Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gisc

Skąpy okres

Polecane posty

Gość Gisc

Okres zaczął mi się w piątek raczej bardziej plamienie chyba bo w środku krew lecz na zewnątrz niekiedy tylko wykąpali coś. Wieczorem po kąpaniu trochę więcej, lecz dalej tylko krew bez żadnych skrzepów. Na drugi dzień z rana po wysikaniu polało się trochę krwi i przez cały dzien tylko co jakiś czas, najczęściej po sikaniu ale dalej bez skrzepów. Dzisiaj też po dłuższym chodzeniu z rana więcej polało lecz teraz już znów mniej. Lecz w środku dalej pełno krwi. Sprawdzałam szyjkę to przed krwawieniem była twarda i zamknięta a odkąd krwawie to jest lekko miękka lecz otwarta. Wspolzylam tylko dwa razy z prezerwatywą w środku cyklu, nic nie pękło i nie wyciekło. Od połowy cyklu mam też mocny ból piersi, który teraz trochę zmalał ale dalej lekko wrażliwe są. Czy mogą to być wahania hormonów i to normalnie okres? W ciąży szyjka jaka jest bo teraz mam właśnie taką jak podczas okresu bo jest dosyć mocno otwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Od połowy cyklu miałam też dosyć duży stres. A we wcześniejszym cyklu też miałam ból piersi lecz zaczął się 3 dni wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🤦‍♀️

Ból piersi jest od progesteronu,  który uwalnia się w drugiej połowie cyklu. To normalne. Zero pojęcia o własnym ciele. 

Autorko,  jeśli chcesz mieć pewność po prostu kup test ciążowy. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisc

Wiem, tylko martwi mnie ten skąpy okres i dalszy ból piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisc

Martwi mnie to ale szyjka jest otwarta bo dobrze to czuję. Więc chyba ciąża nie wchodzi w grę? W żadnej swojej ciąży nie miałam krwawienia ani bólów piersi. Mam też niedoczynność tarczycy lecz biorę leki. Chociaż ostatnio parę dni zapomniałam wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisc

Teraz robiłam test i był negatywn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×