto spokojnie idź na kontrolę. Może to zabawa dziecka. Moja dwójka tak nie robiła. To nie wiem czy jest ok czy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Ale nigdy nie do jednego lekarza,tylko idź do 2,3. Bo czasem może Cię pozbyć. Nigdy nie wierzę jednemu.Sprawdź u dwóch 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo

Po tobie Eve może mieć cos z mózgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve

Dobrze ze  nie ma po tobie bo pewnie by mialo cos z ...

Normalne dziewczyny dziekuje Wam za odpowidz. Zapisalam nas do poradni psychologicznej na marzec... do neurologa tez sie wybiore. Dziekuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk

Psycholog do rocznego dziecka? Wyluzuj kochana. Niech będzie ten neurolog. Ja bym poszła do pediatry i powiedziała co mnie niepokoi. Może za też skierowanie do okulisty. Przecież to może być zabawa dziecka, może jakiś odruch, trik. Autorko poobserwuj maleństwo na spokojnie kiedy robi tą minę. Czy dzieje się wtedy coś? Może ja razi w oczy światło? Może coś przeszkadza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fhjhgccc

Jeśli to marszczenie noska, to możliwe że jest to etap rozwoju, ćwiczenia aparatu mowy, ale nie widzę tego, więc trudno powiedzieć. Moje dziecko też tak marszczy nosek, ale przy tym tak tym noskiem sapie i się śmieje, widać że jest to celowa zabawa, nie żaden odruch. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katolobujsa

jak mozna se robic dzieci w 2020 xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×