Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy to zdrowa ciąża?

Polecane posty

Gość Gosc

Od zawsze miałam nieregularne miesiączki. Brałam tabletki antykoncepcyjne i tylko wtedy było jak w kalendarzu. Odstawiłam je bo z mężem postanowiliśmy starać się o dziecko. Lekarz od razu powiedział ze będzie problem bo nie mam owulacji. Ponieważ ja bez tabletek mam okres co pół roku.  Ostatni raz miałam w maju. Kochamy się z m bez zabezpieczenia co oczywiste. Od tygodnia się fatalnie czuje ból piersi śpiączka. Zrobiłam test choć po takiej diagnozie raczej sceptycznie byłam nastawiona. Wyszedł pozytywny bardzo wyraźny. Zrobiłam jeszcze dwa i to samo. Jeden był który pokazuje tygodnie i wyszło 3+ Lekarza mam dopiero za tydzień, nie mieszkam w Polsce i tutaj tak to wygląda. Bardzo się martwię, boje się bo okres miałam tak dawno. Czy jest szansa ze ta ciąża jest zdrowa? Ze wszystko jest ok? Tak bardzo bym chciała. Może ktoś miał podobnie? Doradźcie mi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Pewnie, że tak, gratuluję ciąży! 🙂 Moja bliska koleżanka miała bardzo nieregularne miesiączki, ostatnią dostała w czerwcu, a potem standardowo nic, ale się tym nie martwiła, bo zdarzały jej się przerwy i po pół roku. O ciąży dowiedziała się w grudniu zupełnie przypadkiem, ponieważ musiała przyjmować antybiotyk i profilaktycznie zrobiła test ciążowy, a tam dwie kreski! 🙂 Z pomiarów USG wyszedł około 12 tydzień ciąży jak dobrze pamiętam, wszystko bez komplikacji, poród SN, dziecko zdrowe! 🙂 Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymaganaulc

Idz na prywatny usg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałam tak samo, nieregularne miesiączki, czasem i z przerwą 8 miesięcy. Zaszlam w ciążę, przeszłam ja bez żadnych problemów, teraz córka ma 7 miesięcy i jest zdrowiutka. Gratuluje! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Byłam na usg serduszko bije l. Wszytsko jest w porządku. Jestem w niebie ♥️ 
Dostałam tabletki na podtrzymanie w razie w Jestem dobrej myśli. Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze. 
Ale powiedzcie jak to możliwe ciąża bez owulacji? bez miesiączkowania? 
Dziękuje Wam za wsparcie o gratulacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil

Jak ci serduszko bije w 3  tygodniu to dziwne,ciąża musi być starsza co najmniej 6 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nieregularne miesiączki od zawsze u mnie. Dwie zdrowe, ponoszone ciążę i dwoje zdrowych dzieci. Gratulacje dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja ten tekst pisałam wcześniej. A dodałam dopiero wczoraj, jestem aktualnie w 10 tygodniu. Byłam już dwa razu u lekarza. Wszytsko jest ok 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×