Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabela

Czy to ciąża?

Polecane posty

Gość Izabela

Czesc mam pytanie staram się z narzeczonym o dzidziusia 8,9 kochaliśmy się do końca on skończył we mnie 14 powinnam mieć owulacje według kalendarza w aplikacji okres miałam 30 grudnia trwał do 2 stycznia czy możliwe jest to abym mogła zajść w ciąże mam co jakiś czas kłucie prawego boku brzucha ból podbrzusza czy może być to początek zapłodnienia czekam na czas kiedy mogę zrobić betę i teścik 🤔🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gratulacje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita

po 2 dniach od stosunku nie da sie stwierdzić ciąży, tym bardziej ze owulacja dopiero za pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rozumiem ale jest to dla mnie conajmniej dziwne nie ukrywam ze moje cykle są raz 28 raz 30 a nie potrafię sobie dokładnie wyliczyć a aplikacja mogła się pomylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziuś
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Rozumiem ale jest to dla mnie conajmniej dziwne nie ukrywam ze moje cykle są raz 28 raz 30 a nie potrafię sobie dokładnie wyliczyć a aplikacja mogła się pomylic

Kup paski owulacyjne,będziesz wiedziała kiedy masz dni płodne i wtedy do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita

kłucie jednego boku nie oznacza zapłodnienia a  dopiero zwiastuje owulację (pęknięcie pęcherzyka w lewym lub prawym jajniku) i w tym czasie powinniście się kochać żeby mieć dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Izabela

Bardziej mam rozterkę czy w przeciągu 2-3 dni od stosunku może być już coś odczuwalne ze dochodzi do zapłodnienia bo nigdy nawet przed powyłączać czy w trakcie nie czułam nic 🙂 dlatego pytam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidziuś
1 minutę temu, Gość Gość Izabela napisał:

Bardziej mam rozterkę czy w przeciągu 2-3 dni od stosunku może być już coś odczuwalne ze dochodzi do zapłodnienia bo nigdy nawet przed powyłączać czy w trakcie nie czułam nic 🙂 dlatego pytam 

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela

Dziękuje za odpowiedz i zamykam temat 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita

Powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela
Przed chwilą, Gość rita napisał:

Powodzenia 🙂

Nie dziękuje mam nadzieje ze tym razem coś z tego będzie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eddie reznor

Gratulacje planujesz skazać niewinna osobę na lata męki i nieunikniona śmierć jest się czym chwalić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość Izabela napisał:

Bardziej mam rozterkę czy w przeciągu 2-3 dni od stosunku może być już coś odczuwalne ze dochodzi do zapłodnienia bo nigdy nawet przed powyłączać czy w trakcie nie czułam nic 🙂 dlatego pytam 

Wg mnie jesteś w ciąży. Miałam dokładnie taką samą sytuację. Urodziłam córkę. U mnie po około dwóch tygodniach od zapłodnienia odczuwałam objawy grypopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Wg mnie jesteś w ciąży. Miałam dokładnie taką samą sytuację. Urodziłam córkę. U mnie po około dwóch tygodniach od zapłodnienia odczuwałam objawy grypopodobne.

Ale czy 2 to nie szybko na zapłodnienie pragniemy dziecka i robię sobie każda nadzieje 😞 ponieśliśmy już 2 porażki boje się 3 a możesz opowiedzieć więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Wg mnie jesteś w ciąży. Miałam dokładnie taką samą sytuację. Urodziłam córkę. U mnie po około dwóch tygodniach od zapłodnienia odczuwałam objawy grypopodobne.

Co czułaś i kiedy poczułaś ze to ten moment ? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela
12 minut temu, Gość Izabela napisał:

Co czułaś i kiedy poczułaś ze to ten moment ? 🙂 

Ja mam mdłości kłucie w jajnikach kłucie z prawej strony brzucha aż do miednicy i polecow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×