Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Gabriel czy Aleksander?

Polecane posty

Gość Gosc

Hej 🙂 za kilka miesięcy urodzę chłopca. 
Mam dylemat co do imienia. Które jest ładniejsze? Aleksander czy Gabriel? Ewentualnie jeszcze mysle o Kacprze i Wiktorze. Pomóżcie mi proszę 🙂 🙂 Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Gabriel zdaje mi sie bardzo damski.  Wiktora wyobrazam sobie jako zasuszonego dziadka w zaniedbanym zamczysku zywiacego sie krwia.  

Aleksander podoba mi sie, ale robi sie bardzo popularny, a ja tego nie lubie.  Wolalabym Aleksego wtedy nie robili by z niego Olka.

Kacper jest fajny, ale dla dziecka i moze nawet nastolatka.  Dla doroslego faceta wydaje sie to bardzo dziecinnym imieniem.

Takze Aleksandrem jest jedynym imieniem, ktore bralabym pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gabriel albo Wiktor z tych propozycji. Aleksander jak dla mnie odpada bo osobiście nie lubię takich długich imion, a Kacper mi się nigdy nie podobał (choć mam znajomego o takim imieniu i fajny z niego facet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Oba wydają mi się być mało męskie, ale jak muszę wybrać, to bardziej podoba mi się Aleksander. Biorąc pod uwagę wszystkie cztery imiona, to moim zdaniem najlepszy jest Kacper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aleksander lub Wiktor. 

Gabriel nie... O ile imię damskie Gabriela jest dla mnie śliczne tak dla faceta jakieś takie damskie mi się wydaje 

Kacper to jest jedynie dobre dla małego dziecka a potem brzmi to imię komicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aleksander lub Wiktor. 

Gabriel nie... O ile imię damskie Gabriela jest dla mnie śliczne tak dla faceta jakieś takie damskie mi się wydaje 

Kacper to jest jedynie dobre dla małego dziecka a potem brzmi to imię komicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRENT.REZNOR.TO.MOJ.BOG

DAJ MU TRENT BLAGAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko nie zastanawiaj się nad tym. Urodzisz, spojrzysz na dziecko i będziesz wiedzieć. Na wybór imienia masz dwa tygodnie jeszcze po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wydaje mi sie ze najlepszym wyborem bedzie Kacper lub Gabriel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×