Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miłość

Ona

Polecane posty

Gość Miłość

Rozmawiając z mężczyznami "po przejściach" i obserwując ich zachowanie oraz sposób odnoszenia się do innych kobiet, zauważyłam, że faceci ze złamanym sercem rzadko przeżywają rozstania  i ja uważam ,że faceci są w lepszej sytuacji po stracie ukochanej i godzą się z tym szybciej niż kobiety.Kobiety wypłaczą się,ale i nie mają ochoty wyjść z domu.Faceci starają się zastąpić następną,nawet ,mogą polować wszędzie bo taka ich natura,nie ta to inna,w każdym miejscu i o każdej porze,a kobiety muszą czekać aż ktoś je zauważy i trwa to jakiś czas. Zapominam ja o nim 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dokladnie. Oni nawet w trakcie zwiazku podrywaja inne i nie uwazaja ze to zle, jedynie mowia tak kobietom,oszukuja zeby nie zepsuc sobie opinii wsrod nich  bo co za tym by szlo-zero sexu.

Ja znam facetow ktorzy nawet po smierci zony dlugo nie czekali. Zobacz glitcha - podobna sytuacja.Dziewczyna zdazyla umrzec, niby wielka milosc a po 2 latach od jej smierci juz byli po slubie i mieli dziecko. To taki science fiction troche, ze niby trupy wstaja z grobow ale pokazuje reakcje ich wszystkich a szczegolnie tej przyjaciolki,prawie zeszla na zawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo faceci to zwierzęta nie ta s.ka to inna się trafi . Oni nie kochają . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Od jej smierci jej mąż i najbliższa przyjaciółka byli po ślubie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Hej bidolinu idź spać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka

Facet to świnia, zje wszystko co mu pod nos podleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Czasami kobieta zastanawia się jak to możliwe, że facet po rozstaniu już za nią nie tęskni. My tak mamy.
Niektóre dziewczyny w przeszłości wydawały mi się (prawie) idealne, ale później rozczarowanie, rozstanie i... koniec. Zamknięty rozdział, życie toczy się dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss
10 minut temu, Gość Adrian napisał:

Czasami kobieta zastanawia się jak to możliwe, że facet po rozstaniu już za nią nie tęskni. My tak mamy.
Niektóre dziewczyny w przeszłości wydawały mi się (prawie) idealne, ale później rozczarowanie, rozstanie i... koniec. Zamknięty rozdział, życie toczy się dalej 

Normalne, tylko czasem siedząc wygodnie w fotelu uniesie niespodziewanie brew i z uśmiechem na ustach wspomni..jak to było z ..Kasią fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie tak miało byc

Nie należy generalizować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×