Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rosie

Zmienne zachownie chlopaka. Pomocy

Polecane posty

Gość Rosie

Pisze do Was z prośbą o pomoc bo ja sie juz gubię w tym wszystkim i nie wiem co mam o tym myśleć. Podoba mi sie jeden chlopak ktory pracuje ze mna. Jednak jego zachowanie jest conajmniej dziwne.Doszły mnie słuchy ze jest w poważnym związku.  Od niedawna mowimy sobie część, gdy z nim rozmawiam jest malomówny, troche zestresowany rzadko nawiązuje kontakt wzrokowy. Jest dla mnie bardzo mily i pomocny. Zauważyłam ze z innymi kobietami normalnie rozmawia bez stresu. Gdy przechodzi obok mnie patrzy mi gleboko w oczy powyżej 5sekund, a czasem udaje ze mnie nie widzi i ignoruje, nawet część nie powie. Raz sie wpatruje raz informuje? Jak to jest z tymi facetami? Czy jest gdzies instrukcja? Bo ja tego nie rozumiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smak gumy

Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosie

Czy ktos moze mi poradzic ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

W czym Ci mamy niby pomóc? W czytaniu z fusów? Nie ma między wami nic. Twój post jest tak głupi sorry, że ciężko go komentować. Wyluzuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

za dużo przezywasz i sobie niepotrzebnie wmawiasz rozne rzeczy:) Jest w związku i nie wykonał w Twoim kierunku żadnego konkretnego ruchu a miły jest pewnie dla wszystkich. Może mu się podobasz ale to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosie
5 minut temu, Gość gość napisał:

za dużo przezywasz i sobie niepotrzebnie wmawiasz rozne rzeczy:) Jest w związku i nie wykonał w Twoim kierunku żadnego konkretnego ruchu a miły jest pewnie dla wszystkich. Może mu się podobasz ale to tyle.

Nie przeżywam ale troche mi sie podoba i chciałam poprostu wiedzieć  czy to moje urojenia czy facet mnie naprawdę lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mordka

Ja mam pytanie nie wiem gdzie zapytać może wiecie robiłam bhcg wyszło 762mlU który to tydzień ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosie

Trochę mnie to męczy dlatego pytam.🙂 prosze o kulturalne wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateoeoeo

Ja szukam dziewczyny jkbc to hit me up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eisor
1 godzinę temu, Gość Rosie napisał:

Pisze do Was z prośbą o pomoc bo ja sie juz gubię w tym wszystkim i nie wiem co mam o tym myśleć. Podoba mi sie jeden chlopak ktory pracuje ze mna. Jednak jego zachowanie jest conajmniej dziwne.Doszły mnie słuchy ze jest w poważnym związku.  Od niedawna mowimy sobie część, gdy z nim rozmawiam jest malomówny, troche zestresowany rzadko nawiązuje kontakt wzrokowy. Jest dla mnie bardzo mily i pomocny. Zauważyłam ze z innymi kobietami normalnie rozmawia bez stresu. Gdy przechodzi obok mnie patrzy mi gleboko w oczy powyżej 5sekund, a czasem udaje ze mnie nie widzi i ignoruje, nawet część nie powie. Raz sie wpatruje raz informuje? Jak to jest z tymi facetami? Czy jest gdzies instrukcja? Bo ja tego nie rozumiem. 

 

1 godzinę temu, Gość Rosie napisał:

Pisze do Was z prośbą o pomoc bo ja sie juz gubię w tym wszystkim i nie wiem co mam o tym myśleć. Podoba mi sie jeden chlopak ktory pracuje ze mna. Jednak jego zachowanie jest conajmniej dziwne.Doszły mnie słuchy ze jest w poważnym związku.  Od niedawna mowimy sobie część, gdy z nim rozmawiam jest malomówny, troche zestresowany rzadko nawiązuje kontakt wzrokowy. Jest dla mnie bardzo mily i pomocny. Zauważyłam ze z innymi kobietami normalnie rozmawia bez stresu. Gdy przechodzi obok mnie patrzy mi gleboko w oczy powyżej 5sekund, a czasem udaje ze mnie nie widzi i ignoruje, nawet część nie powie. Raz sie wpatruje raz informuje? Jak to jest z tymi facetami? Czy jest gdzies instrukcja? Bo ja tego nie rozumiem. 

Słuchaj uważne bo mam kilka pomysłów jak rozwiązać twój problem

1. powitanie. To bardzo ważny element znajomosci. Mówiąc do niego „część” wprowadzasz do waszej relacji element niejasności. Jaka część? Część czego? Twój obiekt zainteresowania nad tym myśli kiedy tobie wydaje się, ze jesteś przez niego ignorowana. Należy to zmienić. Zastąp powitanie, zmodyfikuj je. Z doświadczenia polecam „cześć” ewentualnie „hej” - sytuacja stanie się jasna, a koleś przestanie rozmyślać o dziwnych I niejasnych częściach  

2. To tyle. Nie będzie rady numer dwa. Chodzi tylko o to powitanie. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosie

Doradzcie faceci 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×